تاریخ نشر :یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷مشاهده : RSSاشتراک:


فال روزانه جمعه اول تیر ماه سال ۱۳۹۷

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد!شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماهماه تولد شماجمعه اول تیر ماه سال ۱۳۹۷
farvardinفال روزانه ماه فروردینسعي خودتان را كرده ايد كه همه چيز را متفاوت و جالب تر ببينيد. سرگرمي بيشتري داريد. امروز لازم نيست زياد فعال باشيد. تنها احساستان را به ديگران بفهمانيد.
ordibeheshtفال روزانه ماه اردیبهشتشاید دیگران به خاطر کاری که برایشان پیش آمده است قرارشان را با شما کنسل کنند. سعی کنید این موضوع را شخصی نکنید آن ها راه دیگری ندارند.
khordadفال روزانه ماه خردادمهم نيست تا چه اندازه درباره فرصت ها و انتخاب هايتان صحبت كنيد. هيچ راهي براي برآورده شدن تمام انتظاراتتان وجود ندارد. بنابراين امروز به هيچ كس اجازه ندهيد شما را مجبور كند تصميم بگيريد، تا زماني كه خودتان بدانيد حق انتخاب شما چيست و آمادگي هم داريد.
tirفال روزانه ماه تیرشاید بخواهید برای خودتان هدیه ای بخرید و خودتان را خوشحال کنید مخصوصاً این که چند روز اخیر فشار زیادی را تحمل کرده اید.البته اگر می توانید این موضوع را تنها به دیدن ویترین مغازه ها تمام کنید و پول تان را در بانک پس انداز کنید.
mordadفال روزانه ماه مرداداگر از آن دسته از شيرهايي هستيد كه دوست داريد بدانيد هر لحظه از روز چه مي گذرد، امروز لذت خواهيد برد. مطمئناً اين موضوع كمك مي كند كه سرپا بمانيد.
shahrivarفال روزانه ماه شهریورامروز با افکار جالب یک نفر وسوسه می شوید.آن ها فوق العاده خلاق و غیرمعمول هستند.شما هم ایده های زیرکانه ای دارید،مخصوصاً راه های زیادی برای حل مشکلات یک شخص به خصوص دارید.
mehrفال روزانه ماه مهرهر چه امروز فعال تر و شادتر باشد،شما خوشحال تر خواهید بود.شما از این احساس لذت خواهید برد که نمی دانید چه چیزی قرار است برایتان رخ دهد ولی می دانید که هر چه قدر که باشد توانایی رویارویی با آن را دارید..به نظر می رسد همکاران و افراد مافوق شما به نحوی شما را متعجب سازند و حتی ممکن است عقاید عجیبی بشنوید که واقعاً از مخیله شما خارج باشد و اکنون شما همه این موارد را دریافته اید.
abanفال روزانه ماه آبانامروز جذاب تر از همیشه هستید وتاثیر مثبتی بر هر کسی که می بینید،می گذارید.بنابراین اگر تصمیم دارید تغییراتی در زندگی تان ایجاد کنید اکنون زمان مناسبی است.بدون هیچ تلاشی می توانید افراد و موقعیت ها را به خود جذب کنید.
azarفال روزانه ماه آذراز يك چيزي كه آذريها خوششان نمي آيد اين است كه آزاديشان محدود شود ويك نفر امروز دقيقاً اين كار را با شما مي خواهد بكند در حاليكه وقايع را طور ديگري مي خواهد وانمود كند. در ضمن منتظر رفتار دو پهلوي كسي كه يك چيز مي گويد ولي كاري ديگري خلاف حرفش انجام مي دهد باشيد. شايد بهتر باشد كه خيلي ملايم به او بگوئيد كه حرفهايش هيچ توجيه منطقي ندارند.
deyفال روزانه ماه دیخورشيد اكنون در برج سرطان است و مربوط به روابط دوستانه شما مي شود. اكثر كساني كه با آن ها صميمي هستيد دوستان واقعيتان هستند اما يك يا دو نفر از آن ها دوست واقعي شما نيستند. مي دانم كه در مورد چيزهاي خسته كننده زياد صحبت كرده ام اما اين ها واقعاً‌ مسائل مهمي هستند.
bahmanفال روزانه ماه بهمناگر اخیراً‌ از زندگی اجتماعی خیلی لذت نبرده اید و وقتتان با کار و تعهدات دیگر پر شده است به خودتان قول بدهید که از هم اکنون خوش بگذرانید . با دوستانی که مدتی است آنها را ندیده اید تماس بگیرید و در هفته های آینده روزهایتان را با قرار ملاقاتها پر کنید.
esfandفال روزانه ماه اسفندحالا خورشید به سرطان آبدار رانده می شود و شما به حرکت سوزان زندگی اعتماد می کنید. بهره وری را به جای سیر نزولی در پیشرو دارید. اگر شما به هر صورت خلاق هستید پی خواهید برد که کارتان معنی دیگری پیدا خواهد کرد و ممکن است تصمیم بگیرید کارتان را به کسی نشان دهید تا تحت تاثیر شما قرار گیرد.