تاریخ نشر :یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷مشاهده : RSSاشتراک:


فال روزانه پنجشنبه بیست و هشتم تیر ماه سال ۱۳۹۷

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد!شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماهماه تولد شماپنجشنبه بیست و هشتم تیر ماه سال ۱۳۹۷
farvardinفال روزانه ماه فروردینمي توانيد تجربه و منطق خود را امتحان كنيد. لازم است با گذشته خداحافظي كنيد اما نه با افراد خانواده. به پيشرفت خود ادامه دهيد.
ordibeheshtفال روزانه ماه اردیبهشتامروز جذب افرادی می شوید که از لحاظ فرهنگی و موقعیت خانوادگی کاملاً با شما متفاوت هستند . با انرژی زیادی در پس اهداف جدید هستید و تصمیم دارید شروع تازه ای داشته باشید . ماجراجوتر از همیشه هستید.
khordadفال روزانه ماه خردادامروز بايد از دخالت در وظايف خانوادگي كه به شما مربوط نمي شود دوري كنيد. به طور طبيعي در مشكلات خانوادگي شما هم سهمي داريد اما نبايد همه را به عهده بگيريد. چرا براي تغيير هم كه شده اجازه نمي دهيد ديگران مسئوليت بپذيرند و شما خودتان را به آرامي كنار بكشيد.
tirفال روزانه ماه تیرفضا هم چنان مسرت بخش است اما شما به یک نفر حرفی می زنید که او را ناراحت می کنید در حالیکه منظوری نداشته اید.آنها نمی توانند به اندازه شما بخشنده و با گذشت باشند،اخیراً خیلی مراقب پول های تان بوده اید.بنابراین لیاقت اش را دارید که برای خودتان هدیه بخرید.
mordadفال روزانه ماه مردادامروز روي دنده چپ هستيد و اين امر شما را زودرنج وحساس خواهد ساخت. اين طور به نظر مي رسد كه احساس كج خلقي يا احساس عصبانيت راجع به مساله اي مي كنيد. ولي نمي توانيد چيزي راجع به آن بگوئيد. در نتيجه، اگر براي مدتي طولاني عصبانيت را در دل نگهداريد، با محركي كوچك بسيار خشمگين مي شويد. احتمالاً بايد همه چيز را روا كنيد. اين خيلي بهتر از اينست كه مطلب را در دل خود نگه داريد.
shahrivarفال روزانه ماه شهریورامروز یک نفر توجه زیادی به شما دارد بنابراین از این موضوع خوشحال هستید.شاید شما هم بخواهید همین کار را بکنید.شرایط احساسی است و این برای روحیه شما عالی است.
mehrفال روزانه ماه مهرامروز هم یکی از آن روزهاست که شما بسیار اجتماعی و خوش مشرب شده اید و با هر کسی که ملاقاتش می کنید رفتاری بسیار دوستانه دارید.این برای شما آرزوهای خوبی را به همراه خواهد آورد و حتی ممکن است منجر به آغاز یک دوستی جدید شود.اگر می خواهید به یکی از دوستان تان زنگ بزنید و گفتگویی با او داشته باشید،مراقب باشید این کار ساعت ها بطول نیانجامد و در نتیجه قبض تلفن سرسام آور نصیبتان نگردد.
abanفال روزانه ماه آباناگر می توانید کارهای روزمره را کنار بگذارید و کاری جالب تر انجام دهید.ازمعاشرت با افراد سرزنده و شاداب لذت خواهید برد.مخصوصاً اگر در مورد مسائلی صحبت کنید که شما به آن علاقه دارید.اگر به یک فرد مورد اطمینان نیاز دارید با دوستی که به او اعتماد دارید صحبت کنید.
azarفال روزانه ماه آذرهمه ماههاي آتشي استعداد خوبي براي اين كه كاري را خوب انجام دهند و ديگران را به ستايش وادارند دارند و شما آذري عزيز اين خاصيت را داريد. ديگران به شما جلب مي شوند و شايد حتي چشمشان به شما خيره مي گردد. توصيفي كه شما داريد قيافه و ظاهر خيلي خوبي در حال حاضر داريد ولي آنچه مردم رابه شما جذب ميكند فقط ظاهر شما نيست.
deyفال روزانه ماه دیاز اين كه مدت ها منتظر كسي بمانيد اصلاً‌ خوشتان نمي آيد و نمي توانيد منتظر بمانيد تا خودشان را به شما برسانند. اگر دوست داريد كه مدتي تنها باشيد بنابراين مي توانيد بيش تر از اين منتظر نمانيد. وقتي مي خواهيد تغييراتي شخصي در خود ايجاد كنيد مي دانيد كه هيچ كس نمي تواند منصرفتان كند، بنابراين اگر كسي سعي كرد اين كار را انجام دهد او را ناديده بگيريد.
bahmanفال روزانه ماه بهمنامروز در خلاقیت مشهور می شوید. بنابراین دفترچه ای به همراه داشته باشید تا بتوانید ایده های که به ذهن تان می رسد یادداشت کنید . حتی اگر در آغاز کار مضحک به نظر می رسد . موضوع یا راه حلی که در ابتدا احمقانه یا غیرمنطقی به نظر می رسد می تواند متحول کننده و دقیقاً آن چیزی باشد که لازم است .
esfandفال روزانه ماه اسفندچیز بسیار سحرانگیزی درباره دورنمای یک رابطه جدید عشقی وجود دارد این طور نیست ؟ اگر شما واقعاً‌ عاقل هستید علی رغم احساسات خود ادامه می دهید ؟ شما در گذشته زمین خورده اید بنابراین از خود بی خود نشوید تا مطمئن شوید که این یک عشق واقعی است .