تاریخ نشر :سه شنبه 02 مه 2017 مشاهده : 6 RSS اشتراک:

فال روزانه پنج شنبه اول تیر ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما پنج شنبه اول تیر ماه سال 1396
farvardin
فال روزانه ماه فروردین
سعي خودتان را كرده ايد كه همه چيز را متفاوت و جالب تر ببينيد. سرگرمي بيشتري داريد. امروز لازم نيست زياد فعال باشيد. تنها احساستان را به ديگران بفهمانيد.
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
شاید دیگران به خاطر کاری که برایشان پیش آمده است قرارشان را با شما کنسل کنند. سعی کنید این موضوع را شخصی نکنید آن ها راه دیگری ندارند.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
مهم نيست تا چه اندازه درباره فرصت ها و انتخاب هايتان صحبت كنيد. هيچ راهي براي برآورده شدن تمام انتظاراتتان وجود ندارد. بنابراين امروز به هيچ كس اجازه ندهيد شما را مجبور كند تصميم بگيريد، تا زماني كه خودتان بدانيد حق انتخاب شما چيست و آمادگي هم داريد.
tir
فال روزانه ماه تیر
شاید بخواهید برای خودتان هدیه ای بخرید و خودتان را خوشحال کنید مخصوصاً این که چند روز اخیر فشار زیادی را تحمل کرده اید.البته اگر می توانید این موضوع را تنها به دیدن ویترین مغازه ها تمام کنید و پول تان را در بانک پس انداز کنید.
mordad
فال روزانه ماه مرداد
اگر از آن دسته از شيرهايي هستيد كه دوست داريد بدانيد هر لحظه از روز چه مي گذرد، امروز لذت خواهيد برد. مطمئناً اين موضوع كمك مي كند كه سرپا بمانيد.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
امروز با افکار جالب یک نفر وسوسه می شوید.آن ها فوق العاده خلاق و غیرمعمول هستند.شما هم ایده های زیرکانه ای دارید،مخصوصاً راه های زیادی برای حل مشکلات یک شخص به خصوص دارید.
mehr
فال روزانه ماه مهر
هر چه امروز فعال تر و شادتر باشد،شما خوشحال تر خواهید بود.شما از این احساس لذت خواهید برد که نمی دانید چه چیزی قرار است برایتان رخ دهد ولی می دانید که هر چه قدر که باشد توانایی رویارویی با آن را دارید..به نظر می رسد همکاران و افراد مافوق شما به نحوی شما را متعجب سازند و حتی ممکن است عقاید عجیبی بشنوید که واقعاً از مخیله شما خارج باشد و اکنون شما همه این موارد را دریافته اید.
aban
فال روزانه ماه آبان
امروز جذاب تر از همیشه هستید وتاثیر مثبتی بر هر کسی که می بینید،می گذارید.بنابراین اگر تصمیم دارید تغییراتی در زندگی تان ایجاد کنید اکنون زمان مناسبی است.بدون هیچ تلاشی می توانید افراد و موقعیت ها را به خود جذب کنید.
azar
فال روزانه ماه آذر
از يك چيزي كه آذريها خوششان نمي آيد اين است كه آزاديشان محدود شود ويك نفر امروز دقيقاً اين كار را با شما مي خواهد بكند در حاليكه وقايع را طور ديگري مي خواهد وانمود كند. در ضمن منتظر رفتار دو پهلوي كسي كه يك چيز مي گويد ولي كاري ديگري خلاف حرفش انجام مي دهد باشيد. شايد بهتر باشد كه خيلي ملايم به او بگوئيد كه حرفهايش هيچ توجيه منطقي ندارند.
dey
فال روزانه ماه دی
خورشيد اكنون در برج سرطان است و مربوط به روابط دوستانه شما مي شود. اكثر كساني كه با آن ها صميمي هستيد دوستان واقعيتان هستند اما يك يا دو نفر از آن ها دوست واقعي شما نيستند. مي دانم كه در مورد چيزهاي خسته كننده زياد صحبت كرده ام اما اين ها واقعاً‌ مسائل مهمي هستند.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
اگر اخیراً‌ از زندگی اجتماعی خیلی لذت نبرده اید و وقتتان با کار و تعهدات دیگر پر شده است به خودتان قول بدهید که از هم اکنون خوش بگذرانید . با دوستانی که مدتی است آنها را ندیده اید تماس بگیرید و در هفته های آینده روزهایتان را با قرار ملاقاتها پر کنید.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
حالا خورشید به سرطان آبدار رانده می شود و شما به حرکت سوزان زندگی اعتماد می کنید. بهره وری را به جای سیر نزولی در پیشرو دارید. اگر شما به هر صورت خلاق هستید پی خواهید برد که کارتان معنی دیگری پیدا خواهد کرد و ممکن است تصمیم بگیرید کارتان را به کسی نشان دهید تا تحت تاثیر شما قرار گیرد.