تاریخ نشر :سه شنبه 02 مه 2017 مشاهده : 8 RSS اشتراک:

فال روزانه سه شنبه دوم خرداد ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما سه شنبه دوم خرداد ماه سال 1396
farvardin
فال روزانه ماه فروردین
شايد يكي از دوستان تصميم بگيرد در مورد مسئله مالي صحبت كند اما صحبت آن ها هيچ فايده اي ندارد زيرا هيچ كس نمي تواند به شما ياد بدهد چه طور زندگي كنيد. البته اگر مسئله اي احساسي باشد بيشتر به آن گوش مي كنيد.
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
از این که تلاش کرده اید و شکست خورده اید خسته و بی خوصله هستید و نمی دانید با این مشکلات و مخالفت های خانگی چه کار باید بکنید. صادق باشید و بپذیرید که اگر دیگران به این رفتار غیرمنطقی خود ادامه دهند تلاش شما هیچ فایده ای ندارد.کمی آن ها را به حال خود رها کنید تا خودشان به دنبال شما بیایند این به نفع آن هاست تا بفهمند که این حس چگونه است.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
امروز تغييرات پيوسته و فرصت هاي خوبي در مسيرهاي زندگي تان وجود دارد. البته قانع كردن همسرتان و دوستان كار آساني نيست و نمي توانيد آنها را مجبور كنيد تا با ايده هاي شما كنار بيايند اما اگر شما اعتماد به نفس نداشته باشيد چه طور انتظار داريد ديگران به شما اعتماد كنند؟ به افكار عالي داشتن خود ادامه دهيد و اميدهايتان را در حد بالايي نگهداريد.
tir
فال روزانه ماه تیر
اکنون کمی بیشتر از همیشه منطقی هستید.مخصوصاً اگر می خواهید دلیلی برای بداخلاقی تان پیدا کنید.سعی کنید از کسانی که دیروز ناراحت شان کرده اید،عذرخواهی کنید.
mordad
فال روزانه ماه مرداد
امروز هيچ چيز بر طبق نقشه پيش نمي رود و باعث مي شود كه كمي كسل كننده به نظر برسيد. البته كه اين بهانه جالب و خوبي است كه تا آن جا كه مي شود كم تر كار كرد و بر اين عقيده بود كه تلاش در اين مورد مثمرثمر نخواهد بود. تصور بر اين است كه شما بايد از شروع فعاليت هاي جديد، اجتناب كنيد زيرا پيشرفت آنها به شيوه اي كه شما دوست داريد، بعيد به نظر مي رسد.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
امروز ماه در برج سرطان است.اگر پروژه جدیدی را آغاز کرده اید نمی توانید پیشرفت زیادی داشته باشید.در عوض سعی کنید از فرصت استفاده کنید و هر وقت می توانید استراحت کنید.تمایل دارید با دوستان تان باشید اما بدانید قرارها تغییر می کند.سعی کنید سخت نگیرید و در واقع هر چه پیش آید خوش آید.
mehr
فال روزانه ماه مهر
امروز روزی عالی برای تمرکز بر روی اموری است که به تازگی آنها را آغاز کرده اید تا پیشرفتی به دست آورید.ولی بدون حساب نباید کار جدیدی را آغاز کرد چرا که نه تنها به جایی نمی رسد حتی ممکن است انگیزه و هدف جدیدتان را نیز خدشه دار سازد.تا فردا که ستاره ها اوضاع را دوستانه تر می سازند،صبر کنید.
aban
فال روزانه ماه آبان
امروز تا حد زیادی با خودتان رو راست هستید.البته این کار خوب است اما اگر هم این طور نباشد هیچ کس شما را متهم نمی کند.دیگران از اینکه می توانید مسائل را حل کنید و ابهامات را رفع کنید خوشحال می شوند،اما شما از این توانایی تان با خبر نیستید و نمی دانید که چه تاثیر مثبتی بر زندگی تان می گذارد.
azar
فال روزانه ماه آذر
امروز ستاره ها اين فرصت را به شما مي دهند كه در مورد آنچه بعداً مي خواهيد انجام دهيد عميقاً فكر كنيد. ممكن است كه تا به حال نقشه استراتژيكي خود را ريخته باشيد و نيازي نداشته باشيد بيشتر راجع به آن فكر كنيد. از طرفي ممكن است برايتان مبهم باشد كه حالا چه راهي را در پيش بگيريد كه در آن صورت با شخصي صحبت كنيد كه بتوانيد به شما نصيحت كند.(نصيحتي كه براساس احساس او باشد نه براساس منطق او).
dey
فال روزانه ماه دی
امروز حوصله انجام هيچ كاري را نداريد. لازم است عقايدتان را تازه كنيد، اگر بتوانيد به طبيعت برويد برايتان بسيار عالي تر است تا اين كه خودتان را به بي خيالي بزنيد. طبيعت شما را شاداب مي كند و هم چنين مي توانيد آرامش بگيريد.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
امروز علاقه زیادی به دلسوزی و همدردی دارید . همچنین فرصتی است برای کسانی که می خواهند با شما دردودل کنند . طرز فکری نسبتاً درونی و روحی دارید . بنابراین در رابطه با اتفاقات امروز بردبار هستید و انتقاد نمی کنید . اگر درباره موضوع جدی وارد بحث شوید دوست دارید که تا حد امکان از این موضوع درس بگیرید.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
به هیچ کوچکترین بدبختی یا عقب ماندگی اجازه ندهید روزتان را خراب کند.یکی دو نفر آماده زبان بازی برای فریب شما هستند . اما طعمه آنها نشوید . آنها دست خالی می روند این طور نیست ؟ به رفقای مطلوبتان وفادار باشید زمان پر عظمتی خواهید داشت.