تاریخ نشر :سه شنبه 02 مه 2017 مشاهده : 8 RSS اشتراک:

فال روزانه دوشنبه اول خرداد ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما دوشنبه اول خرداد ماه سال 1396
farvardin
فال روزانه ماه فروردین
تصميم داريد كار خطايي انجام دهيد بدون اينكه ديگران متوجه شوند اما شما نمي توانيد كاري كنيد كه ديگران متوجه نشوند بنابراين به اين وسوسه توجه نكنيد. افراد جديدي را ملاقات مي كنيد البته ممكن است مدت زيادي با اين فرد رابطه نداشته باشيد و آشنايي تان براي مدت كوتاهي باشد.
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
اگر چیزی را از دیگران مخفی کرده اید اکنون به آن ها بگویید زیرا آن ها شما را می بخشند و فراموش می کنند. مشکلی در پیشرو دارید که تاثیری طولانی بر شغلتان می گذارد و به کمک و حمایت همسرتان دوستان و همکاران نیاز دارید.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
لازم نيست در سكوت رنج بكشيد. اكنون حق داريد از خودتان دفاع كنيد و از فرصت هاي پيش آمده بهترين استفاده را ببريد. هر استعداد و توانايي كه از بدو تولد داشته ايد، مي تواند وسيله اي باشد براي لذت بردن از زندگي، در چند روز آينده فرصتي داريد تا به طور كامل از آنها بهره ببريد.
tir
فال روزانه ماه تیر
شاید به متغییر بودن احساسات تان عادت کرده باشید اما شما هم از احساسی بودن فوق العاده تعجب می کنید.و به دلایلی نمی توانید احساسات تان را بیان کنید.همه درگیر مسائل خصوصی خودشان هستند و هیچ کس وقت ندارد به حرف های شما گوش کند.بیچاره شما!
mordad
فال روزانه ماه مرداد
ستاره ها مي گويند كارهاي زيادي است كه شما امروز مي خواهيد انجام دهيد واين انرژي را داريد كه از آغاز تا پايان كار را ببينيد. گرچه اين مسئله به آن معني نيست كه بيش از آن چه مي توانيد به راحتي انجام دهيد، مسئوليت بپذيريد چرا كه به زودي خسته شده و اشتياقتان به اين كارها را از دست مي دهيد.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
اگر وقت آزاد داشته باشید می توانید از یک سرگرمی مورد علاقه تان لذت ببرید.شاید یکی از دوستان را مجبور کنید با شما همیاری کند،فردی مشتاق هستید و رفتار خوبی دارید که البته آشکارا این رفتار مشاهده می شود و باعث تحسین دیگران می شود.سعی کنید از انرژی بی حد و حساب تان گاهی استفاده کنید،واگرنه امشب از شدت خستگی بیمار می شوید.
mehr
فال روزانه ماه مهر
اگر چه شما نمی خواهید سرتان را از دست داده و یا به ریسک های احمقانه ای دست بزنید،در هر حال بدتان نمی آید برخی چیزها را امتحان کنید.مطمئناً شانس در این زمان با شماست،ولی مهم است که بدانید دقیقاً چه کاری را انجام می دهید و نباید کارها را مانند ماهی تابه ای روی شعله آتش رها کرد و رفت و انتظار نتیجه ای عالی داشت.
aban
فال روزانه ماه آبان
امروز با مسائل هیجان انگیز زیادی روبرو می شوید.هر چقدر مثبت تر باشید بهتر می توانید مسائل را بپذیرید.بنابراین خوش بین باشید و بدانید که همه چیز به خوبی پیش می رود.
azar
فال روزانه ماه آذر
طبيعت فيلسوفانه شما به ديگران اين احساس را مي دهد كه شما سرچشمه همه علوم هستيد. يك شخص خاص مروز در خانه شما را مي كوبد وتقاضاي كمك مي كند. شما دو راه در پيش داريد. يكي اين كه حقيقت را به او بگوئيد و ديگر اين كه آن چيزي را كه او را شاد مي كند، و نه حقيقت را، تحويل اش بدهيد.
dey
فال روزانه ماه دی
عزيزم! به نظر مي رسد امروز يكي از آن روزهايي است كه همه دنيا ديوانه هستند. در هر صورت شما نمي توانيد ديگران را كنترل كنيد. اما خودتان را مي توانيد اگر كنترل خود را از دست داديد و نزديك بود دعوا راه اندازيد، لطفاً از يك تا ده بشماريد.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
ستارگان امروز شما را به خوشگذارنی تشویق می کنند اما بطور غریزی فعالیت هایی که به آنها عادت کرده اید و ذاتی هستند را انتخاب نکنید . فعالیت های جدیدی را تجربه و امتحان کنید به ویژه فعالیتی که شما را وادار می کند که فکر کنید و یا به شما کمک می کند تا از دیدگاه دیگری به دنیا بنگرید . اگر امشب بیرون بروید صحبت با شخصی که فرهنگ شغل و موقعیت اجتماعی متفاوتی دارد شما را به فکر وادار می کند.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
امروز یک حس خیلی قوی شهوت انگیز و هوسرانی دارید . اگر شما شگفت زده بودید که آیا ارتباط بیشتر گسترش می یابد یا نه اکنون می توانید پی ببرید اگر شما هنوز چشم به راه یک رابطه عشقی جدید هستید لطفاً آن را در خانه پنهان نکنید زیرا می تواند نزدیکتر از آن چه که فکر می کنید باشد.