دیدنی هاRSSاشتراک:

عکس:گرانترین کتاب های دنیا

جام جم آنلاین: یکی از ۹۹ نسخه منحصر به فرد کتاب میکل آنژ موسوم به “لا دوتا مانو” که ۲۴ کیلوگرم وزن دارد و قیمت آن بیش از یکصدهزار یورو برآورد می شود، از دوم تا هشتم دسامبر – ۱۲ تا ۱۸ آذر- در کتابخانه عمومی نیویورک به نمایش در می آید. این کتاب که […]

جام جم آنلاین: یکی از ۹۹ نسخه منحصر به فرد کتاب میکل آنژ موسوم به “لا دوتا مانو” که ۲۴ کیلوگرم وزن دارد و قیمت آن بیش از یکصدهزار یورو برآورد می شود، از دوم تا هشتم دسامبر – ۱۲ تا ۱۸ آذر- در کتابخانه عمومی نیویورک به نمایش در می آید.

عکس:گرانترین کتاب های دنیا

این کتاب که به دلایل بسیار یک اثر هنری به شمار می رود، یکی از گرانترین کتابهای دنیا بخاطر نوع چاپ آثار میکل آنژ مجسمه ساز معروف ایتالیایی در سالهای ۱۴۷۵ تا ۱۵۶۴ میلادی برای اثری با عنوان “فرشته پله ها” است که در اندازه طبیعی و با بکارگرفتن مرمر چاپ شده است.

عکسهایی از “آئورلیو آمندولا” از مجسمه میکل آنژ به همراه متونی از یکی از نخستین تاریخ نگاران هنر به نام “جیورجیو واساری” (۱۵۱۱ – ۱۵۷۴ ) نیز در کتاب ۲۶۴ صفحه ای یادشده به چشم می خورد.

هر ورق این کتاب ۲۰۰ گرم وزن دارد و توسط انتشارات “کارتیه دل گاردا د ریوا دل گاردا” در میلان چاپ شده است

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

عکس:سه‌ لپ‌تاپ پر فروش در بازار ایرانعکس:سه‌ لپ‌تاپ پر فروش در بازار ایران
مشرق: لپ‌تاپ‌های ۱۵٫۶ اینچی یکی از پرمتقاضی‌ترین لپ‌تاپ‌های بازارند.این لپ‌تاپ‌ها به دلیل داشتن مانیتوری تقریبا بزرگ و کارایی بالا توانسته‌اند احتیاجات کاربران را به خوبی رفع کنند.در حال حاضر در بازار کشور سه لپ‌تاپ تولید شده توسط شرکت Dell، HP و Sony Vaio جزو پرفروش‌ترین‌های بازار قرار دارند.لپ‌تاپ شرکت Dell، Insprion 5110 نام دارد و […]
چهل نما
رایانمهربهنودگشت