حلقه نان سیر و مرغ با سس آلفردو بسیار خوشمزهحلقه نان سیر و مرغ با سس آلفردو بسیار خوشمزه

این حلقه نان بسیار خوشمزه به نظر می آید زیرا حاوی سس آلفردو و پودر سیر است که هر دو آن ها به مرغ طعم و عطر بسیار خوبی می بخشند. بنابراین توصیه می کنیم یک بار در خانه آن را امتحان کنید.

پیش غذاRSSاشتراک:

سوپ پیاز ، یک پیش غذای انگلیسی که از آن لذت خواهید برد

سوپ پیاز انگلیسی  مواد لازم قدری کرهبه میزان لازم روغن زیتون۱ مشت مریم گلی۶ حبه سیر۵ عدد پیاز قرمز۳ عدد بزرگ پیاز سفید۳ عدد موسیر۳۰۰ گرم تره فرنگیبه میزان لازم نمکبه میزان لازم فلفل سیاه۴ لیتر آب گوشت۸ برش نان تست۲۰۰ گرم پنیر چداربه میزان لازم سس ورچستر شایر طرز تهیه ۱- تعدادی برگ مریم […]

سوپ پیاز انگلیسی 

مواد لازم

قدری کره
به میزان لازم روغن زیتون
۱ مشت مریم گلی
۶ حبه سیر
۵ عدد پیاز قرمز
۳ عدد بزرگ پیاز سفید
۳ عدد موسیر
۳۰۰ گرم تره فرنگی
به میزان لازم نمک
به میزان لازم فلفل سیاه
۴ لیتر آب گوشت
۸ برش نان تست
۲۰۰ گرم پنیر چدار
به میزان لازم سس ورچستر شایر

 سوپ پیاز ، یک پیش غذای انگلیسی که از آن لذت خواهید برد

طرز تهیه

۱- تعدادی برگ مریم گلی برای روی سوپ ها کنار بگذارید. می توانید از رزماری و یا آویشن هم استفاده کنید.
۲- سیر و پیاز ها را پوست بگیرید و نازک خلالی کنید.
۳- تره فرنگی ها را پاک کرده و بشویید و سپس خرد کنید.
۴- می توانید از آب مرغ هم استفاده کنید.
کره را به همراه مقداری روغن زیتون، مریم گلی و سیر در قابلمه ای نچسب روی حرارت ملایم بریزید، آن را هم بزنید و بعد پیاز ها، موسیر و تره فرنگی را اضافه کنید. به آن ها کمی نمک و فلفل سیاه بزنید. درب قابلمه را به صورت نیمه باز بگذارید و اجازه دهید برای ۵۰ دقیقه بپزند. در ۲۰ دقیقه ی پایانی درب ظرف را بردارید. پیازها نرم و طلایی می شوند. آن ها را هر از گاهی هم بزنید. پیاز کم کم شیرین شده و طعم خوبی می گیرد، پس عجله نکنید. وقتی پیاز و تره فرنگی نرم شد، آب گوشت (یا آب مرغ) را اضافه کنید و بجوشانید. حرارت را کم کنید و اجازه دهید تا برای ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قل بزند.فر را با حداکثر حرارت گرم کنید. برش های نان را از هر دو سمت تست کنید. سوپ را بچشید و در صورت لزوم نمک و فلفل بیشتری به آن بزنید.سوپ را در کاسه های تک نفره (که مناسب گذاشتن در فر باشند) بریزید و در سینی فر بچینید. نان های تست را تکه تکه کرده و روی سوپ ها را با آن ها بپوشانید. کمی پنیر چدار روی هر یک رنده کرده و مقداری سس ورچستر شایر به آن ها بزنید. به برگ های مریم گلی که کنار گذاشته بودید، کمی روغن زیتون بزنید و آن ها را روی سوپ ها بگذارید.سینی را در فر بگذارید تا پنیر ها آب شده و طلایی رنگ شوند. مراقب باشید تا پنیر ها نسوزند. وقتی پنیر ها حباب زدند، با احتیاط آن ها را از فر خارج کنید و آن ها را سرو کنید.

آشپزباشی

اخبار مرتبط :

سوپ پیاز و سیب زمینی با چاشنی پرتقال ، یک پیش غذای عالی و خوش رنگ

طرز تهیه سوپ پیاز فرانسوی ، سوپ بهاری

سوپ پیاز فرانسوی

طرز تهیه سوپ سیر

سوپ شیر چگونه درست می شود

برچسب ها:

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت