ارتباط “جنیفر لوپز” با هنرپیشه فیلم خماری ؟!!!!+عکس

 &quotجنیفر لوپز&quot که به تازگی از همسرش مارک آنتونی جدا شده است هفته گذشته در حال صرف شام با هنرپیشه مطرح فیلم خماری &quotبردلی کوپر&quot در یک رستوران در لس آنجلس مشاهده شد! به گزارش واحد خبرآفتاب به نقل از رسانه های خارجی، &quotجنیفر لوپز&quot خواننده و هنرپیشه مشهور آمریکایی در حالی که خبر جدایی […]

 &quotجنیفر لوپز&quot که به تازگی از همسرش مارک آنتونی جدا شده است هفته گذشته در حال صرف شام با هنرپیشه مطرح فیلم خماری &quotبردلی کوپر&quot در یک رستوران در لس آنجلس مشاهده شد!

به گزارش واحد خبرآفتاب به نقل از رسانه های خارجی، &quotجنیفر لوپز&quot خواننده و هنرپیشه مشهور آمریکایی در حالی که خبر جدایی او از همسر سابقش &quotمارک آنتونی&quot همچنان بحث داغ رسانه ها در سراسر دنیاست هفته گذشته در یک رستوران در لس آنجلس در حال صرف غذا با هنرپیشه مطرح فیلم خماری &quotبردلی کوپر&quot باز هم سوژه ای داغ برای عکاسان و خبرنگاران ایجاد کرد .

اگرچه جنیفر لوپز و &quotبردلی کوپر&quot هر دو این قرار شام را یک قرار کاری دانسته اند و هر دو داشتن رابطه عشقی را تکذیب می کنند ولی عکس ها و خبرها حاکی از چیز دیگری است!

مطلبی که توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است این است که این دو اولین باری نیست که با یکدیگر دیده شدند. در سپتامبر۲۰۱۰ این دو در شوی مد &quotتامی هیلفیگر &quot در ردیف جلوی سالن مشغول خوش و بش با یکدیگر بودند و حالا در سپتامبر ۲۰۱۱ در یک رستوران در حال صرف شام باز هم در کنار هم دیده شدند و این در هر حالی است که هر دو وجود هر گونه رابطه غیر کاری را به شدت تکذیب می کنند!

ارتباط

ارتباط

ارتباط

آفتاب

ارتباط “جنیفر لوپز” با هنرپیشه فیلم خماری ؟!!!!+عکس