ارتباط نامشروع در کلاس های اخلاق

من هم چون مي‌دانستم مجازات فرد لواط كار مرگ است، روز حادثه به درب خانه‌شان رفتم و به محض اينكه در را باز كرد با چاقويي كه همراه داشتم سينه‌اش را شكافتم و خودم را به ماموران معرفي كردم. پرونده تبرئه نوجواني از اتهام قتل فردي كه با ادعاي برگزاري كلاس‌هاي اخلاق، اقدام به ارتباط […]

من هم چون مي‌دانستم مجازات فرد لواط كار مرگ است، روز حادثه به درب خانه‌شان رفتم و به محض اينكه در را باز كرد با چاقويي كه همراه داشتم سينه‌اش را شكافتم و خودم را به ماموران معرفي كردم.
پرونده تبرئه نوجواني از اتهام قتل فردي كه با ادعاي برگزاري كلاس‌هاي اخلاق، اقدام به ارتباط نامشروع با شاگردانش مي‌كرد، به واحد اجراي احكام دادسراي امور جنايي تهران ارجاع شد.

به گزارش ايسنا، عصر روز 17 آذرماه سال 84 بازپرس جنايي پيشوا در جريان قتل يك جوان 19 ساله قرار گرفت و بلافاصله تحقيقات خود را آغاز كرد.

با دستگيري متهم و آغاز تحقيقات قضايي، وي به نام جعفر 16 ساله ادعا كرد:‌ از مدت‌ها قبل مهدي كه ظاهر بسيار خوبي داشت اقدام به برگزاري‌ كلاس‌هاي اخلاقي كرد و من به همراه چند نفر ديگر از دوستانم چون شيفته رفتار و اخلاق وي بوديم، به عنوان شاگرد در كلاس‌هاي وي حضور يافتيم.

وي افزود: پس از گذشت مدتي، مهدي ادعا كرد كه بار معنوي مسائل مطروحه را تنها نمي‌تواند از طريق بيان منتقل كند و انتقال كامل آن نيازمند برقراري ارتباط جسماني است.

متهم اظهار داشت كه با همين بهانه چند بار به من تجاوز كرد و زمانيكه به او اعتراض كردم و گفتم عمل تو همان لواط است، او مدعي شد كه روح حيواني در من حلول كرده و بايد نفسم كشته شود.

وي اضافه كرد: من هم چون مي‌دانستم مجازات فرد لواط كار مرگ است، روز حادثه به درب خانه‌شان رفتم و به محض اينكه در را باز كرد با چاقويي كه همراه داشتم سينه‌اش را شكافتم و خودم را به ماموران معرفي كردم.

به گزارش ايسنا، قاضي عصمت‌الله جابري داديار اجرايي احكام دادسراي جنايي تهران با اعلام اين خبر گفت:‌ 5 نفر ديگر از شاگردان مقتول نيز با اعلام شكايت اظهار كردند كه وي به آنها نيز تجاوز كرده است.

وي افزود: با توجه به مهدورالدم بودن مقتول، قضات شعبه‌ي 71 دادگاه كيفري استان روز 5 دي ماه سال گذشته حكم به برائت متهم دادند و اين پرونده صبح امروز، به واحد اجراي احكام ارجاع شد.

قاضي جابري همچنين با تاكيد بر لزوم هوشياري خانواده‌ها نسبت به افراد مورد معاشرت فرزندانشان به خبرنگار ايسنا گفت:‌ لازم است كه خانواده‌ها براي تعليم و تربيت فرزندان خود به فردي اعتماد نكنند و فرزندان خود را براي آموختن مسائل مختلف نزد اساتيد معتبر و مراكز آموزشي شناسنامه دار ببرند تا شاهد اين قبيل جنايات و سوءاستفاده برخي افراد از نوجوانان نباشيم.

ارتباط نامشروع در کلاس های اخلاق