انتشار خبر درگذشت بریتنی اسپیرز در توییتر سونی و باب دیلن +تصاویر

انتشار خبر درگذشت بریتنی اسپیرز صبح شنبه ششم دی توییتر کمپانی «سونی موزیک» خبر درگذشت بریتنی اسپیرز خواننده سرشناس آمریکایی را توییت کرد. در یکی از این توییت‌ها که با هشتگ «RIPBritney»‌ منتشر شده، تاریخ تولد و مرگ این خواننده نیز ذکر شده بود. در توییت‌ دیگری که محتوای آن خبر تا حدودی نشان از […]

انتشار خبر درگذشت بریتنی اسپیرز

صبح شنبه ششم دی توییتر کمپانی «سونی موزیک» خبر درگذشت بریتنی اسپیرز خواننده سرشناس آمریکایی را توییت کرد.

 انتشار خبر درگذشت بریتنی اسپیرز

در یکی از این توییت‌ها که با هشتگ «RIPBritney»‌ منتشر شده، تاریخ تولد و مرگ این خواننده نیز ذکر شده بود. در توییت‌ دیگری که محتوای آن خبر تا حدودی نشان از هک شدن حساب کاربری «سونی موزیک» داشت، نوشته شده بود: «بریتنی اسپیرز تصادفی از دنیا رفت! خیلی زود در این باره بیشتر به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.»

حدود ۳۰ دقیقه پس از این توییت‌ها گروهی به نام «OurMine» مسئولیت هک کردن حساب رسمی کاربری کمپانی موسیقی سونی در توییتر را پذیرفت.

این گروه هکری در عین حال حساب کاربری باب دیلن را نیز هک کرده و از جانب برنده نوبل ادبیات درگذشت بریتنی اسپیرز را تسلیت گفتند. پس از آن مشخص شد که مدیریت توییتر باب دیلن را نیز کمپانی موسیقی سونی برعهده دارد.

انتشار خبر درگذشت بریتنی اسپیرز

گروه هکری «OurMine» مکررا حساب‌های شرکت‌های مشهور را هدف قرار می‌دهد. شرکت‌هایی چون «مارول» و «نتفلیکس» از قربانیان پیشین این گروه هستند. آن‌ها در ماه سپتامبر کنترل وب‌سایت و سیستم ایمیل مجله «ورایتی»‌ را در دست گرفتند و به مشترکان مجله پیام‌هایی با عنوان «هک شده توسط #OurMine» فرستادند. کمپانی موسیقی سونی پس از در دست گرفتن کنترل حساب کاربری خود در توییتر بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن از بریتنی اسپیرز و هوادارانش عذرخواهی کرد.

از آن‌جا که کمپانی سونی پیش از این در سال ۲۰۱۴ نیز قربانی هکرها شده بود. بسیاری از کاربران توییتر خبر درگذشت اسپیرز را جدی نگرفتند. برای نمونه یکی از کاربران توییت کرد: «به نظر می‌رسد که در ادامه سنت امنیت اینترنتی بالای کمپانی سونی این بار حساب کاربری توییتر آن‌ها هک شده است.»

در همین حال مدیر برنامه‌های اسپیرز به سی‌ان‌ان گفت: «هر از چند گاهی شایعاتی از این دست در اینترنت منتشر می‌شود، اما هیچ‌گاه سابقه نداشته که حساب رسمی یک کمپانی بزرگ موسیقی منبع خبر باشد.»

خبرآنلاین

 

اخبار مرتبط:

عکس های جشن عروسی خواهر بریتنی اسپیرز +عکس

پسران بریتنی اسپیرز و خواهرناتنی شان +عکس

 بریتنی اسپیرز همراه با اعضای خانواده اش در مراسم اهدای جوایز +عکس

 تصاویر خانه جدید بریتنی اسپیرز + تصاویر

عکس جالب بریتنی اسپیرز در حال بازی با اپلیکیشن اختصاصی بریتنی!

انتشار خبر درگذشت بریتنی اسپیرز در توییتر سونی و باب دیلن +تصاویر

    مطالب مرتبط: