اپرا وینفری، از رژیم غذایی تازه‌اش گفت که از طریق آن: «هر چه می‌خواهد می‌خورد، و در عین حال 18 کیلو وزن کم کرده است»

اپرا وینفری از رژیم غذایی تازه‌اش گفت خانم وینفری ۶۲ ساله است. اپرا وینفری، مجری برنامه تلویزیونی، تهیه کننده، بازیگر، و فعال حقوق بشر سالها با اضافه وزن دست و پنجه نرم کرده است اما می گوید با روش جدیدی توانسته ضمن اینکه همه چیز می خورد، ۱۸ کیلو وزن کم کند. به گزارش صدای […]

اپرا وینفری از رژیم غذایی تازه‌اش گفت

خانم وینفری ۶۲ ساله است.

اپرا وینفری، مجری برنامه تلویزیونی، تهیه کننده، بازیگر، و فعال حقوق بشر سالها با اضافه وزن دست و پنجه نرم کرده است اما می گوید با روش جدیدی توانسته ضمن اینکه همه چیز می خورد، ۱۸ کیلو وزن کم کند.

به گزارش صدای آمریکا به نقل از خبرگزاری «ای نیوز» خانم وینفری به تازگی ۴۰ پوند معادل حدود ۱۸ کیلوگرم وزن کم کرده و می گوید آن را مدیون رژیم غذایی انعطاف پذیرش است. او… در ویدیویی می گوید: «هر چیزی که دوست دارم می خورم، تاکو (ساندویچ مکزیکی)، ماکارونی … هیچوقت حس نمی کنم که خودم را از غذایی محروم کرده ام.»

البته این رژیم بخشی از تبلیغات او برای کمپانی رژیم غذایی «ویت واچرز» Weight Watchers است.

اپرا که ۱۰ درصد از سهام این شرکت را خریده است، ماه اکتبر سال گذشته اعلام کرد که سخنگوی «ویت واچرز» شده و اکنون نتیجه رژیم غذایی اش با آن را اعلام می کند.

در تبلیغی دیگر، اپرا وینفری از تعادل بخشیدن بین زندگی سالم با آنچه برای او لذت بخش است صحبت کرد.

«مثل همه، دوست دارم که زندگی غنی ای داشته باشم. شادی در زندگی ای که مورد علاقه ام است. انرژی زیاد که با سلامت بدن می آید. خوردن غذاهایی که از آنها لذت می برم. و با «ویت واچرز» مجبور نیستم بین لذت بردن از زندگی و وزن کم کردن یکی را انتخاب کنم.»

سیستم رژیم غذایی «ویت واچرز» ترکیب غذای سالم با بالا بردن فعالیت فیزیکی روزانه و ورزش است. «ویت واچرز» اعدا میکند که مشتریان همه چیز می توانند بخورند ولی از هر غذایی به مقدار حساب شده؛ تا مقدار مصرف کالری روزانه اشان از یک حد خاص بالاتر نرود.

برعکس خیلی از رژیم های غذایی که برای مثال باید نان، برنج، شیرینی، یا چربی را از غذا حذف کرد، «ویت واچرز» می گوید همه چیز بخورید ولی کم و به اندازه حساب شده؛ که البته خودش میزان یا بقولاً «پوینت های» هر غذا را برای مشتریان تعیین می کند.

«ویت واچرز» برنامه های رژیم غذایی متفاوت، هم آنلاین و هم بطور شخصی دارد که بنابه آنچه مشتریان انتخاب کنند قیمت گزاری شده است.

 اپرا وینفری از رژیم غذایی تازه‌اش گفت

کافه سینما

اخبار مرتبط:

پیشنهاد اپرا وینفری: «غذا، دعا، عشق»

زندگی پرماجرا و رازهای موفقیت "اپرا وینفری"/ زنی که خیلی بدبخت بود!

تصویر خانه 83 میلیون دلاری اپرا وینفری، مجری تلویزیون

ماشین جدید و لوکس اپرا وینفری را ببینید + عکس

احسان علیخانی، از اپرا وینفری یاد بگیرد!

اپرا وینفری، از رژیم غذایی تازه‌اش گفت که از طریق آن: «هر چه می‌خواهد می‌خورد، و در عین حال 18 کیلو وزن کم کرده است»

    مطالب مرتبط: