بهاره رهنما در جاده جاجرود- تهران / عکس

به گزارش خبرآنلاین، «خیال‌های جاده جاجرود- تهران» به کارگردانی غزاله معتمد از سه‌شنبه گذشته اجرای خود را در کافه تریای چهارسو تئاتر شهر آغاز کرده است.   این نمایش برشی از زندگی پنج زن است که در کافه‌ای دور افتاده و میان راه با هم برخورد می‌کنند و بازیگرانی چون نسیم ادبی، رویا جاویدنیا، بهاره رهنما، […]

به گزارش خبرآنلاین، «خیال‌های جاده جاجرود- تهران» به کارگردانی غزاله معتمد از سه‌شنبه گذشته اجرای خود را در کافه تریای چهارسو تئاتر شهر آغاز کرده است.

 

این نمایش برشی از زندگی پنج زن است که در کافه‌ای دور افتاده و میان راه با هم برخورد می‌کنند و بازیگرانی چون نسیم ادبی، رویا جاویدنیا، بهاره رهنما، الهام کردا و ناهید مسلمی در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

 

 

«خیال‌های جاده جاجرود-تهران» نوشته مشترک جمیله دارالشفایی و غزاله معتمد جزو نمایش‌های محیطی مجموعه تئاتر شهر محسوب می‌شود و به استثنای روزهای شنبه هر روز ساعت 17 اجرا خواهد شد.

 

 

از دیگر عوامل کار می‌توان به دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: نورالدین حیدری‌ماهر، مشاور کارگردان: ساقی عطایی، طراح لباس:رعنا امینی، مدیر صحنه: جواد پولادی، طراح پوستر و بروشور: مهدی رحیمی، ثنا حبیبی‌راد، روابط عمومی: شهاب عباسیان و عکاس: مهدی آشنا اشاره کرد.

بهاره رهنما در جاده جاجرود- تهران / عکس