چهره هاRSSاشتراک:

دختر برلوسکونی دچار حاشیه های غیر اخلاقی شد ! + تصاویر

میلان گل هایش در دیدار مقابل اینتر را به دختر رییس باشگاه تقدیم کرد!   به گزارش البرز، حدود دو ماه قبل بود که &quotباربارا برلوسکونی&quot پس از اینکه در باشگاه میلان دارای سمت مدیریتی شد، در ورزشگاه سن سیرو حضور یافت تا بازی این تیم را از نزدیک تماشا کند. در همان بازی &quotالکساندر […]

میلان گل هایش در دیدار مقابل اینتر را به دختر رییس باشگاه تقدیم کرد!
 
به گزارش البرز، حدود دو ماه قبل بود که &quotباربارا برلوسکونی&quot پس از اینکه در باشگاه میلان دارای سمت مدیریتی شد، در ورزشگاه سن سیرو حضور یافت تا بازی این تیم را از نزدیک تماشا کند. در همان بازی &quotالکساندر پاتو&quot درخشید تا مورد تشویق بی حد و وصف دختر مالک باشگاه میلان قرار بگیرد!
 
 دختر برلوسکونی دچار حاشیه های غیر اخلاقی شد ! + تصاویر
 
 از همان جا بود که ذهنیت رابطه دختر نخست وزیر ایتالیا با مهاجم برزیلی تیم میلان بوجود آمد؛ تا اینکه در دربی دو شب قبل باز هم باربارا برلوسکونی به ورزشگاه سن سیرو آمد و از کنار زمین به تشویق پاتو پرداخت.
 
 دختر برلوسکونی دچار حاشیه های غیر اخلاقی شد ! + تصاویر
 
پاتو که در بازی مقابل اینتر هم دو گل را به ثمر رساند، در پاسخ به این سوال که گل هایت را تقدیم به چه کسی می کردی؟ گفت: به چه کسی باید گل هایم را تقدیم می کردم؟ فکر می کنم همه دیدند که آنها را به چه کسی هدیه دادم. من گل هایم را به کسی تقدیم می کنم که همیشه در ورزشگاه حضور دارد و حتی زمانی ‌که روند بازی به خوبی پیش نمی رود، باز هم از تشویق دست بر نمی دارد.
 
 
 

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت