چهره هاRSSاشتراک:

راه به دست آوردن دل خانم ها !

آقايان محترم: اگر به علت رفتار نامناسب شما ، همسرتان رنجيده يا خدايي نکرده قهر کرده است ،ما در اين مقاله به شما کمک خواهيم کرد تا دوباره دل او را به دست آوريد و زندگي تان به حالت عادي بر گردد .البته خانم هايي که اين مقاله را مي خوانند ،سوء استفاده نکرده و […]

آقايان محترم:

اگر به علت رفتار نامناسب شما ، همسرتان رنجيده يا خدايي نکرده قهر کرده است ،ما در اين مقاله به شما کمک خواهيم کرد تا دوباره دل او را به دست آوريد و زندگي تان به حالت عادي بر گردد .البته خانم هايي که اين مقاله را مي خوانند ،سوء استفاده نکرده و با کو چکترين مشکلي قهر نکنند . در مقاله ي بعد راجع به رفع کدورت از قلب آقايان هم صحبت مي کنيم.

***

مرد ايده آل او باشيد

شما مي‌دانيد که او از چه چيز شما خوشش مي‌آيد پس سعي کنيد که آنها را افزايش دهيد و در عوض کارهايي را که دوست ندارد متوقف کنيد. مردي باشيد که او در ابتداي کار عاشقش شده بود. به خاطر او جان فشاني و از خود گذشتگي کنيد و براي بازگرداندنش تلاش کنيد و زمان بگذاريد تا او درک کند که تا چه حد برايش اهميت قائل هستيد.

مردي باشيد که او در ابتداي کار عاشقش شده بوده و با او ازدواج کرده است .مردي باشيد همانگونه که هميشه به شما افتخار مي کرده است.

به او نشان دهيد که تغيير کرده ايد

گفتن ” من عوض مي‌شوم” دردي را دوا نمي کند. اعمال شما قدرت تاثير گذاري بيشتري نسبت به گفته‌هايتان دارند و به عنوان اولين منبع تصميم گيري او به شمار مي‌روند. تشخيص دهيد که او چه کارهايي را مي‌پسندد و چه کارهايي را دوست ندارد سپس ذهن خود را بر روي انجام دادن و يا ندادن آنها متمرکز کنيد.

براي مثال آيا او از شما گله دارد که هيچ وقت به حرف‌هايش گوش نمي دهيد؟ پس کاري را انجام دهيد که او مي‌خواهد و از آن لذت مي‌برد.

پشتکار داشته باشيد

اگر مي‌خواهيد که او واقعا برگردد ، براي اين کار حد و مرز تعيين نکنيد. شما بايد به خاطر جلب رضايت او تلاش کنيد ، فقط بايد در تمام مراحل خونسردي خود را حفظ کنيد. از خود نا اميد نشويد و نسبت به او بي توجهي نشان ندهيد. زيرا اين کار باعث مي‌شود که شما در نظر او فرد بي احساسي جلوه کنيد و او فکر مي‌کند که ديگر براي شما اهميت ندارد. به او نشان دهيد که برايش ارزش قائل هستيد اما به زانو نيفتيد.

با او صحبت کنيد

او احتمالا هميشه از اين موضوع که شما همدم خوبي نيستيد شکايت مي‌کند. با صحبت کردن به او نشان دهيد که در اشتباه است. علل ايجاد سوء تفاهم را رديابي کنيد و آنها را رفع کنيد. او را با طرز تفکر خود آگاه سازيد. بر روي مشکلات گذشته کار کنيد و آنها را برطرف نماييد. از او بخواهيد که در مورد ساير خواسته‌هايش نيز با شما صحبت کند و با توجه کامل به آنها گوش دهيد. با اين کار به او ثابت مي‌کنيد که به اندازه کافي بالغ هستيد که از پس رفع نيازهاي او براييد.

از او بخواهيد که در مورد ساير خواسته‌هايش نيز با شما صحبت کند و با توجه کامل به آنها گوش دهيد. با اين کار به او ثابت مي‌کنيد که به اندازه کافي بالغ هستيد که از پس رفع نيازهاي او براييد.
به بگوييد که هنوز دوستش داريد

خانم‌ها هميشه منتظر شنيدن يک چنين کلماتي هستند و اگر آنرا در موقعيت مناسب مطرح کنيد معمولا با روي باز مورد پذيرش واقع مي‌شويد. بايد توجه داشته باشيد که اين گونه حرف‌ها را به صورت آني و بدون مقدمه چيني بيان نکنيد. صبر کنيد تا با او تنها شويد و بعد آن احساس سحرآميز را منتقل کنيد .شما بايد حرف‌هايتان را از صميم قلب براي او بازگو کنيد.

در اين صورت اثر بيشتري خواهد داشت.

بي ريا و صميمي باشيد

سعي نکنيد که با تزور و ريا به درون قلب او نفوذ کنبد زيرا خانم هادر تشخيص دروغگويي تخصص ويژه اي دارند. پس بهتر است که صادق باشيد. دليل اشتباهات گذشته خود را براي او شرح دهيد و به او بگوييد که از آنها درس گرفته ايد. به او بگوييد که زندگي بدون وجود او براي شما سخت است.

يک هديه يا گل برايش بخريد

سعي کنيد هديه اي زيبا که براي تهيه ي آن وقت صرف کرده ايد ،يا دسته گلي زيبا که برايش خاطره انگيز باشد را به او بدهيد. لازم نيست پول زيادي خرج کنيد اما بايد سليقه صرف کرده و بياد آوريد چه چيزي او را شاد مي کند.

در کنار تمام اين کارها وقتي کدورت از دل خانم شما خارج شد بهتر است ، منطقي باهم صحبت کرده و از ديدگاه هاي هم بيشتر با خبر شويد.تا دوباره چنين حالتي پيش نيايد.

منبع :سايت سيمرغ – با تغيير

تنظيم براي تبيان :داوودي

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت