زن 66ساله برنده خوش اندام ترین زن؛ جنیفر لوپز سومین نفر!! + عکس

دارنده جایزه اسکار، &quot هلن میرن &quot با 66 سال سن به عنوان خوش اندام ترین زن سال برگزیده شد.به گزارش سیمرغ ، در نظر سنجی که توسط یک باشگاه بدن سازی در لس آنجلس صورت گرفت این بازیگر انگلیسی با پشت سر گذاشتن &quotال مک پرسن&quot بازیگر و مانکن استرالیایی ، &quotجنیفر لوپز&quot و […]

دارنده جایزه اسکار، &quot هلن میرن &quot با 66 سال سن به عنوان خوش اندام ترین زن سال برگزیده شد.
به گزارش سیمرغ ، در نظر سنجی که توسط یک باشگاه بدن سازی در لس آنجلس صورت گرفت این بازیگر انگلیسی با پشت سر گذاشتن &quotال مک پرسن&quot بازیگر و مانکن استرالیایی ، &quotجنیفر لوپز&quot و &quotپیپا میدلتون&quot خوش اندام ترین زن انتخاب شد.
&quotهلن میرن&quot در نظرسنجی که 2000 نفر در آن حضور داشتند با 18 % آرا مقام نخست را بدست آورد و &quotمک پرسن&quot 48 ساله با 10% آرا دوم شد.

مک پرسن

&quotجنیفر لوپز&quot با 6.6 % ، &quotپیپا میدلتون&quot خواهر کیت میدلتون ، عروس خاندان سلطنتی انگلستان ، با 4 % آرا و &quotکیت وینسلت&quot بازیگر هالیوود با 3.9% آرا در رده سوم تا پنجم قرار گرفتند.
در میان مردان نیز &quotدیوید بکهام&quot فوتبالیست انگلیسی با 21% ، &quotدنیل کریگ&quot بازیگر انگلیسی با 15.75% و سوپر استار هالیوود &quotجانی دپ&quot با 10.25 % آرا به ترتیب مقام های اول تا سوم خوش اندام ترین مرد جهان را به خود اختصاص دادند.

زن 66ساله برنده خوش اندام ترین زن؛ جنیفر لوپز سومین نفر!! + عکس