شادی جالب امیر تتلو از سخنان مقام معظم رهبری در مورد خودش! +عکس

شادی امیر تتلو امیر تتلو با انتشار عکس زیر نوشت : راستش من اين پُستو گذاشتم و چند تا حسود زيرش زدن آقا با تو نبودن و من پاكش كردم ???? اما من كه ميدونم با من بودن ???? تازه با منم نبودن خيلى صبحتاشون شبيه من بود و همين واسه من اندازه ى يك دنيا […]

شادی امیر تتلو

امیر تتلو با انتشار عکس زیر نوشت : راستش من اين پُستو گذاشتم و چند تا حسود زيرش زدن آقا با تو نبودن و من پاكش كردم ???? اما من كه ميدونم با من بودن ???? تازه با منم نبودن خيلى صبحتاشون شبيه من بود و همين واسه من اندازه ى يك دنيا ميارزه كه رهبر مملكتم كسى رو مثال زد كه كارش شبيه كار من بود ???? منم همه جارو پر ميكنم و پز ميدم ???? طبيعيه ???? خودتونم همين كارو ميكردين اگه جاى من بودين ???? مسخره كردن نداره ????٧

بیوگرافی امیر تتلو

 امیرحسین مقصودلو با نام هنری امیر تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ از خوانندگان رپ فارسی است این اطلاعاتی است که در یک جستجوی اینترنتی در مورد او به دست می‌آید. اطلاعات تکمیلی دیگر این است که او از خانواده‌ای آذری و اصالتاً اهل روستای مقصودلو از توابع شهرستان هریس، استان آذربایجان شرقی است و از سال ۱۳۸۲ کار خود را در عرصه موسیقی آغاز کرد.

تتلو جزو افرادی بود که به صورت زیرزمینی در ایران ترانه می‌خواند و دقیقا در مقطعی کار خوانندگی را آغاز کرد که با باز شدن نسبی فضا، برخی جوانان به سمت آزمایش خود در زمینه خوانندگی می‌رفتند و در مورد تعدادی کارشان می‌گرفت و تک آهنگ‌هایشان در جمع جوانان به محبوبیت دست می‌یافت. در آن مقطع مد خوانندگی زیرزمینی در ایران و اقبال این ترانه در میان مخاطبان حتی گاه بیش از ترانه‌هایی بود که خواننده‌های ایرانی ساکن لس‌آنجلس می‌خواندند.

همین استقبال‌ها بود که موجب می‌شد روز به روز به تعداد خوانندگانی که به این ترتیب کار می‌کردند افزوده شود و تتلو در همین فضا کار خود را آغاز کرد.

عکس جدید امیر تتلو

اخبار مرتبط:

درگیری امیر تتلو با بهنوش بختیاری +تصاویر

پشت پرده درگیری لفظی امیر تتلو و بهنوش بختیاری چه بود؟! / آخرین گفته های بهنوش بختیاری + عکس

خبر امیر تتلو در نیویورک تایمز و واشنگتن پست ! + عکس

امیر تتلو از راز عاشقی و شغل های قبلی اش پرده برداشت + تصاویر

چرا امیر تتلو انقدر پرطرفدار شده است؟ + عکس و بیوگرافی

شادی جالب امیر تتلو از سخنان مقام معظم رهبری در مورد خودش! +عکس

    مطالب مرتبط: