چهره هاRSSاشتراک:

عکسی جالب از اتاق احسان خواجه امیری در حال کار!

اتاق احسان خواجه امیری  احسان خواجه امیری با انتشار عکس زیر نوشت : اتاق کار من . در حال ضبط وکال آلبوم ???????????? بیوگرافی احسان خواجه امیری احسان خواجه امیری در ۷ آبان ماه سال ۱۳۶۳ در خانواده ای هنرمند در تهران به دنیا آمد. پدرش ایرج از سر آمدان موسیقی اصیل و آواز بود که […]

اتاق احسان خواجه امیری 

احسان خواجه امیری با انتشار عکس زیر نوشت : اتاق کار من . در حال ضبط وکال آلبوم ????????????

بیوگرافی احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری در ۷ آبان ماه سال ۱۳۶۳ در خانواده ای هنرمند در تهران به دنیا آمد. پدرش ایرج از سر آمدان موسیقی اصیل و آواز بود که بر شکوفایی و پرورش احسان تاثیر بسزایی داشته است. احسان از شش سالگی با نوازندگی ویولن آشنا شد و آواز را نزد پدرش آموخت. او با اجرای ترانه جان بابا همراه با پدر خود وارد دنیای موسیقی شد. او در سال ۱۳۸۰ در سن ۱۷ سالگی اولین آلبوم خود به همراهی پدرش را با نام من و بابا منتشر کرد..احسان با اجرای ترانه هر چی آرزوی خوبه (غریبانه) در زمستان ۱۳۸۳ در میان مردم شناخته شد، در پی آن راه یافتن احسان به صدا و سیمای ایران او را به خواننده ای مطرح در ایران تبدیل کرد. احسان دومین آلبوم خود با نام برای آخرین بار را که ترانه هر چی آرزوی خوبه یکی از ترانه های آن بود، در سال ۱۳۸۴ به بازار عرضه کرد.

احسان خواجه امیری متولد ۷ آبان است اما پدر و مادرش برای انکه او زودتر به مدرسه برود تاریخ سی ام شهریور را به عنوان روز تولد او در نظر گرفتند و این تاریخ در شناسنامه او ثبت شده است.او یک خواهر بزرگتر از خودش دارد. احسان خواجه امیری فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد است.

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط:

پدر احسان خواجه امیری بستری شد / احسان بر بالین پدرش ایرج در بیمارستان عکس

کار کردن سخت احسان خواجه امیری و روزبه بمانی عکس

عید دیدنی احسان خواجه امیری در کنار همسر و پسرش عکس

کاشتن درخت توسط احسان خواجه امیری و پسرش در حیاط منزلش برای نوروز عکس

سلفی جدید احسان خواجه‌ امیری با علیخانی عکس

    مطالب مرتبط:

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت