عکس جدید از کارینا و پسر تازه متولد شده اش، آقا تیمور

عکس جدید کارینا کاپور  عکس جدید از کارینا و پسرش تیمور بیوگرافی کارینا کاپور پدر کرينا کاپور راندهیر کاپور و مادرش بوبیتا کاپور و خواهر کارينا، کریشما کاپور هستند، همچنین پدربزرگ کارينا کاپور بزرگ مرد سینمای هند راج کاپور است. دومين فرزند، بابيتا و راند کاپور و خواهر جوانتر هنرپيشه مطرح باليوود کاريشما کاپور و […]

عکس جدید کارینا کاپور 

عکس جدید از کارینا و پسرش تیمور

بیوگرافی کارینا کاپور

پدر کرينا کاپور راندهیر کاپور و مادرش بوبیتا کاپور و خواهر کارينا، کریشما کاپور هستند، همچنین پدربزرگ کارينا کاپور بزرگ مرد سینمای هند راج کاپور است. دومين فرزند، بابيتا و راند کاپور و خواهر جوانتر هنرپيشه مطرح باليوود کاريشما کاپور و با وجود آنکه نوه راج کاپور بزرگ است اما هيچگاه زير سايه نام اين مرد قرار نگرفت. دختر چشم عسلي باليوود (کارینا کاپور) باهوش است و مي تواند شما را با نگاه جذاب خود خيره کند همانطور که چشم هزاران بيننده را در هند خيره کرد.
 
کارينا کاپور علاوه بر اين به خاطر کلمات صريح و برنده اش نيز شهرت دارد کرینا کاپور گفته بود که هرگز نمي خواهد با سانجي ليلا بنسالي کار کند زيرا وقتي که نقش در نظر گرفته شده براي او را در ديوداس به آيشورايا راي داد، احساس کرد، اين مرد بزرگترين خيانت را در حقش کرد است و بيشتر از اين ناراحت بود که چرا در اين باره او صحبتي نشده است.

اخبار هالیوود و بالیوود

اخبار مرتبط:

کارینا کاپور: کاش خواهرم با آبیشک ازدواج کرده بود

بیوگرافی کامل کارینا کاپور ( ستاره سینمای هند) +عکس های جدید ایشان

زیباترین هنرپیشه های زن هندی را بدون آرایش ببینید( عکس)

بیوگرافی کامل آنیل کاپور ( بازیگر هندی ) +عکس های جدید ایشان

چهره بازیگران زن بالیوودی قبل و بعد از آرایش +عکس

عکس جدید از کارینا و پسر تازه متولد شده اش، آقا تیمور

    مطالب مرتبط: