عکس شاد جسیکا آلبا همراه با همسر و دو دخترش در یک مهمانی خیریه

عکس جسیکا آلبا «جسیکا آلبا»  همراه با همسر و دو دخترش در مهمانی موسسه خیریه «baby2baby» شرکت کرده و در آستانه سال نو به کودکان نیازمند کمک کرد. بیوگرافی جسیکا آلبا آلبا در سیزده سالگی کار خود به عنوان بازیگر را با بازیگری در فیلم‌های کمپ در ناکجا آباد و دنیای مخفی الکس مک در […]

عکس جسیکا آلبا

«جسیکا آلبا»  همراه با همسر و دو دخترش در مهمانی موسسه خیریه «baby2baby» شرکت کرده و در آستانه سال نو به کودکان نیازمند کمک کرد.

بیوگرافی جسیکا آلبا

آلبا در سیزده سالگی کار خود به عنوان بازیگر را با بازیگری در فیلم‌های کمپ در ناکجا آباد و دنیای مخفی الکس مک در سال ۱۹۹۴ میلادی آغاز کرد.

او با با نقش آفرینی در برنامه تلویزیونی (به انگلیسی: Dark Angel) در سالهای ۲۰۰۲-۲۰۰۰ به شهرت رسید. آلبا به طور پی در پی در بخش (به انگلیسی: Hot 100) مجله ماکسیم ظاهر شده‌است.

او همچنین در سال ۲۰۰۷ توسط مجله FHM به عنوان جذاب ترین زن جهان شناخته شد. عکس او همچنین چندین بار بروی جلد مجله پلی بوی نقش بسته‌است که در یک مورد باعث ایجاد یک پروندهٔ قضایی در این ارتباط شد که او اجازه چاپ این عکس را به پلی بوی نداده‌است پس از آن‌که مدیر پلی بوی پذیرفت که به جای خسارت به موسسات خیریه که آلبا از آنها حمایت می‌کند کمک مالی کند آلبا از شکایت خود صرف نظر کرد.

او مادر ۲ فرزند است.

 اخبار هالیوود و بالیوود

اخبار مرتبط:

عکس و تیپ زیبای جسیکا آلبا در حال ترک کلاب نایس گای

بهترین مدل موهای جسیکا آلبا در فرش قرمز +عکس

عکس های بدون آرایش جذابترین زن جهان جسیکا آلبا

جسیکا آلبا و همسرش در حین تماشای مسابقه بسکتبال +عکس

جسیکا آلبا به همراه همسر و دوفرزندش+عکس

عکس شاد جسیکا آلبا همراه با همسر و دو دخترش در یک مهمانی خیریه

    مطالب مرتبط: