عکس های خندان از دیدار غیر منتظره تیلور سوئیفت و طرفدار 96 ساله اش

عکس تیلور سوئیفت تیلور سویفت در آستانه سال نو میلادی به ملاقات سوییفتی ۹۶ ساله (یکی از طرفدارانش ) سایرس پورتر رفت . بیوگرافی تیلور سویفت تیلور آلیسون سویفت در ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹ در ریدینگ، پنسیلوانیا زاده شد. او دختر اسکات و آندره‌آ سویفت است و یک برادر کوچکتر بنام آستین دارد. پدرش یک دلال […]

عکس تیلور سوئیفت

تیلور سویفت در آستانه سال نو میلادی به ملاقات سوییفتی ۹۶ ساله (یکی از طرفدارانش ) سایرس پورتر رفت .

بیوگرافی تیلور سویفت

تیلور آلیسون سویفت در ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹ در ریدینگ، پنسیلوانیا زاده شد. او دختر اسکات و آندره‌آ سویفت است و یک برادر کوچکتر بنام آستین دارد. پدرش یک دلال سهام و مادرش زنی خانه‌دار است. مادر او عقیده داشت که یک نام خنثی می‌تواند تأثیر مثبتی روی زندگی کاری او داشته‌باشد و به این دلیل نام او را پس از جیمز تیلر روی او گذاشت.

تیلور در مزرعه پرورش درختان کریسمس بزرگ شد که در خارج از ریدینگ، پنسیلوانیا قرار دارد. هنگامی‌که او سال چهارم بود در مسابقات ملی شعر با یک شعر سه صفحه‌ای بنام «هیولایی در گنجه من»∗ شرکت کرد و برنده شد. در ده سالگی او به اجراهایی در اطراف شهرش – رقابت‌های karaoke، فستیوال‌ها و نمایشگاه‌ها- پرداخت و همچنین شروع به نوشتن آهنگ کرد. در دوازده سالگی او تمام تابستان را به نوشتن یک رمان ۳۵۰صفحه‌ای اختصاص داد، که هیچ وقت چاپ نشد. شروع فراگیری گیتار تیلور را از یک تعمیرکار کامپیوتر بود که به او نشان داد چگونه می‌توان با سه آکورد بنوازد. بعد از آموختن آن او اولین شعرش بنام «خوشبختی تو»∗ را نوشت.

بیشترین تأثیر موسیقیایی را شنایا تواین بر روی سویفت گذاشت. ضمن آنکه افراد دیگری بر روی او تأثیر گذاشتند همچون لی آن ریمس، تینا ترنر، دالی پارتن و مادربزرگش. با اینکه مادربزرگش یک خواننده حرفه‌ای اپرا بود، اما ذائقه تیلور بیشتر به سمت موسیقی کانتری بود. در نوجوانی او علاقه و عشقش را نسبت به پتسی کلاین و دالی پارتن گسترش داد.

 اخبار هالیوود

اخبار مرتبط:

تیپ زیبای تیلور سوئیفت هنگام خارج شدن از آپارتمانش +عکس

عکس زیبایی از استایل تابستانی تیلور سوئیفت

دکوراسیون کاخ شگفت انگیز تیلور سویفت اینگونه است+ تصاویر

تیپ و عکس زیبای تیلور سویفت (خواننده ی مشهور) در حال ترک باشگاهی در نیویورک.

عکس و لباس زیبای تیلور سویفت درحال ترک آپارتمان جیجی حدید در نیویورک سیتی.

عکس های خندان از دیدار غیر منتظره تیلور سوئیفت و طرفدار 96 ساله اش

    مطالب مرتبط: