مهناز افشار درباره مسائل زندگی شخصی ، فیلم توقیفی و حال بدش در سال قبل توضیح داد +تصاویر

مهناز افشار مهناز افشار در تازه ترین گفتگویش همچنان درباره شکایت هلال احمر از شوهرش چیزی نگفته است و باز هم پاسخگویی را به زمانی دیگر موکول کرده است. این بازیگر البته درباره خوب نبودن حالش در سال اخیر سخن گفته ولی ابدا درباره ارتباط این حال بد با بازداشت همسرش چیزی نگفته است. مهناز […]

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار در تازه ترین گفتگویش همچنان درباره شکایت هلال احمر از شوهرش چیزی نگفته است و باز هم پاسخگویی را به زمانی دیگر موکول کرده است. این بازیگر البته درباره خوب نبودن حالش در سال اخیر سخن گفته ولی ابدا درباره ارتباط این حال بد با بازداشت همسرش چیزی نگفته است.

مهناز افشار با بیان اینکه اسکار فرهادی حالش را خوب کرده به «آپاراتچی» بیان داشت: دریافت جایزه اسکار بسیار خوشحالم کرد چون امسال سال خوبی نبود؛ اتفاقات بد زیاد داشتیم بخصوص بخاطر درگذشت عباس کیارستمی و بعد حمیده رضوی مستندساز و این اتفاقات باعث شد حال خوبی نداشته باشم!

همسر مهناز افشار به جرم کلاه برداری روانه زندان شد

افشار ادامه داد: با همه خستگی و مسئولیت زندگی حال این روزهایم با حرفه ام محکمتر و آرامتر میشوم برای مقابله با مسائل زندگی شخصی!!!

این بازیگر ۳۹ ساله با اشاره به حواشی زندگی شخصی اش تأکید کرد: با احترام به همه همکاران معتقدم چیزی به اسم زندگی شخصی وجود ندارد چون وقتی عکس بارداریم را منتشر میکنم دیگر نمیتوانم به مخاطب خط بدهم که چه بنویسند. با پرسشهای مخاطبان مسأله ندارم تا جایی که روح مرا زخمی نکند.

وی با نزدیک شدن به مسأله همسرش بیان داشت: وقتی میگویم شما دزدی هیچ کس از جامعه از من نمیخواهد ثابت کنم پس برای این جامعه نمیشود توضیح داد؛ پس راه من سکوت است و اثبات حقیقت در زمان. به وقتش پاسخ خواهم داد.

 گفتگوی جنجالی با مادرشوهر مهناز افشار درمورد عروس و نوه اش !

مهناز افشار درباره ازدواج با آقازاده محمدعلی رامین اظهار داشت: روزی که ازدواج کردم میدانستم با فردی ازدواج میکنم که پدرش عکس مرا با مجله بسته است!!! میدانستم دارم تصمیمی می گیرم که تاوان دارد. روح مرا زخمی کردند و این زخم، مرا ساخت. من صبر کردم؛ من او را دوست داشتم و بابت دوست داشتن تاوان دادم.

مهناز افشار که در همه این سالها به خاطر شباهت با یک خواننده لس آنجلسی مورد توجه قرار گرفته خاطرنشان ساخت: در دوران دبیرستان عکس خانم گوگوش را امضاء میکردم و میدادم به پسرهای محل. بعدها خود ایشان{گوگوش} را هم دیدم و کلی با هم کیف کردیم!!!

این بازیگر پیرامون شروع کارش و کیفیت پایین آثارش اظهار داشت: در ابتدای کار زیاد قضیه را جدی نمی گرفتم چون سوادم سواد یک دختر ۱۸ ساله بود و ده سالی گذشت تا بتوانم جدی تر شوم و فهمیدم باید دقت کنم.

وی ادامه داد: بعد که کم کم گذشت سعی کردم روند کاریم را بهبود بخشم و به جایی رسیدم که در زمانی که فیلمبرداری نگاتیو بود وقتی ضبط آغاز می‌شد روح خودم به کناری می رفت و می نشست و کاراکتری تازه در من حلول میکرد؛ انگار حال نشئگی برایم ایجاد میشد!!!

مهناز افشار

افشار که اخیرا درگیر دو کار همزمان یکی سریال خانگی «عاشقانه» و دیگری فیلم «دارکوب» است اظهار داشت: تابحال پیش نیامده بود که همزمان در دو کار باشم چون در شبکه خانگی به جز تجربه ناموفق «عشق تعطیل نیست» نبوده ام اما حالا از یک طرف در «عاشقانه» هستم و از طرف دیگر در «دارکوب». یک معذرت خواهی به خاطر نیمه کاره ماندن «عشق تعطیل نیست» به مخاطبان بدهکارم. در ابتدای کار «عاشقانه» هم نگرانی هایی وجود داشت در این جهت بخصوص که به جز «عشق…» یک مجموعه دیگر با نام «آسپرین» هم دچار این اتفاق شد!!! تنها مجموعه ای که دیدیم کامل پخش شد «شهرزاد» بود!!! سریال ما هم در برهه ای به مشکل خورد اما خوشبختانه حل شد و تا انتها رفت.

تغییر چهره بچه مهناز افشار از ابتدا تاکنون / عکس های جدید مهناز افشار و دخترش

بازیگر «تینا» در فیلم توقیفی «اردتمند…»عبدالرضا کاهانی خاطرنشان ساخت: این گونه توقیفها موانعی است که میتواند انگیزه را بگیرد اما من سخت‌جانم و حتی با کاهانی صحبت کردم و گفتم آماده ام برای همکاری بعدی. حاضرم با سرم محکم بکوبم به سقف و سرم خونین شود اما سقف را بردارم.

آزاد شدن همسر مهناز افشار و خبری حمله مادر شوهر مهناز افشار به اصغر فرهادی!

تولد لیانا دختر مهناز افشار و انتشار عکس جدید از وی

خبر آزادی همسر مهناز افشار آن هم در آستانه انتخابات ۹۶ را «انصاف نیوز» داد و تأکید نمود که یاسین رامین چهارشنبه شب ۱۱ اسفندماه آزاد شده است و با استقبال دوستانش مواجه شده است.

اواخر مرداد امسال دادستان تهران از تعیین وثیقه ۲۹ میلیاردی برای آزادی متهم سازمان هلال احمر سخن گفته بود و حالا پرسش اینجاست که چه کسی این وثیقه ۲۹ میلیاردی را برای او سپرده است؟!؟

مهناز افشار

یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین و سوسن صفاوردی از معاونان احمدی نژاد است. آیا والدین برایش وثیقه ۲۹ میلیاردی سپرده اند یا «دوستانی» که ادعا شده بعد از آزادی به استقبال وی رفته اند؟

پرسش بعدی درباره موضع گیریهای مهناز افشار و همسرش در انتخابات ریاست جمهوری۹۶ است. آنها طرف چه کسی را خواهند گرفت؟ این پرسش وقتی جدی تر می شود که بدانیم اخیرا حمید بقایی از نزدیکان به طیف احمدی نژاد-مشایی هم برای انتخابات اعلام حضور کرده! آیا نزدیکی به مشایی، این زن بازیگر و همسرش را به بقایی نزدیک خواهد کرد یا آنها به سمت کاندیدای دیگری خواهند رفت؟ شاید هم یک بار برای همیشه قید درگیریهای سیاسی را بزنند…

 همسر مهناز افشار به جرم کلاه برداری روانه زندان شد

سوسن صفاوردی همسر محمدعلی رامین  نامه ای برای اصغرفرهادی نوشته است.

سوسن صفاوردی در نامه خود به اصغر فرهادی از او گله کرده که چرا زنان و مردان سنتی را در آثارش مدام با ویژگی های منفی نمایش می دهد و برای او ابراز امیدواری کرده بلکه بتواند در آینده با تأکید بر داشته های ایرانیانی جایزه بگیرد. در متن این نامه بخوانید:

 گفتگوی جنجالی با مادرشوهر مهناز افشار درمورد عروس و نوه اش !

به نام دوست که جز دوست مقصدی نمی خواهیم

با سلام و احترام

جناب آقای فرهادی بدون شک هرگاه اتفاقی که منجر به یاد مثبت از یک کشور در عرصه ی بین المللی می شود ،دل افراد کشور را شاد می کند و این شادی که افتخار آفرین است جای قدر دانی دارد ،بس ضمن تشکر از پیروزی هنری کسب شده ، چندی بود دلم می خواست به گونه ای با شما سخن بگویم و نکاتی را بعنوان یک هموطن به سمع شما برسانم.

 گفتگوی جنجالی با مادرشوهر مهناز افشار درمورد عروس و نوه اش !

جناب آقای فرهادی

فیلم *فروشنده* قطعا در آموزش “گفتگو” و “عقلانیت ” در مواقع خشم ،صحنه هایی را پیش چشم روی مخاطب قرار داد که می توان در مواقعی که تفکرات سنت های کهنه و پوسیده ،انتظاری خارج از چهارچوب عقل از انسان را متوقع بوده است ،به گونه ای دیگر عمل کرد و خشم را در اوج غلبه احساسات که شخص را  برآن می دارد تابر سر دوراهی انجام آداب معمول یا مدیریت بحران ،راه دوم را انتخاب کند و راه اصلاح را پیش گیرد.

تولد لیانا دختر مهناز افشار و انتشار عکس جدید از وی

اما آقای فرهادی ،جدای از مهارت های هنری و فنی که در تخصص بنده نیست ،فیلم “فروشنده” همانند “جدایی نادر از سیمین” مجددا برای طرح حرکتی مبتنی بر عقلانیت در مواقع بحرانی ،پاشنه ی آشیل خانواده هایی از جنس سنتی را نشانه رفت. در هر دو فیلم نقش پدران و مادران سنتی در سنین مختلف به گونه ای منفی است.

گفتگوی جنجالی با مادرشوهر مهناز افشار درمورد عروس و نوه اش !

در “جدایی نادر از سیمین” مرد خانه تندخو،بی منطق،پرخاشگر که نماد یک فرد مذهبی سنتی است را به تصویر می کشد . و چادر که با ذلت و بدبختی ،انفعال ،آبرو داری بی منطق و فقر پیوند خورده و نماد یک زن مذهبی است.

در “فروشنده” نیز پدر سنتی ،پناهگاه یک خانواده به گونه ای دیگر دچار ضعف شخصیتی است و مادر ،همان زن چادر به سر،منفعل که سال ها با آبرو داری تلاش کرده است تا آنچه را که به او داده اند ببیند ،نه آنچه را که باید ببیند و حس کند .

این افراد در مقابل شخصیت های متجددی قرار می گیرند که چه به هنگام “جدایی” و چه به هنگام “تعدی به ناموس” ،کاملا رفتاری آگاهانه ،منطقی ،توام با حس همدردی و مشارکت را در لحظات بحرانی به نمایش می گذارند .

 گفتگوی جنجالی با مادرشوهر مهناز افشار درمورد عروس و نوه اش !

پدر شوهر مهناز افشار

جناب فرهادی

قطعا برای اصلاح جامعه و کشوری که به آن تعلق داریم و سرزمین ماست ،هر فرد وطن دوستی دغدغه اصلاح دارد و شما نیز بخوبی این دغدغه را نشان داده اید .ولی زیباست در جریان گذر از سنت به نوسازی فرهنگی و شاید در بسیاری از موارد ،حرکت بسوی رفتار های منطقی و عقلانی ،خیلی از ارزش هایی که در جوامع توسعه یافته امروز در مسیر این گذر تبدیل به یک حسرت شده اند ،همچون  اتحاد و همبستگی خانوادگی ،جمع گرایی ،گذشت و ایثار ،نوع دوستی و…را با یک تورق در دفتر “خاطرات خانواده های سنتی از این جنس” مشاهده کرده و آنها را مورد تغافل قرار ندهیم .

 گفتگوی جنجالی با مادرشوهر مهناز افشار درمورد عروس و نوه اش !

آقای فرهادی

خوب بخاطر دارم ،در جریان پیروزی انقلاب ،برخی از مردان از جنس آسمانی را که با دیدن زنان فقیر فرهنگی و مادی خود فروش ،آنان را به عقد خویش در آورده اند تا از بند اسارت ناجوانمردان شهوت پرست و پول پرست رهایی بخشند. یا معتمدین قدیمی محله ها ریش سفیدانی که به چشم پاکی شهرت داشتند و نه تنها امین و پناهگاه خانواده ی خود بوده اند ،بلکه امین یک محله محسوب می شدند. ناموس دیگران ،ناموس آنان بود و مایملک دیگران،مایملک آنان و در همه حال احوال دیگران مقدم بر احوال شخصی آنان بود،را حتما شما نیز به یاد داشته و یا شنیده اید .

 حمله اراذل و اوباش به مهناز افشار از شایعه تا واقعیت ! / نامزدی مادرشوهر مهناز افشار  

و یا زنان محجبه ای که اعتقاد آنان مانع توانمندی ،فعالیت  و مشارکت بالای آنان در عرصه های مختلف نبوده و در مرام آنان انفعال و ذلت ،محلی از اعراب نداشته است،و در کنار خانواده و همکاری همسرانشان الگویی از یک جمع صمیمی،منسجم و آگاه را به تصویر کشیده اند. جامعه ی ما به حق در خیلی از موارد نیازمند یک پالایش اساسی از آداب و سنن پیوند خورده به تفکرات متحجرانه و پوسیده و عاری از آموزه های اصیل دینی و سیره عملی پیامبر که برای مکارم اخلاق مبعوث شد و سیره اهل بیت مطهرش است،می باشد.

 گفتگوی جنجالی با مادرشوهر مهناز افشار درمورد عروس و نوه اش !

اما از کارگردان به نام و با سابقه ای چون شما انتظار می رود ،به موازات “اصلاح” ،داشته ها را نیز پر رنگ کنید و در معرض جهانی که از آن بی خبر است قرار دهید.این جهان هم به جهان تفکرات داخل و هم به جهان تفکرات خارج بر می گردد. شما قطعا اذعان دارید که اگر یک جامعه “داشته هایش” مورد غفلت قرار گیرد،از درون دچار سردرگمی می شود و از بیرون عزت اش خدشه دار می شود. و لذا جای دستان توانمند شما در به تصویر کشیدن این داشته ها ،امروز پیش از هر زمان دیگر احساس می شود.

پس به امید آن روز که “اصغر فرهادی” کارگردان به نام ایران در عرصه های ملی و بین المللی اسکار بهترین فیلم “داشته های یک ملت” را برای کشورمان به ارمغان آورد.

گفتگوی جنجالی با مادرشوهر مهناز افشار درمورد عروس و نوه اش !   

توضیحات رییس هلال احمر درباره میزان و مسیر تعیین وثیقه آزادی یاسین رامین

بعد از آزادی همسر مهناز افشار و علاوه بر وجود شایعات در میزان وثیقه آزادی وی سخنگوی قوه قضاییه درباره تخفیف در قرار وثیقه وی گفت.

به گزارش سینماروزان  حالا امیرمحسن ضیایی رییس هلال احمر در نشست خبری طرح ملی امداد و نجات نوروزی سال ۹۶، در این باره توضیح داده است.

امیرحسین ضیایی در ارتباط با آخرین جزئیات پرونده یاسین رامین که هلال‌احمر در این زمینه به دلیل تخلفات انجام گرفته در حوزه شرکت رشد از وی شکایت داشت،‌گفت: در حال حاضر این فرد با وثیقه ۸٫۵ میلیارد تومانی آزاد شده و پرونده سیر قضایی را طی می‌کند البته اینکه چقدر وثیقه تعیین شده است برعهده بازپرس بوده و ما نیز پیگیری‌های لازم در ارتباط با این پرونده را انجام داده‌ایم.

بیوگرافی مهناز افشار

مهناز افشار (متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است.

مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود. در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

مهناز افشار

مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید. شباهت زیاد مهناز افشار به یک خواننده مشهور، در توجه رسانه‌ها به او در شروع کارش تأثیرگذار بود. مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایران شد و در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوت سعی کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛ تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی انجامید. مهناز افشار، در سال ۹۳ در یکی از نقشهای اصلی در فیلم «آموزگار» به کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان سرشناس تاجیک، ایفای نقش کرد.

مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با محمد یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد.حاصل ازدواج اویک دختربه نام لیانا است.لیانایک نام عبرانی است که احتمالااین نام رادرسریال حضرت یوسف شنیده اید.

 مهناز افشار

 کافه سینما

اخبار مرتبط:

همسر مهناز افشار از زندان آزاد شد!

مهناز افشار در سی سی یو| آخرین وضعیت مهناز افشار در گفتگوی ویدیویی با پزشک معالجش +تصاویر و ویدئو

همسر مهناز افشار به جرم کلاه برداری روانه زندان شد+تصاویر

ممنوع‌الخروجی همسر مهناز افشار، برائت جستن پدر یاسین رامین از پسرش، واکنش خود مهناز افشار:«دل‌های‌تان آرام»!

همسر مهناز افشار به دلیل اتهام اختلاس مالی، دلالی دارو و تخلافات گسترده در هلال احمر به دادگاه احضار و ممنوع الخروج شد+تصاویر

جنجال جدید مهناز افشار/ او میگوید بخاطر این عکس, پدر شوهرم مرا معلوم الحال خطاب کرد!! + تصاویر

مهناز افشار درباره مسائل زندگی شخصی ، فیلم توقیفی و حال بدش در سال قبل توضیح داد +تصاویر

    مطالب مرتبط: