گزارش تصویری از فروشگاه های بنتون !

هفت فروشگاه” بنتون” در ايران پلمپ مي شود خبرگزاري فارس:فروشگاه هاي بنتون، لوئيس ويتون، دالس و گابانا ، و ديور در قالب فروش محصولات خود به ترويج مدهاي غربي لباس در ايران مي پردازند. به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از فرانس پرس، گروهي از نمايندگان مجلس خواهان بسته شدن فروشگاه هاي زنجيره اي بنتون […]

هفت فروشگاه” بنتون” در ايران پلمپ مي شود

خبرگزاري فارس:فروشگاه هاي بنتون، لوئيس ويتون، دالس و گابانا ، و ديور در قالب فروش محصولات خود به ترويج مدهاي غربي لباس در ايران مي پردازند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از فرانس پرس، گروهي از نمايندگان مجلس خواهان بسته شدن فروشگاه هاي زنجيره اي بنتون ايتاليا در ايران شده اند.
چهار عضو كميسيون فرهنگي مجلس با تهيه طرحي نسبت به آثار منفي اين فروشگاه ها بر پوشش خانم ها خواهان تصميم مجلس براي برچيدن آن ها از سطح كشور شده اند.
بر اساس اين گزارش برخي از كارشناسان ايران معتقدند اين فروشگاه ها به طور عمدي يا غير عمدي پوشش غربي را در ايران ترويج مي كنند.
در طي چند سال گذشته چندين فروشگاه بنتون در ايران افتتاح شده است.
در سايت اينترنتي بنتون تعداد فروشگاه هاي اين شركت در ايران هفت عدد اعلام شده كه چهار عدد از آن در تهران دو عدد در مشهد و يك فروشگاه نيز در يزد قرار دارد.
لوئيس ويتون، دالس و گابانا و ديور از ديگر مارك هاي غربي هستند كه در طي سال هاي اخير وارد ايران شده اند و به ارائه و ترويج مد هاي غربي در قالب فروش محصولات خود پرداخته اند.
برخي پيش بيني مي كنند اين مارك ها نيز هدف بعدي مجلس ايران پس از بنتون باشند.برای دیدن عکسها اینجا کلیک کنید

گزارش تصویری از فروشگاه های بنتون !