رسانهRSSاشتراک:

آخرین فیلم بلند سینمایی کیارستمی زیرنویس فرانسوی شد

حضور عباس کیارستمی با «شیرین» در جشنواره کن قطعی است سینمای ما- فیلم سینمایی «شیرین» ساخته عباس کیارستمی برای شرکت در جشنواره فیلم کن زیرنویس فرانسه شد. «شیرین» که به تازگی مراحل فنی را پش سر گذاشته است،آماده نمایش و برای شرکت در جشنواره کن،زیرنویس فرانسه شد. هیات انتخاب شصت‌و‌یکمین جشنواره فیلم کن،«شیرین» را خواهند […]

حضور عباس کیارستمی با «شیرین» در جشنواره کن قطعی است

سینمای ما- فیلم سینمایی «شیرین» ساخته عباس کیارستمی برای شرکت در جشنواره فیلم کن زیرنویس فرانسه شد. «شیرین» که به تازگی مراحل فنی را پش سر گذاشته است،آماده نمایش و برای شرکت در جشنواره کن،زیرنویس فرانسه شد. هیات انتخاب شصت‌و‌یکمین جشنواره فیلم کن،«شیرین» را خواهند دید، ولی طبق شنیده‌ها و برطبق سابقه همیشگی حضور عباس کیارستمی در کن کاملا قطعی است.
کیارستمی در پی فیلم ۳ دقیقه‌ای «گریه‌ها» که به مناسبت شصتمین سال برگزاری جشنواره کن ساخته بود، فیلم بلند «شیرین» را کلید زد.
در فیلم کوتاه «گریه‌ها» ۲۳ بازیگر زن در مقابل دوربین گریه کردند اما در پروژه شیرین، کیارستمی واکنش آزاد ۹۰ بازیگر زن سینمای ایران را نسبت به تصاویری که می‌بینند نشان می‌دهد. فیلمبرداری بخش‌هایی از این فیلم اواخر اسفندماه سال گذشته به پایان رسیده و قسمت پایانی آن با بازی حدود ۲۰ بازیگر در دو روز یاد شده انجام می‌گیرد.
لیست کامل عوامل این فیلم سینمایی عبارت است از:مدیر فیلمبرداری:هومن بهمنش،دستیار اول کارگردان و برنامه ریز :هدیه تهرانی،دستیار دوم کارگردان:میترا آقا میری،طراح گریم:مهرداد میرکیانی،اجرای گریم:راحله نعمت زاده،عکاس:گلاره کیازند،گروه فیلمبرداری:نیما دبیرزاده،آرش صادقی،روزبه رایگان،مدیر تولید و تصویربردار پشت صحنه:حمیده رضوی.

منبع خبر : فارس

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت