رسانهRSSاشتراک:

آخرین وضعیت تولید «سفر به تاریکی»

آخرین وضعیت تولید «سفر به تاریکی» و اکران «خاک آشنا» (بهمن فرمان‌آرا) اعلام شد سینمای ما- بهمن فرمان آرا فیلم «خاک آشنا» را برای اکران عمومی به پخش کننده سپرد و سال آینده فیلم جدید خود را کلید خواهد زد. امیرحسین رسائل مشاور رسانه‌ای این فیلمساز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: «خاک آشنا» […]

آخرین وضعیت تولید «سفر به تاریکی» و اکران «خاک آشنا» (بهمن فرمان‌آرا) اعلام شد

سینمای ما- بهمن فرمان آرا فیلم «خاک آشنا» را برای اکران عمومی به پخش کننده سپرد و سال آینده فیلم جدید خود را کلید خواهد زد. امیرحسین رسائل مشاور رسانه‌ای این فیلمساز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: «خاک آشنا» برای پخش به هدایت فیلم سپرده شده است و این پخش کننده در حال طی کردن مراحل اداری برای اخذ پروانه نمایش عمومی فیلم است.
وی در مورد پروژه بعدی فرمان آرا به نام «سفر به تاریکی» که از دو سال پیش در صدد ساخت آن در برلین بود، گفت: کارهای تحقیقاتی و نگارش فیلمنامه این فیلم به پایان رسیده اما شروع کار نیاز به فصلی دارد که احتمالا این فصل پاییز سال آینده خواهد بود.
تمام داستان «سفر به تاریکی» در برلین می‌گذرد و داستان دختری است که با یک چمدان پر از ترشی و سبزی به فرودگاه برلین وارد می‌شود تا به شوهرش که آن‌جا مشغول تحصیل است ملحق شود، اما شوهرش دنبالش نمی‌آید، و این آغاز «سفر به تاریکی» است.
به نظر می‌آید که با توجه به مشابهت نام این فیلم با سریال فریدون جیرانی که بعد از مطرح شدن نام این پروژه سینمایی ساخته شد، یکی از این دو پروژه تغییرنام دهند.

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت