آخرین خبر از وضعیت جسمانی آتنه فقیه نصیری

وضعیت جسمانی آتنه فقیه نصیری آتنه فقیه نصیری از جمله بازیگران خوب سینما و تلویزیون کشورمان است که بسیاری او را در نقش های ماندگاری مانند خاله سارا می شناسند، ‌پزشک جوانی که در یک روستا حضور داشت و البته این اواخر با سروش صحت و سریال شمعدونی هم یک بار دیگر از طریق تلویزیون […]

وضعیت جسمانی آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری از جمله بازیگران خوب سینما و تلویزیون کشورمان است که بسیاری او را در نقش های ماندگاری مانند خاله سارا می شناسند، ‌پزشک جوانی که در یک روستا حضور داشت و البته این اواخر با سروش صحت و سریال شمعدونی هم یک بار دیگر از طریق تلویزیون مهمان خانه های مردم شد.
البته خبر بیماری او و ابتلا به ام اس هم یک بار دیگر آتنه فقیه نصیری را در کانون توجه رسانه ها و مردم قرار داد و خیلی از علاقه مندانش با نگرانی و ناراحتی سلامتی او را جویا می شدند.
آتنه فقیه نصیری  درباره بیماری اش گفت: خدا را شکر تقریبا بیماری کنترل شده است و  مشکل خاصی وجود ندارد.
او همچنین درباره کارهای تازه اش هم گفت: در سینما و تلویزیون کاری فعلا انجام نمی دهم و فعلا فقط مشغول ضبط سری دوم سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی هستم.
فقیه نصیری در پاسخ به این پرسش که باید منتظر چه نقشی از او در این مجموعه باشیم هم توضیح داد: قرار نیست جزئیات رسانه ای شود اما من همراه با خانم نونهالی، امیر جعفری و رضا کیانیان به این مجموعه در سری دوم اضافه شده ایم.

افکارنیوز

اخبار مرتبط:

آتنه فقیه نصیری: بازی در «شهرزاد» سلامتی‌ام را به خطر نمی‌اندازد +گریم او در شهرزاد

 نخستین مصاحبه با آتنه فقیه نصیری درباره بیماری اش +تصاویر

آتنه فقیه نصیری از زندگی شخصی وعلت کم کاری اش می گوید!

وضعیت جسمانی آتنه فقیه نصیری از زبان خودش + عکس

توصیف جالب رویا میرعلمی از دیدار با آتنه فقیه نصیری پس از بیماری ام اس +عکس

آخرین خبر از وضعیت جسمانی آتنه فقیه نصیری

    مطالب مرتبط: