رسانهRSSاشتراک:

آواز گنجشک‌ها فیلم برگزیده انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان

سینمای ما – مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در جشنواره فیلم فجر برگزار شد و سه فیلم آوازگنجشک‌ها، به‌همین سادگی و فرزند خاک از سوی داوران این انجمن برگزیده شدند. مراسم تقدیر انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان از برگزیدگان جشنواره فیلم فجر عصر امروز در مجتمع فرهنگی – هنری سیدالشهدا (ع) با حضور […]

سینمای ما – مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در جشنواره فیلم فجر برگزار شد و سه فیلم آوازگنجشک‌ها، به‌همین سادگی و فرزند خاک از سوی داوران این انجمن برگزیده شدند.
مراسم تقدیر انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان از برگزیدگان جشنواره فیلم فجر عصر امروز در مجتمع فرهنگی – هنری سیدالشهدا (ع) با حضور جمعی از هنرمندان، کارگردانان و بازیگران سینما و تئاتر برپا شد.
در این مراسم مجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی و محمدعلی باشه آهنگر برای سه فیلم آوازگنجشک‌ها، به‌همین سادگی و فرزند خاک جوایز این انجمن را دریافت کردند و از فیلم‌های سبز کوچک(غلامرضا رمضانی)، تولدی دیگر(عباس رافعی) و آن مرد آمد(حمید بهمنی) نیز تقدیر شد.
در این مراسم که‌ «مجید مجیدی» متنی را درباره «آواز گنجشک‌ها» قرائت کرد و در پایان نیز فیلم «آواز گنجشک‌ها» به عنوان فیلم برگزیده به نمایش درآمد.

منبع خبر : فارس

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت