مشاهده : 51رسانهRSSاشتراک:

از پشت پرده مراحل “ساخت تا قاچاق” سنتوری

از پشت پرده مراحل “ساخت تا قاچاق” سنتوری
تحلیل “رجا نیوز” از پشت پرده مراحل “ساخت تا قاچاق” سنتوری موج دوم جنجال سینمای ما – توزیع فیلم سنتوری در شبکه قاچاق فیلم پس از آن صورت گرفت که حدود ۷ ماه از زمانی که دست اندرکاران قصد اکران عمومی آن را داشتند، سپری شد. به گزارش رجانیوز، کارگردان و تهیه کننده این فیلم، […]

تحلیل “رجا نیوز” از پشت پرده مراحل “ساخت تا قاچاق” سنتوری
موج دوم جنجال

سینمای ما – توزیع فیلم سنتوری در شبکه قاچاق فیلم پس از آن صورت گرفت که حدود ۷ ماه از زمانی که دست اندرکاران قصد اکران عمومی آن را داشتند، سپری شد.

به گزارش رجانیوز، کارگردان و تهیه کننده این فیلم، به زیان وارده از عدم اکران سنتوری اشاره کرده و این سؤال را مطرح کرده اند که به چه دلیل از نمایش فیلمی که دارای پروانه ساخت بوده و در جشنواره فجر سال گذشته نیز جایزه دریافت گرفته، ممانعت می کنند.

این در حالیست که نگاهی به سیر دریافت مجوز ساخت برای این فیلم و کمکهای دولتی ارائه شده برای ساخت آن، حلقه هایی از زنجیره سنتوری است که گویا عوامل فیلم به رغم مصاحبه و خبرسازی های متعدد، علاقه ای به بازگو کردن آن ندارند.

“تولدی دیگر” عنوان فیلمنامه ای است که سال ۸۱ از سوی داریوش مهرجویی برای دریافت مجوز ساخت به وزارت فرهنگ و ارشاد دولت وقت ارائه شد اما به دلیل مشکلات فیلمنامه موفق به دریافت مجوز نشد.

با اعمال برخی تغییرات جزیی، فیلم در سال ۸۳، این بار با نام “علی سنتوری” به وزارت فرهنگ می رود اما بار دیگر هیأت صدور پروانه ساخت، ایراداتی را نسبت به برخی صحنه های این فیلم مطرح و بر ویرایش مجدد فیلم تأکید می کنند اما با عدم پذیرش این موضوع از سوی مهرجویی، مجوز فیلمنامه صادر نمی شود.

سال ۸۴ در فاصله تغییر و تحول دولت هشتم و نهم، عوامل فیلم از فرصت استفاده کرده و با برخی چراغ سبزها از داخل مجموعه، موفق به دریافت پروانه ساخت می شوند.

به دنبال دریافت این پروانه، تهیه کننده مبلغ ۷۰ میلیون تومان از بنیاد سینمایی فارابی تحت عنوان وام و حدود ۸۰ میلیون تومان هم از دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر در قالب کمک بلاعوض دریافت می کند.

حین ساخت این فیلم، یک نهاد امنیتی در نامه ای به وزارت ارشاد اعلام می کند که قطعاتی از خوانندگی محسن چاوشی در فیلم وجود دارد. با تذکر این مسئله به عوامل فیلم، ادعا می شود که این قطعات حذف شده اما پس از آن معلوم می شود قطعات مزبور حذف نشده و تنها دور نوار برای ایجاد ابهام تند شده است.

رفتار ناشایست بهرام رادان در مراسم اعطاء جوایز جشنواره فجر و درج گزارش هایی از این فیلم در برخی نشریات مبنی بر وجود برخی صحنه های موهن در فیلم، موجب شد صفار هرندی پیش از اکران فیلم شخصاً نسبت به بازبینی آن اقدام کند. پس از این بازبینی و بررسی بیشتر در وزارتخانه، اکران فیلم منوط به حذف صحنه هایی از فیلم گردید. این درخواست از سوی وزارت ارشاد دقیقاً همزمان با پخش فیلم انتقاد برانگیز “نقاب” بود (مرداد ماه سال جاری) که اکران “سنتوری” با همان وضعیت می توانست حجم انتقادات را به مراتب افزایش دهد.

عوامل فیلم در عین حال که حذف صحنه هایی از این فیلم را نپذیرفتند، شروع به شانتاژ و تبلیغات گسترده رسانه ای برای اکران فیلم کرده و رایزنی هایی را نیز با وزارت ارشاد آغاز کردند. در این رفت و آمدها، مهرجویی، فرازمند (تهیه کننده) و شریفی نیا، طی چند جلسه با معاونت سینمایی وزارتخانه به نتیجه مشخصی دست نیافتند و این معاونت نیز مراجعان را به دفتر وزیر احاله داد.

در پی این ماجرا مقرر شد فیلم تا اعمال تغییرات پلمپ گردد اما مبلغی که تحت عنوان وام به آن پرداخته شده است، جزء بدهکاریهای عوامل فیلم مسکوت بماند.

همزمان با پلمپ این فیلم، صداوسیما در اقدامی عجیب، اقدام به پخش و بازخوانی برخی آثار مهرجویی کرد که با تذکر رئیس سازمان، این روند ادامه نیافت.

متعاقباً تهیه کننده و کارگردان فیلم درخواست اکران خارجی فیلم را ارائه دادند که با این درخواست نیز مورد موافقت قرار نگرفت اما عوامل فیلم آن را با زیرنویس انگلیسی در چند جشنواره و محفل سینمایی در امریکا و انگلیس به نمایش گذاشتند. این در حالیست که فیلمی که با مجوز و مساعدت مالی دولت ساخته شده، بدون دریافت مجوز حق هیچگونه اکران داخلی و خارجی را ندارد. نداشتن پروانه نمایش خارج از کشور برای سنتوری، از سوی مدیرکل نظارت و ارزشیابی وزارت فرهنگ نیز مورد تأکید قرار گرفته است.

پس از اکران خارجی فیلم، توزیع آن در شبکه قاچاق نیز آغاز شد و عوامل فیلم با اعلام یک شماره حساب از مردم خواستند کمکهای خود را به این شماره واریز کنند.

از سوی دیگر رئیس اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران هم در ادعایی عجیب این پازل را تکمیل کرد و ادعای خسارت ۵ میلیارد تومانی به تهیه کنندگان سنتوری را مطرح نمود.

اما اظهارات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره نقش احتمالی عوامل فیلم در قاچاق آن برای دست اندرکاران آن سنگین تمام شد، به طوری که امروز داریوش مهرجویی در گفتگو با یک روزنامه صبح این اظهارات را رد کرده و گفته بود با هزینه ۶۰۰-۵۰۰ میلیون تومانی صورت گرفته برای ساخت، چرا باید عوامل فیلم چنین کاری انجام دهند؟

وی البته طبق روال گذشته عوامل فیلم، علاقه ای به ارائه توضیح درباره بهره برداریهای جانبی، حدود ۱۵۰ میلیون تومان کمک دولتی، اکران خارجی و مبالغ واریزی به شماره حساب اعلام شده از خود نشان نداد. همچنین رقم ۶۰۰-۵۰۰ میلیون تومانی ساخت در حالی از سوی کارگردان فیلم بیان شده است که هزینه ساخت آن کمتر از ۴۰۰ میلیون تومان بوده است.

اتهام ارتباط احتمالی عوامل فیلم با شبکه توزیع قاچاق در حالی مطرح شد که خبر دستگیری فردی به نام “حجت- ف” به عنوان سردسته تکثیر قاچاق سنتوری نیز منتشر شد. این خبر اما با واکنش جالب “فرازمند”، تهیه کننده این فیلم همراه شد. “فراز فرازمند” بلافاصله پس از انتشار این خبر در گفتگو با یکی از خبرگزاریها اعلام کرد: «حجت- ف را نه می شناسم و نه نسبتی با او دارم.»

وی در حالی که برای نشان دادن دقت خود در نگهداری فیلم از جابجایی آن با گاوصندوق سخن می گفت و با بیان اینکه نسخه ای از آن در دفتر جشنواره فجر بوده است، تلویحاً وزارت ارشاد را به دست داشتن در قاچاق فیلم متهم می کرد، توضیح نداد چرا دقیقاً همان نسخه ای که با زیرنویس انگلیسی در خارج اکران شده بود، در شبکه قاچاق فیلم دست به دست می شود؟

موج دوم جنجال برای اکران سنتوری که پیش از جشنواره فجر امسال آغاز شده، در حالی همچنان ادامه دارد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنان بر درخواست قبلی خود اصرار دارد. اگرچه این اصرار از سوی معاونت سینمایی وزارتخانه که طبعاً بنا بر وظایف مصرح خود باید مدعی شماره یک باشد، نمود چندانی ندارد و با سکوت سؤال برانگیز مسئولان این حوزه، سیر واکنش ها و اظهارنظرها پیرامون سنتوری در بخش های دیگر دنبال می شود.

منبع خبر : رجا نیوز

رشته مدارک پزشکی و آینده ی شغلی این رشته را بخوانیدرشته مدارک پزشکی و آینده ی شغلی این رشته را بخوانید
اعتراف بهنوش بختیاری به بزرگترین اشتباه زندگی اشاعتراف بهنوش بختیاری به بزرگترین اشتباه زندگی اش
رنگ موهای خود را با این روش ماندگار تر کنید+تصاویررنگ موهای خود را با این روش ماندگار تر کنید+تصاویر
پنکیک و رژگونه شکسته را چگونه ترمیم کنیم؟پنکیک و رژگونه شکسته را چگونه ترمیم کنیم؟
تیمم عروس خانم در شب عروسی چه احکامی دارد؟تیمم عروس خانم در شب عروسی چه احکامی دارد؟
طراحی دکوراسیون دفتر کار مدرن + تصاویرطراحی دکوراسیون دفتر کار مدرن + تصاویر
رب گوجه فرنگی چه خواصی برای شما دارد؟رب گوجه فرنگی چه خواصی برای شما دارد؟
راهنمای خرید عطر ونحوه تست کردن عطرراهنمای خرید عطر ونحوه تست کردن عطر
بهترین آنتی ویرس های سال ۲۰۱۷ را بشناسیدبهترین آنتی ویرس های سال ۲۰۱۷ را بشناسید
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
پاستا با کره قهوه ای و گل کلم غذایی آسان و خوش طعمپاستا با کره قهوه ای و گل کلم غذایی آسان و خوش طعم
قتل پدر و مادر با اسلحه توسط مرد جوان در خیابان دماوند تهران!!قتل پدر و مادر با اسلحه توسط مرد جوان در خیابان دماوند تهران!!
ناباروری در زنان در اثر عفونت های مختلفناباروری در زنان در اثر عفونت های مختلف
تغذیه کودکان مبتلا به سرطان چیست؟تغذیه کودکان مبتلا به سرطان چیست؟
نگاهی به زندگی و مراسم ازدواج خاص و دیدنی جان اسنو و رز لزلی و مهمانان معروف این مراسمنگاهی به زندگی و مراسم ازدواج خاص و دیدنی جان اسنو و رز لزلی و مهمانان معروف این مراسم
آشنایی با روش های درمان بواسیرآشنایی با روش های درمان بواسیر
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
ترفندهای زنانه برای گرم کردن رابطه زناشوییترفندهای زنانه برای گرم کردن رابطه زناشویی
تهدید سایت‌های قمار و شرط‌ بندی آنلاین در فضای مجازیتهدید سایت‌های قمار و شرط‌ بندی آنلاین در فضای مجازی
ترفندهای جالب و خواندنی استایلیست ها برای رفع سوتی های پوششی!ترفندهای جالب و خواندنی استایلیست ها برای رفع سوتی های پوششی!
بیوگرافی کامل رامین راستاد (بازیگر زیر تیغ )+عکس های جدید ایشانبیوگرافی کامل رامین راستاد (بازیگر زیر تیغ )+عکس های جدید ایشان
۱۵ ماده غذایی مفید در رژیم غذایی شکم شش تکه یا سیکس پک!۱۵ ماده غذایی مفید در رژیم غذایی شکم شش تکه یا سیکس پک!
آپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویرآپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویر
سواحل انتالیا , محبوب ترین مکان توریستی ترکیه+تصاویرسواحل انتالیا , محبوب ترین مکان توریستی ترکیه+تصاویر
داستان خنده دار | دو زن ملاداستان خنده دار | دو زن ملا
عکس های خنده دار ۴۰۷ | از استایل مردان در گذشته و حال که چی بودن و چی شدن تا آرایشگر دیوانه!عکس های خنده دار ۴۰۷ | از استایل مردان در گذشته و حال که چی بودن و چی شدن تا آرایشگر دیوانه!
کیف موبایل پارچه ای | آموزش درست کردن کیف موبایل با پارچه جینکیف موبایل پارچه ای | آموزش درست کردن کیف موبایل با پارچه جین
پرداخت دیه | مدت زمان پرداخت دیه چقدر است؟پرداخت دیه | مدت زمان پرداخت دیه چقدر است؟
روز جهانی پسوریازیس در ۲۹ اکتبرروز جهانی پسوریازیس در ۲۹ اکتبر
تصاویر جنجالی منتشر شده از حاشیه بازی ایران و اسپانیا!تصاویر جنجالی منتشر شده از حاشیه بازی ایران و اسپانیا!
کاریکاتور انتقام ایرانی‌ها از نایکیکاریکاتور انتقام ایرانی‌ها از نایکی
داستان ضرب المثل جالب ، یک خشت هم بگذار در دیگداستان ضرب المثل جالب ، یک خشت هم بگذار در دیگ
واکنش مریم امیر جلالی به شایعه دستگیری اش در پارتی در سعادت آباد!واکنش مریم امیر جلالی به شایعه دستگیری اش در پارتی در سعادت آباد!
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
اپارکمدیسه
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاباز بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!
ظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراقظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراق
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
بازیگران ایرانی که یک شبه ستاره شدند!بازیگران ایرانی که یک شبه ستاره شدند!
اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!
اعتراف بهنوش بختیاری به بزرگترین اشتباه زندگی اشاعتراف بهنوش بختیاری به بزرگترین اشتباه زندگی اش
عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟
ماجرای حضور متفاوت لادن طباطبایی در شبکه من و تو چه بود؟ماجرای حضور متفاوت لادن طباطبایی در شبکه من و تو چه بود؟
اکران فیلم سینمایی دشمن زن با حضور جوانه دلشاد با تیپ عجیب و جواد یساریاکران فیلم سینمایی دشمن زن با حضور جوانه دلشاد با تیپ عجیب و جواد یساری
نیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اشنیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اش
جنجال های ادامه دار شوخی امیرمهدی ژوله با ژست رضاییان و طارمیجنجال های ادامه دار شوخی امیرمهدی ژوله با ژست رضاییان و طارمی
صیغه شدن بازیگر و فوتبالیست معروف به دلیل مخالفت خانواده با عقد دائم!صیغه شدن بازیگر و فوتبالیست معروف به دلیل مخالفت خانواده با عقد دائم!
از بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتنداز بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتند
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
زمان حضور شیلا خداداد در خندوانه مشخص شدزمان حضور شیلا خداداد در خندوانه مشخص شد
افتضاحی که بوتاکس روی صورت مریم اوزرلی یا همان خرم سلطان به بار آوردافتضاحی که بوتاکس روی صورت مریم اوزرلی یا همان خرم سلطان به بار آورد
درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
یاسی اشکی ؛ دختری از آمریکا با بیماری نادر و نذری خاص در ماه عسل!یاسی اشکی ؛ دختری از آمریکا با بیماری نادر و نذری خاص در ماه عسل!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
رازهایی که بهرام افشاری در خندوانه لو داد | از جدایی پدر و مادرش تا دستفروشی!رازهایی که بهرام افشاری در خندوانه لو داد | از جدایی پدر و مادرش تا دستفروشی!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
واکنش های متفاوت و جالب چهره های مشهور پس از پایان سریال شهرزادواکنش های متفاوت و جالب چهره های مشهور پس از پایان سریال شهرزاد
مهمانی و اکران خصوصیِ پرستاره فیلم سینمایی ناخواسته در باغ کتابمهمانی و اکران خصوصیِ پرستاره فیلم سینمایی ناخواسته در باغ کتاب
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشارموفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامالبازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاباز بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
شهاب حسینی به آمریکا مهاجرت می‌کندشهاب حسینی به آمریکا مهاجرت می‌کند
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!
اشک های ترانه علیدوستی برای شهرزاد| فصل چهارم شهرزاد ساخته می شود!اشک های ترانه علیدوستی برای شهرزاد| فصل چهارم شهرزاد ساخته می شود!
از صحنه تجاوز در سریال رهایم نکن تا ناصر ملک مطیعی ؛امان از تیغ تیز سانسوراز صحنه تجاوز در سریال رهایم نکن تا ناصر ملک مطیعی ؛امان از تیغ تیز سانسور
مراسم افطاری بهنوش بختیاری با حضور هنرمندان مشهورمراسم افطاری بهنوش بختیاری با حضور هنرمندان مشهور
عمل زیبایی چشم های ترلان پروانه شایعه یا واقعیت؟!عمل زیبایی چشم های ترلان پروانه شایعه یا واقعیت؟!
شب مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمدشب مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
اعتراف بهنوش بختیاری به بزرگترین اشتباه زندگی اشاعتراف بهنوش بختیاری به بزرگترین اشتباه زندگی اش
بهنوش بتیاری یکی از پرکار ترین و فعال ترین بازیگران ایرانی است . او اخیرا در صفحه اینستاگرامش به بزرگترین اشتباه زندگی اش اعتراف کرده است که آن را در این مطلب مشاهده می کنید.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
تجربه ایی بی نظیر در سواحل مدیترانه ! یک تابستان فراموش نشدنی
یک استایل و تیپ سرحال برای برنامه عشق و حال !
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
جدیدترین و شیک ترین و هیجان انگیزترین پارکـــــــــــــ آبی تهران !!
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
ماجرای حضور متفاوت لادن طباطبایی در شبکه من و تو چه بود؟
اکران فیلم سینمایی دشمن زن با حضور جوانه دلشاد با تیپ عجیب و جواد یساری
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!
بازیگران ایرانی که یک شبه ستاره شدند!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
ظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراق
عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!
از بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتند
گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!
از الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان | بازیگران فیلم سینمایی “دشمن زن” با لباس تیم ملی در سینما
رازهایی که بهرام افشاری در خندوانه لو داد | از جدایی پدر و مادرش تا دستفروشی!
مهران مدیری هیجان انگیزترین قسمت خندوانه را رقم می زند!!!
از رتبه کنکور جالب محمدرضا گلزار تا مسابقه بسیار خفنی که در حال ساختنش است!
واکنش های متفاوت و جالب چهره های مشهور پس از پایان سریال شهرزاد
درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»
منتشرکننده فیلم ناصر ملک مطیعی در دورهمی شناسایی شد ؛ پشت‌پرده این ماجرا چه بود؟
اشک های ترانه علیدوستی برای شهرزاد| فصل چهارم شهرزاد ساخته می شود!
جنجال های ادامه دار شوخی امیرمهدی ژوله با ژست رضاییان و طارمی
مراسم افطاری بهنوش بختیاری با حضور هنرمندان مشهور
انتقام شدید پراید از امیر کربلایی زاده در تصادف
داستان عجیب موتور سواران قدیمی که مهمان ماه عسل بودند؟
شب مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
اعتراف بهنوش بختیاری به بزرگترین اشتباه زندگی اش
اعتراف بهنوش بختیاری به بزرگترین اشتباه زندگی اش
ماجرای حضور متفاوت لادن طباطبایی در شبکه من و تو چه بود؟
ماجرای حضور متفاوت لادن طباطبایی در شبکه من و تو چه بود؟
اکران فیلم سینمایی دشمن زن با حضور جوانه دلشاد با تیپ عجیب و جواد یساری
اکران فیلم سینمایی دشمن زن با حضور جوانه دلشاد با تیپ عجیب و جواد یساری
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!
اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!
بازیگران ایرانی که یک شبه ستاره شدند!
بازیگران ایرانی که یک شبه ستاره شدند!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما