رسانهRSSاشتراک:

ایرج قادری «پاتو زمین نگذار»را می‌سازد و در آن بازی ..

سینمای ما- «پاتو زمین نگذار» چهلمین فیلم ایرج قادری، دیروز در تهران کلید خورد. حبیب اسماعیلی تهیه کننده این فیلم گفت: این فیلم در ژانر اجتماعی ساخته می‌شود و قرار است تا پایان فروردین ماه فیلمبرداری آن به پایان برسد. وی در مورد بازیگران این فیلم گفت: شیلا خداداد، مهدی سلوکی، سحر ریحانی و ایرج […]

سینمای ما- «پاتو زمین نگذار» چهلمین فیلم ایرج قادری، دیروز در تهران کلید خورد. حبیب اسماعیلی تهیه کننده این فیلم گفت: این فیلم در ژانر اجتماعی ساخته می‌شود و قرار است تا پایان فروردین ماه فیلمبرداری آن به پایان برسد. وی در مورد بازیگران این فیلم گفت: شیلا خداداد، مهدی سلوکی، سحر ریحانی و ایرج قادری بازیگران «پاتو زمین نگذار» هستند و مهرانه مهین ترابی به همراه میرطاهر مظلومی هم به تازگی به این پروژه ملحق شده‌اند.
سیروس تسلیمی نویسنده فیلمنامه «پاتو زمین نگذار» هم در مورد داستان این فیلم گفت: داستان «پاتو زمین نگذار» در مورد مردی است که قدرت و پول زیادی دارد اما اتفاق کوچکی باعث می‌شود زندگی او کاملا متحول شود.
«پاتو زمین نگذار» چهلمین فیلم بلند سینمایی «ایرج قادری» در مقام کارگردانی است. او در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب فیلم‌هایی چون محاکمه، آکواریوم، چشمان سیاه، سام و نرگس، شهرت، طوطیا،پنجه در خاک،نابخشوده، می‌خواهم زنده بمانم، تاراج،برزخی‌ها و دادا را ساخته است.
همچنین، این فیلم پس از «محاکمه» و «آکواریوم» سومین فیلمی است که وی در سال‌های اخیر و دوره فعالیت مجدد خود به عنوان بازیگر در آن ظاهر شده است و هفتادمین فعالیت بازیگری وی محسوب می‌شود

منبع خبر : فارس

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت