مشاهده : 19رسانهRSSاشتراک:

برنامه‌های نوروزی و سریال‌ها از نگاه سه منتقد

برنامه‌های نوروزی و سریال‌ها از نگاه سه منتقد
مرز بین تعلیق و خرد کردن اعصاب مخاطب… برنامه‌های نوروزی و سریال‌ها از نگاه سه منتقد؛ «از تلویزیون نباید انتظار فوق العاده داشت؟!» با پایان برنامه‌های نوروزی خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با سه تن از منتقدان درباره‌ی برنامه‌های نوروزی سیما به گفت‌وگو پرداخته است که به اعتقاد ‌هادی معیری‌نژاد طنز کمتری در […]

مرز بین تعلیق و خرد کردن اعصاب مخاطب…

برنامه‌های نوروزی و سریال‌ها از نگاه سه منتقد؛

«از تلویزیون نباید انتظار فوق العاده داشت؟!»

با پایان برنامه‌های نوروزی خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با سه تن از منتقدان درباره‌ی برنامه‌های نوروزی سیما به گفت‌وگو پرداخته است که به اعتقاد ‌هادی معیری‌نژاد طنز کمتری در برنامه‌های نوروزی سال جاری نسبت به سال‌های قبلی وجود داشته است.

هم‌چنین محمدتقی فهیم بر این باور است که سریال‌های نوروزی امسال نسبت به فیلم‌های سینمایی مخاطب بیشتری را به خود جذب کردند و کیوان کثیریان هم علت این امر را برخوردار نبودن فیلم‌های سینمایی از سطح کیفی ثابت دانسته ‌است.

****

هادی معیری‌نژاد درباره‌ی برنامه‌های نوروزی سیما در سال ۸۷ به ایسنا می‌گوید: «پیامک ازدیار باقی» ادامه‌ دهنده کارهای قبلی سیروس مقدم محسوب می‌شد؛ چرا که تعلیق داستان به قیمت بازی با اعصاب مخاطب تمام شد و به عنوان نمونه پلان‌های مربوط به حضور «منصور» با بازی محمدرضا شریفی‌نیا در قبر، اعصاب مخاطب را بهم می‌ریخت.

وی می‌افزاید: مقدم باید مرز بین تعلیق و خرد کردن اعصاب مخاطب را پیدا کند؛ چرا که درغیر این صورت سریال آینده او نیز بر سلامت روانی بیننده تاثیر منفی می‌گذارد.

این منتقد بابیان این که پدیده‌ی چند زنی یکی دیگر از وجوه مشترک «پیامک ازدیار باقی» با سایر ساخته‌های سیروس مقدم است، اظهار می‌کند: بر این مساله نه تنها در سریال‌های مقدم، بلکه در سایر مجموعه‌ها تاکید می‌شود که علت پرداخت زیاد به آن را باید بررسی کرد.

این روزنامه نگار درباره‌ی سریال «مرد هزار چهره»، معتقد است: این سریال سالم ترین مجموعه‌ی نوروزی سیما بود. «مرد هزار چهره» ادامه‌ی کارهای مدیری محسوب می‌شد و به نقد زیر پوستی اقشار مختلف اجتماع می‌پرداخت.

وی می‌افزاید: در «شب‌های برره» شاهد جمع شدن خلقیات زشت ایرانی بودیم؛ در«مردهزار چهره» نیز برخی از این کاستی‌های اخلاقی همچون ناتوانی در نه گفتن به تصویر کشیده شد و در کل از این سریال به عنوان یک مجموعه نوروزی قابل قبول می‌توان یاد کرد.

معیری نژاد با بیان این که قسمت‌های کمی‌از «نشانی» را دیدم، اظهار می‌کند: بازیگران این سریال بازی‌های خوبی ارایه دادند.

به اعتقاد این روزنامه نگار علی رغم تلاش‌های صورت گرفته برای ساخت سریال‌ها، طنز کمی در مجموعه‌های نوروزی وجود داشت و فیلم‌های کمدی کمتری پخش شد؛ همچنین همانند سال‌های گذشته برخی از فیلم‌های کمدی کلاسیک انتخاب شده و در برنامه‌هایی چون طنز پردازان روی آنتن رفت.

وی با اشاره به فیلم‌هایی سینمایی پخش شده می‌گوید: در نوروز سال جاری شاهد پخش چند فیلم سینمایی ضعیف ایرانی چون «سوغات فرنگ»، «شاخه گلی برای عروس» و غیره بودیم؛ اما تلویزیون که مدعی تلاش برای ارتقای سطح سلیقه‌ی مخاطب و تعالی ذهن او است، نباید این گونه فیلم‌ها را پخش کند؛ چرا که این سینمایی‌ها سطح سلیقه‌ی مخاطب را به شدت پایین می‌آورد.

****

محمد تقی فهیم درباره‌ی برنامه‌های نوروزی سیما اظهار می‌کند: سریال‌های تلویزیون در نوروز سال جاری برخلاف سال‌های قبل با استقبال بیشتری نسبت به فیلم‌های سینمایی رو به رو شدند؛ این امر نشان دهنده‌ی آن است که اگر کارهای خوبی در ایران ساخته شود، مردم آن‌ها را به آثار خارجی ترجیح می‌دهند.

به اعتقاد وی به علت فاصله گرفتن نوروز سال جاری از مناسبت‌های مجزا، مسوولان تلویزیون برنامه‌ریزی دقیق تری را انجام داده بودند؛ به گونه‌ای که همانند چند سال اخیر، در نوروز جذب مخاطب اهمیت داشت.

این منتقد، «مرد هزار چهره» را موفق تر از سایر سریال‌های نوروزی ذکر و اظهار می‌کند: مدیری با

نوآوری در آخرین ساخته‌ی خود با استقبال مخاطب مواجه شد؛ از سوی دیگر در «مرد هزار چهره» کمتر شاهد سطحی نگری‌های موجود در داستان سریال‌های قبلی او بودیم.

فهیم می‌افزاید:‌ در مقایسه با سایر سریال‌های نوروزی، «مرد هزاره چهره» تلفیقی از کمدی موقعیت قوی با طنز کلامی‌خوب بود.

وی در ادامه می‌گوید: در «مرد هزار چهره» به گرایش‌های مختلف اجتماعی به خوبی و به طور غیر مستقیم پرداخته و حتی به سطوح بالای مدیریتی اشاراتی شده بود.

این منتقد در ادامه با بیان این که تم اصلی و حتی برخی سوژه‌های فرعی «پیامک از دیار باقی» کلیشه‌ای بود به ایسنا اظهار می‌کند: این سریال همانند «مسافری از هند» سرمایه داری رابه تصویر می‌کشید که برای فرار از دست طلبکاران، خود را به مردن می‌زند.

به اعتقاد وی «نشانی» موضوعی تکراری داشت و فیلم نامه‌ی آن از هم گسیخته و بی هدف بود؛ اما از نظر تکنیکی این سریال از قوتهایی برخوردار بود به ویژه بازیگران آن به خوبی از عهده‌ی ایفای نقش‌های خود برآمده بودند.

این منتقد درباره‌ی «قرارگاه مسکونی» می‌گوید: این سریال فاقد ضرباهنگ مناسب و کشدار بود؛ اما از تنوع لوکیشن برخوردار بود.

به اعتقاد فهیم تنها جذابیت این سریال، نوستالژی پادگان برای مردها بود؛ هر چند که ممکن است ساخت سریال در چنین فضایی موجب جذب نشدن مخاطبان زن شود.

****

کیوان کثیریان هم معتقد است: برنامه‌های نوروزی هر سال تکرار می‌شوند و فیلم‌های سینمایی از نظر کیفی در سطح ثابتی قرار دارند.

وی در عین حال می‌گوید: در نوروز سال جاری چند فیلم مطرح سال ۲۰۰۷ مانند «خون به پا می‌شود» و «جایی برای پیرمردها نیست» پخش شد. همچنین چند فیلم پرطرفدار ایرانی مانند «اخراجی‌ها» هم روی آنتن رفت.

این منتقد با اشاره به برنامه‌هایی که به صورت روتین هر ساله در نوروز پخش می‌شوند، می‌گوید: «مردان آهنین» از جمله این برنامه‌هاست که نیاز به ایجاد تنوع و ساخت خلاقانه‌تر دارد.

وی درباره‌ی سریال‌های نوروزی می‌گوید: «پیامک از دیار باقی» مجموعه‌ی بهتری بود؛ چرا که قصه عامه پسندی داشت و معمولا سریال‌هایی که پیام‌های اخلاقی سر راست دارند می‌توانند ارتباط خوبی را با مخاطب برقرار کنند؛ البته «پیامک از دیار باقی» فیلم نامه‌ی خوبی داشت که هر قسمت از آن از جذابیت‌هایی برخورار بود.

این منتقد می‌گوید: انتخاب بازیگر امر مهمی‌ برای یک سریال تلویزیونی است که تعداد بازیگران مطرح «پیامک از دیار باقی» از مجموعه‌های دیگر نوروزی بیشتر بود.

به اعتقاد وی «‌مرد هزار چهره» سریال متفاوتی در کارنامه‌ی مدیری محسوب می‌شود؛ البته سبک و سیاق این کارگردان در آن به چشم می‌خورد.

این منتقد درباره‌ی «قرار گاه مسکونی» اظهار می‌کند: با توجه به گذشت یک سال ازآماده‌ی پخش بودن این سریال، «قرارگاه مسکونی» حال وهوای طنز‌های آیتمی ‌چند سال قبل را داشت.

وی معتقد است: موضوع «نشانی» تکراری و همانند سریال «زیرزمین» بود، ولی در کل مجموعه‌ی قابل قبولی محسوب می‌شود.

کثیریان در پایان می‌گوید: از تلویزیون نباید انتظار فوق العاده داشت، چرا که این رسانه باید آنتن را با توجه به مناسبت‌ها پر کند.

منبع : ایسنا

رشته مدیریت وکمیسردریایی و توانایی لازم برای این رشتهرشته مدیریت وکمیسردریایی و توانایی لازم برای این رشته
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
برای داشتن چهره ای زیباتر از انجام این کارها به شدت اجتناب کنیدبرای داشتن چهره ای زیباتر از انجام این کارها به شدت اجتناب کنید
خطر ابتلا به سرطان پستان در زنان با مصرف این نوع پنیرها افزایش می یابدخطر ابتلا به سرطان پستان در زنان با مصرف این نوع پنیرها افزایش می یابد
تیمم عروس خانم در شب عروسی چه احکامی دارد؟تیمم عروس خانم در شب عروسی چه احکامی دارد؟
فنگ شویی خانه را به گونه ای طراحی کنید تا انرژی مثبت دریافت نمائید+تصاویرفنگ شویی خانه را به گونه ای طراحی کنید تا انرژی مثبت دریافت نمائید+تصاویر
سفید کردن دندان ها به روش های طبیعیسفید کردن دندان ها به روش های طبیعی
نگهداری محصولات چرمی | ۹ توصیه برای نگهداری بهتر چرمنگهداری محصولات چرمی | ۹ توصیه برای نگهداری بهتر چرم
شارژ گوشی شما با این ترفند ها دیرتر تمام میشود | عملکرد باتری را بهتر کنیدشارژ گوشی شما با این ترفند ها دیرتر تمام میشود | عملکرد باتری را بهتر کنید
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
طرز تهیه جوانه گندم و حبوبات در منزل به روش جدید و سادهطرز تهیه جوانه گندم و حبوبات در منزل به روش جدید و ساده
سقوط مرموز پسر ۱۷ ساله از بالکن خانه ای در تجریش!سقوط مرموز پسر ۱۷ ساله از بالکن خانه ای در تجریش!
درمان ناباروری مردان با IVF و ICSIدرمان ناباروری مردان با IVF و ICSI
تغذیه کودکان مبتلا به سرطان چیست؟تغذیه کودکان مبتلا به سرطان چیست؟
زندگی جسیکا آلبا، از چهره محبوب مجلات سبک زندگی تا روی فرم آمدن پس از بارداری!زندگی جسیکا آلبا، از چهره محبوب مجلات سبک زندگی تا روی فرم آمدن پس از بارداری!
درمان یبوست با روش هایی طبیعی و فوریدرمان یبوست با روش هایی طبیعی و فوری
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
ترفندهای زنانه برای گرم کردن رابطه زناشوییترفندهای زنانه برای گرم کردن رابطه زناشویی
تهدید سایت‌های قمار و شرط‌ بندی آنلاین در فضای مجازیتهدید سایت‌های قمار و شرط‌ بندی آنلاین در فضای مجازی
روش های جالب برای گرانقیمت تر نشان دادن لباس هایتان!روش های جالب برای گرانقیمت تر نشان دادن لباس هایتان!
بیوگرافی کامل متین ستوده (بازیگر سریال لیسانسه ها)+عکس های جدید ایشانبیوگرافی کامل متین ستوده (بازیگر سریال لیسانسه ها)+عکس های جدید ایشان
جراحی پلاستیک موفق دختری برای شبیه شدن به فن بینگ بینگجراحی پلاستیک موفق دختری برای شبیه شدن به فن بینگ بینگ
آپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویرآپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویر
سواحل انتالیا , محبوب ترین مکان توریستی ترکیه+تصاویرسواحل انتالیا , محبوب ترین مکان توریستی ترکیه+تصاویر
داستان خنده دار | دو زن ملاداستان خنده دار | دو زن ملا
عکس های خنده دار ۴۰۷ | از استایل مردان در گذشته و حال که چی بودن و چی شدن تا آرایشگر دیوانه!عکس های خنده دار ۴۰۷ | از استایل مردان در گذشته و حال که چی بودن و چی شدن تا آرایشگر دیوانه!
مرصع کاری | تزیین و ترصیع ظروف و زینت آلات فلزیمرصع کاری | تزیین و ترصیع ظروف و زینت آلات فلزی
ازدواج با مردان مطلقهازدواج با مردان مطلقه
فریدونشهر | عروسی گرجی در این شهر چگونه برگزار می شود؟فریدونشهر | عروسی گرجی در این شهر چگونه برگزار می شود؟
تصاویری دیدنی از کارلوس کی‌روش و حرکات هرگز دیده نشده اش!!تصاویری دیدنی از کارلوس کی‌روش و حرکات هرگز دیده نشده اش!!
کاریکاتور انتقام ایرانی‌ها از نایکیکاریکاتور انتقام ایرانی‌ها از نایکی
داستان ضرب المثل جالب ، یک خشت هم بگذار در دیگداستان ضرب المثل جالب ، یک خشت هم بگذار در دیگ
واکنش امین زندگانی به سخنان هنگامه خواننده لس آنجلسیواکنش امین زندگانی به سخنان هنگامه خواننده لس آنجلسی
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
اپارکمدیسه
از بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتنداز بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتند
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاباز بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
ظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراقظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراق
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
از الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان | بازیگران فیلم سینمایی “دشمن زن” با لباس تیم ملی در سینمااز الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان | بازیگران فیلم سینمایی “دشمن زن” با لباس تیم ملی در سینما
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟
نیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اشنیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اش
جنجال های ادامه دار شوخی امیرمهدی ژوله با ژست رضاییان و طارمیجنجال های ادامه دار شوخی امیرمهدی ژوله با ژست رضاییان و طارمی
صیغه شدن بازیگر و فوتبالیست معروف به دلیل مخالفت خانواده با عقد دائم!صیغه شدن بازیگر و فوتبالیست معروف به دلیل مخالفت خانواده با عقد دائم!
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
از بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتنداز بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتند
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
زمان حضور شیلا خداداد در خندوانه مشخص شدزمان حضور شیلا خداداد در خندوانه مشخص شد
افتضاحی که بوتاکس روی صورت مریم اوزرلی یا همان خرم سلطان به بار آوردافتضاحی که بوتاکس روی صورت مریم اوزرلی یا همان خرم سلطان به بار آورد
درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
یاسی اشکی ؛ دختری از آمریکا با بیماری نادر و نذری خاص در ماه عسل!یاسی اشکی ؛ دختری از آمریکا با بیماری نادر و نذری خاص در ماه عسل!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
واکنش های متفاوت و جالب چهره های مشهور پس از پایان سریال شهرزادواکنش های متفاوت و جالب چهره های مشهور پس از پایان سریال شهرزاد
رازهایی که بهرام افشاری در خندوانه لو داد | از جدایی پدر و مادرش تا دستفروشی!رازهایی که بهرام افشاری در خندوانه لو داد | از جدایی پدر و مادرش تا دستفروشی!
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشتسید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
مهمانی و اکران خصوصیِ پرستاره فیلم سینمایی ناخواسته در باغ کتابمهمانی و اکران خصوصیِ پرستاره فیلم سینمایی ناخواسته در باغ کتاب
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشارموفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامالبازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!
شهاب حسینی به آمریکا مهاجرت می‌کندشهاب حسینی به آمریکا مهاجرت می‌کند
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاباز بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!
اشک های ترانه علیدوستی برای شهرزاد| فصل چهارم شهرزاد ساخته می شود!اشک های ترانه علیدوستی برای شهرزاد| فصل چهارم شهرزاد ساخته می شود!
مراسم افطاری بهنوش بختیاری با حضور هنرمندان مشهورمراسم افطاری بهنوش بختیاری با حضور هنرمندان مشهور
از صحنه تجاوز در سریال رهایم نکن تا ناصر ملک مطیعی ؛امان از تیغ تیز سانسوراز صحنه تجاوز در سریال رهایم نکن تا ناصر ملک مطیعی ؛امان از تیغ تیز سانسور
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
رامبد جوان شب گذشته با حضور ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون و همچنین اجرای استندآپ کمدی امیر کربلایی زاده، برنامه خندوانه را روی آنتن برد.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
تجربه ایی بی نظیر در سواحل مدیترانه ! یک تابستان فراموش نشدنی
یک استایل و تیپ سرحال برای برنامه عشق و حال !
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
جدیدترین و شیک ترین و هیجان انگیزترین پارکـــــــــــــ آبی تهران !!
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
ظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراق
عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!
از بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتند
گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!
از الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان | بازیگران فیلم سینمایی “دشمن زن” با لباس تیم ملی در سینما
رازهایی که بهرام افشاری در خندوانه لو داد | از جدایی پدر و مادرش تا دستفروشی!
مهران مدیری هیجان انگیزترین قسمت خندوانه را رقم می زند!!!
از رتبه کنکور جالب محمدرضا گلزار تا مسابقه بسیار خفنی که در حال ساختنش است!
واکنش های متفاوت و جالب چهره های مشهور پس از پایان سریال شهرزاد
درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»
منتشرکننده فیلم ناصر ملک مطیعی در دورهمی شناسایی شد ؛ پشت‌پرده این ماجرا چه بود؟
اشک های ترانه علیدوستی برای شهرزاد| فصل چهارم شهرزاد ساخته می شود!
جنجال های ادامه دار شوخی امیرمهدی ژوله با ژست رضاییان و طارمی
مراسم افطاری بهنوش بختیاری با حضور هنرمندان مشهور
انتقام شدید پراید از امیر کربلایی زاده در تصادف
داستان عجیب موتور سواران قدیمی که مهمان ماه عسل بودند؟
شب مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
داستان تلخ شهادت شهید اقبالی ( استاد شهید بابایی ) از زبان همسرش
مهمانی و اکران خصوصیِ پرستاره فیلم سینمایی ناخواسته در باغ کتاب
یک معلمِ موسیقی فوق العاده برای بچه‌های اوتیسم در ماه عسل
جنجالی که ماجرای ممنوع الکاری محسن چاوشی درست کرده!!!
صیغه شدن بازیگر و فوتبالیست معروف به دلیل مخالفت خانواده با عقد دائم!
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
ظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراق
ظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراق
عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟
عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما