رسانهRSSاشتراک:

بهرام رادان به دیدار اهالی کهریزک می‌رود

بهرام رادان اولین برنامه تور نیکوکاری خود را به بهانه آغاز سال ۸۷ در موسسه خیریه کهریزک برگزار می‌کند. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این بازیگر سینمای ایران فعالیت‌های خیرخواهانه‌یی را برای کمک به سالمندان، معلولین ذهنی و جسمی و نیازمندان شهرهای مختلف ایران در برنامه سال آینده خود گنجانده است که اولین گام […]

بهرام رادان اولین برنامه تور نیکوکاری خود را به بهانه آغاز سال ۸۷ در موسسه خیریه کهریزک برگزار می‌کند. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این بازیگر سینمای ایران فعالیت‌های خیرخواهانه‌یی را برای کمک به سالمندان، معلولین ذهنی و جسمی و نیازمندان شهرهای مختلف ایران در برنامه سال آینده خود گنجانده است که اولین گام آن برگزاری مراسم سال تحویل در کنار سالمندان و معلولین مجتمع کهریزک است.

این مراسم در روز اول فروردین ماه ، ساعاتی قبل از سال تحویل شروع می‌شود و تا ساعاتی بعد از تحویل سل ۱۳۸۷ ادامه خواهد داشت و رضا صادقی خواننده او را همراهی خواهد کرد.

علیرضا باذل مدیر برنامه‌های این بازیگر توضیح داد: این تور به حضور ما در مجتمع کهریزک و سال تحویل منحصر نیست و برنامه‌ریزی‌های دقیقی در راستای تداوم آن در قالب حرکت‌های دسته جمعی با حضور هنرمندان، ورزشکاران، صاحبان صنایع و … صورت گرفته است.

او اظهار امیدواری کرد: در کنار یکدیگر بتوانیم اولین گام‌های همدلی با نیازمندان هموطنمان را محکم برداریم.

گفتنی است: برای تامین هزینه‌های این مراسم و تهیه هدایا تهمینه میلانی و یک شرکت خصوصی بهرام رادان را یاری داده‌اند.

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت