رسانهRSSاشتراک:

تاریخ اکران عمومی سه فیلم جشنواره مشخص شد

«آتش‌ سبز»، «استشهادی برای خدا» و «انعکاس» پروانه نمایش گرفتند سینمای ما- قاسم قلی‌پور تهیه‌کننده «آتش‌ سبز» با اعلام خبر صدور پروانه نمایش فیلمش اظهار داشت: طی گفت‌وگوهایی که دفتر پخش با سینماداران داشته است احتمالات اواخر خرداد اکران فیلم آغاز شود. سعید حاجی‌میری هم از پروانه نمایش دو فیلم «استشهادی برای خدا» و «انعکاس» […]

«آتش‌ سبز»، «استشهادی برای خدا» و «انعکاس» پروانه نمایش گرفتند

سینمای ما- قاسم قلی‌پور تهیه‌کننده «آتش‌ سبز» با اعلام خبر صدور پروانه نمایش فیلمش اظهار داشت: طی گفت‌وگوهایی که دفتر پخش با سینماداران داشته است احتمالات اواخر خرداد اکران فیلم آغاز شود. سعید حاجی‌میری هم از پروانه نمایش دو فیلم «استشهادی برای خدا» و «انعکاس» گفت: پروانه نمایش این فیلم‌ها را گرفته‌ایم و «انعکاس» برنامه اکران اول تابستان خواهد بود و «استشهادی برای خدا» در هفته اول پاییز اکران می‌شود. گفته می‌شود در جلسه‌ی شب گذشته اداره‌ی نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد پروانه نمایش تعدادی دیگر از فیلم‌ها نیز صادر شده است.
بنا بر این گزارش، در حالیکه به روال معمول اعلام صدور رسمی پروانه نمایش فیلم‌ها از سوی روابط عمومی معاونت سینمایی باید انجام می‌شد، اما تهیه‌کنندگان و کارگردانان خبر صدور پروانه نمایش فیلم‌ها را امروز اعلام کردند و طی تماس با روابط عمومی معاونت سینمایی اعلام شد: اسامی فیلم‌هایی که پروانه نمایش گرفتند بعد از تعطیلات چند روز آینده اعلام می‌شود.
«دایره‌زنگی» هم دیگر فیلمی است که پروانه نمایش دریافت کرده و احتمالاً اکران نوروز سینماها خواهد بود.

منبع خبر : ایسنا

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت