رسانهRSSاشتراک:

تور بزرگ سراسری خیریه ای بهرام رادان

اختصاصی “سینمای ما”: روابط عمومی کهریزک اعلام کرد سینمای ما – بهرام رادان لحظه تحویل سال ۱۳۸۷ درمیان سالمندان و معلولان مجتمع کهریزک خواهد بود. طی بازدید به عمل آمده از این مجتمع مورخ ۸ بهمن ۱۳۸۶، حضور بهرام رادان و همراهان اش سر سفره هفت سین سال نو در سالن اجتماعات مجتمع از سوی […]

اختصاصی “سینمای ما”: روابط عمومی کهریزک اعلام کرد

سینمای ما – بهرام رادان لحظه تحویل سال ۱۳۸۷ درمیان سالمندان و معلولان مجتمع کهریزک خواهد بود. طی بازدید به عمل آمده از این مجتمع مورخ ۸ بهمن ۱۳۸۶، حضور بهرام رادان و همراهان اش سر سفره هفت سین سال نو در سالن اجتماعات مجتمع از سوی مدیران و متولیان آسایشگاه با استقبال فراوان روبرو گردیده و قطعی شده است.
شایان ذکر است این حرکت به عنوان نخستین گام از تور بزرگ سراسری خیریه ای است که رادان اقدام به برگزاری آن در طول سال آتی نموده است. که طی آن مراسم گوناگونی در راستای همراهی و همیاری با موسسات و سازمان های مختلف خیریه در سراسر ایران و همچنین مراکز نگهداری سالمندان، کودکان بی سرپرست، معلولین ذهنی و جسمی و بیماران خاص پیش بینی گردیده است. جمعی از هنرمندان، ورزشکاران و همچنین صاحبان صنایع و افراد خیرخواه نیز به دعوت بهرام رادان، او را در برگزاری هرچه موفق تر این تور همراهی می نمایند. لیست هنرمندان همراه و نیز شرکت ها و کارخانجاتی که به عنوان حامی در مراسم تحویل سال نو حاضر خواهند بود، طی روزهای آتی اعلام می گردد.

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت