رسانهRSSاشتراک:

توقف مراحل فنی «فرزند صبح» به دلیل مشکلات مالی

محمدرضا شرف‌الدین: «ساخت موسیقی فیلم توسط انیو موریکونه به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای او قطعاً منتفی است» سینمای ما- تهیه‌کننده «فرزند صبح» گفت: رفتار غیرحرفه‌ای موریکونه باعث شد که از ساخت موسیقی «فرزند صبح» توسط او منصرف شویم. محمدرضا شرف‌الدین در مورد وضعیت فعلی پروژه «فرزند صبح» گفت: تنها تدوین این فیلم به اتمام رسیده و […]

محمدرضا شرف‌الدین: «ساخت موسیقی فیلم توسط انیو موریکونه به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای او قطعاً منتفی است»

سینمای ما- تهیه‌کننده «فرزند صبح» گفت: رفتار غیرحرفه‌ای موریکونه باعث شد که از ساخت موسیقی «فرزند صبح» توسط او منصرف شویم. محمدرضا شرف‌الدین در مورد وضعیت فعلی پروژه «فرزند صبح» گفت: تنها تدوین این فیلم به اتمام رسیده و سایر مراحل فنی آن به دلیل مشکلات مالی فعلا”متوقف شده است. ما منتظر تامین بودجه هستیم تا در صورت تامین شدن بودجه، صداگذاری و ساخت موسیقی را شروع کنیم.
وی همچنن در مورد وضعیت موسیقی فیلم گفت: ساخت موسیقی فیلم توسط انیو موریکونه به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای او در این کار، قطعا منتفی است و حضور یک آهنگساز ایرانی در این فیلم قطعی شده است.
شرف‌الدین تصریح کرد: تصمیم داریم ضبط موسیقی «فرزند صبح» را در استودیو‌های پیشرفته خارج از کشور انجام دهیم تا کیفیت کار در این زمینه، در حداکثر سطح خود باشد.

منبع خبر : فارس

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت