رسانهRSSاشتراک:

حاضریم DVD فیلم و پشت صحنه‌اش را منتشر کنیم

حالا که فیلم اکران نشده… تهیه کننده سنتوری: حاضریم DVD فیلم و پشت صحنه‌اش را منتشر کنیم سینمای ما – فرامرز فرازمند گفت: تا عصر دیروز (دوشنبه ۶ اسفند) چیزی حدود ۹۴ میلیون ریال توسط مردم به حساب مشترک من و داریوش مهرجویی توسط مردم ریخته شده است و البته این رقم هنوز در شهرستان‌ها […]

حالا که فیلم اکران نشده…
تهیه کننده سنتوری: حاضریم DVD فیلم و پشت صحنه‌اش را منتشر کنیم

سینمای ما – فرامرز فرازمند گفت: تا عصر دیروز (دوشنبه ۶ اسفند) چیزی حدود ۹۴ میلیون ریال توسط مردم به حساب مشترک من و داریوش مهرجویی توسط مردم ریخته شده است و البته این رقم هنوز در شهرستان‌ها مشخص نشده و به دست ما نرسیده است.
وی در واکنش به انتشار برخی اخبار نسبت به مسدود شدن شماره حساب کمک به فیلم «سنتوری» گفت: مهرجویی از این ایده استقبال کرد و به نظر او و من، این همدلی سینمادوستان و سینماگران نسبت به فرهنگ را نشان می‌دهد و ما به خاطر تمام زحمات‌شان از آنها قدردانی می‌کنیم.
فرازمند گفت: ما هیچ مخالفتی با وجود این شماره حساب نداریم و حرف‌های مطرح شده از قول ما واقعیت ندارد. البته باید این را هم بگویم این یک حمایت مردمی از طرف مردم است و اینجا موضوع مهم، مبلغ و رقم واریز شده به این حساب مهم نیست.
این تهیه‌کننده سینما با اشاره به نام سایتی که فیلم سنتوری را منتشر می‌کند، گفت: این سایت به اسم «ایران پرادا» تمام محصولات فرهنگی را بدون هیچ حق رایتی برای دانلود منتشر می‌کند و تمامی فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی روی این سایت قابل کپی شدن است که به نظرم باید با دست‌اندرکاران این سایت و امثال آن برخورد شود که تمامی فیلم‌های ایرانی را بدون اجازه صاحبانشان در اختیار مردم قرار می‌دهد.
وی ادامه داد: ما از ابتدا قرار نبود که نام این سایت را اعلام کنیم اما به این نتیجه رسیدیم که برای پیگیری این ماجرا آن را مطرح کنیم.
وی در ادامه گفت: متاسفانه به جز وجود CD، سایت‌های اینترنتی هم در خارج از کشور فیلم «سنتوری» را برای برای دانلود گذاشته‌اند که این ضربه بزرگ‌تری را به فیلم زده است و امیدوارم که بخش حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برعلیه این سایت‌ها شکایتی را تنظیم کند چون آنها تمام داشته‌های فرهنگی ایران را رسما به تاراج گذاشته‌اند.
فرازمند در پیشنهادی برای مبارزه با قاچاق «سنتوری» گفت: ما حتی اگر این فیلم اکران نشود آمادگی داریم که با موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسخه کامل DVD فیلم را به همراه پشت صحنه «سنتوری» را منتشر کنیم تا بتوانیم با این موج قاچاق فیلم مبارزه کنیم.
وی در پایان گفت: هر کس این فیلم را منتشر کرده، قصد داشته به دولت و فیلمساز همزمان ضربه بزند و امیدوارم با کمک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بتوانیم با این ضربه مقابله کنیم.

منبع خبر : فارس

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت