رسانهRSSاشتراک:

حامد بهداد تنها بازیگر ایرانی فیلم تازه قاسم جعفری

فیلم سینمایی «خدا یک چیزهای کوچک» اواخر خرداد در کانادا کلید می‌خورد سینمای ما- حامد بهداد و بازیگران کانادایی برای حضور در فیلم جدید قاسم جعفری که قصد دارد خرداد امسال در کانادا کلید بزند، کاندیدا هستند. به نقل از سایت سینمایی سوره، «قاسم جعفری» ضمن اعلام این خبر گفت: فیلم سینمایی «خدا یک چیزهای […]

فیلم سینمایی «خدا یک چیزهای کوچک» اواخر خرداد در کانادا کلید می‌خورد

سینمای ما- حامد بهداد و بازیگران کانادایی برای حضور در فیلم جدید قاسم جعفری که قصد دارد خرداد امسال در کانادا کلید بزند، کاندیدا هستند. به نقل از سایت سینمایی سوره، «قاسم جعفری» ضمن اعلام این خبر گفت: فیلم سینمایی «خدا یک چیزهای کوچک» توسط خودم به نگارش درآمده و هم اکنون در حال تکمیل و بازنویسی فیلمنامه آن هستم. وی افزود: پروانه ساخت این فیلم اواخر سال ۸۶ گرفته شده و اوایل خردادماه در کانادا کلید می خورد.
جعفری در مورد انتخاب بازیگران کار جدیدش گفت: در این فیلم تنها یک بازیگر ایرانی بازی می‌کند که به احتمال بسیار زیاد حامد بهداد خواهد بود و از بازیگران تئاتر و بازیگران غیرحرفه‌ای کانادایی برای بازی در این فیلم استفاده می‌شود، چون این فیلم یک فیلم پرسوناژ است و نیازی به بازیگر حرفه ای خارجی ندارد. همچنین از عوامل تنها حضور محمود کلاری برای مدیر فیلمبرداری قطعی شده است.
این فیلم ششمین ساخته بلند سینمایی جعفری خواهد بود و دارای ژانر اجتماعی است که به موضوع مهاجرت می‌پردازد.
او پیش از این در سینما فیلم‌های ماه مهربان، قاصدک، بازنده، گرگ و میش و مجنون لیلی را کارگردانی کرده است.

منبع خبر : فارس

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت