خاطره‌ رضا عطاران از سریال نوستالژی مجید دلبندم

خاطره‌ رضا عطاران  درخشش رضا عطاران از جایی شروع شد که با جمعی از بازیگران طنز سیما مجموعه «سیب خنده» را به روی آنتن برد و پس از آن با همراهی مجید صالحی، زیبا بروفه، بهراد خرازی، یوسف تیموری و حمید لولایی سریال «مجید دلبندم» را نه برای مخاطبان کودک بلکه بسیاری از بزرگسالان دهه […]

خاطره‌ رضا عطاران

 درخشش رضا عطاران از جایی شروع شد که با جمعی از بازیگران طنز سیما مجموعه «سیب خنده» را به روی آنتن برد و پس از آن با همراهی مجید صالحی، زیبا بروفه، بهراد خرازی، یوسف تیموری و حمید لولایی سریال «مجید دلبندم» را نه برای مخاطبان کودک بلکه بسیاری از بزرگسالان دهه هفتاد خاطرات شیرینی را رقم زد.

رضا عطاران

اما فعالیت عطاران و همکاری گروه بازیگری طنز سیما به اینجا ختم نشد و کارگردان سریال «مجید دلبندم» بار دیگر با مجموعه «قطار ابدی» خاطرات خوبی را در ذهن‌ها ثبت کرد.

درخشش بازیگر «دراکولا» به مجموعه‌های کودک و نوجوان شبکه دو سیما ختم نشد و پس از کارگردانی مجموعه تلویزیونی «مجید دلبندم» دوباره با سریال «کوچه اقاقیا» به عرصه بازی برگشت و با مجموعه‌های مناسبتی چون؛ «خانه به دوش»، «بزنگاه»، «متهم گریخت» ماندگارتر شد.

سینماخبر

اخبار مرتبط:

رضا عطاران و نامزد برزیلی اش!+ عکس

چرا رضا عطاران در فیلم فروشنده فرهادی بازی نکرد+عکس

عکس‌ های رضا عطاران با خانم های خارجی در فیلم من سالوادور نیستم

شعر رضا عطاران برای سنگ قبر همسرش !

بازیگران و هنرمندان مشهور در اکران فیلم استراحت مطلق / از رضا عطاران و همسرش تا ماه چهره خلیلی و همسرش و آزاده نامداری + تصاویر

خاطره‌ رضا عطاران از سریال نوستالژی مجید دلبندم

    مطالب مرتبط: