دلیل پخش نشدن برنامه رشیدپور چه بود؟

پخش نشدن برنامه رضا رشیدپور عوامل برنامه‌ «حالا خورشید» که برای تعطیلات دو روزه و با هدف ساخت برنامه به تبریز سفر کرده بودند، برای بازگشت با تاخیر در پرواز مواجه شدند و از آنتن تلویزیون باز ماندند. این برنامه فردا ۱۲ دی طبق روال معمول به روی آنتن می‌رود. عوامل این برنامه در یادداشتی علت […]

پخش نشدن برنامه رضا رشیدپور

عوامل برنامه‌ «حالا خورشید» که برای تعطیلات دو روزه و با هدف ساخت برنامه به تبریز سفر کرده بودند، برای بازگشت با تاخیر در پرواز مواجه شدند و از آنتن تلویزیون باز ماندند.

این برنامه فردا ۱۲ دی طبق روال معمول به روی آنتن می‌رود.

عوامل این برنامه در یادداشتی علت پخش نشدن این برنامه را مطرح کرده‌اند:

«مخاطبان ارزشمند حالا خورشید سلام

راستش را بخواهید در انتخاب ادبیات تنظیم این پست بین بچه‌ها اختلاف نظر وجود دارد. همه ما به ماموریت کاری آمده بودیم، به شهر زیبای تبریز. از رضا رشیدپور و پرویز نشاط تا گروه نویسندگان و تصویربرداران. تا بتوانیم برنامه‌های خوبی برای این هفته تولید کنیم چقدر هم خوش گذشت! اما ای کاش در پایان سفر این همه اضطراب بر ما تحمیل نمی‌شد. پروازمان عصر جمعه بود، شرکت آتا. بدون توضیح خاصی باطل شد. به خودمان گفتیم که مدارا کنیم و غر نزنیم و پست هم نگذاریم. بی سر و صدا بلیت پرواز یازده شب را خریدیم و در همان سالن فرودگاه منتظر ماندیم. نزدیک ساعت هفت عصر اعلام کردند که پرواز تاخیر دارد، آن هم دو ساعت! باز هم چیزی نگفتیم و صبوری کردیم. حالا حدود نیم است که پرواز دوم را هم باطل کردند و البته عذرخواهی هم فرمودن! ما مانده‌ایم و آنتن زنده‌ای که نمی‌رسیم و شرمندگی از روی ماه شما و رضا رشیدپوری که مدام تاکید می کند ، مودبانه بنویسید.»

امروز به جای برنامه «حالا خوشید» شبکه سه مسابقه فوتبال خارجی پخش کرد.

خبرآنلاین

اخبار مرتبط:

رضا رشیدپور و جنجال های اخیرش / سوال جنجالی وی از رییس جمهور (1) +تصاویر

بغض رضا رشیدپور و رضا کیانیان در برنامه ! / گفتگوی جالب رشیدپور با رضا کیانیان +تصاویر و فیلم

ناگفته های رضا رشیدپور از جنجال های اخیر و حضور وی در برنامه احسان علیخانی (2) + تصاویر

شقایق فراهانی و پسرش مهمان جنجالی رضا رشیدپور شدند / شقایق از خواهرش گلشیفته فراهانی گفت ! + تصاویر و فیلم

راه حل عجیب رضا رشیدپور برای فحاشی ها ! /اطلاعات مهمی که از رضا رشیدپور به سرقت رفت + تصاویر

دلیل پخش نشدن برنامه رشیدپور چه بود؟

    مطالب مرتبط: