مشاهده : 70رسانهRSSاشتراک:

رادان: برای نقش اسماعیل از جانباز “محمدی” الهام گرفتم

رادان: برای نقش اسماعیل از جانباز “محمدی” الهام گرفتم
فارس نیوز- به گزارش خبرگزاری فارس، رادان در برنامه “شب شیشه‌‌ای”، افزود: موقعی که برای شناخت شخصیت‌های واقعی به آسایشگاه جانبازان می‌رفتم به حس غریبی می‌رسیدم. این که سال‌ها برای مملکت جنگید‌ه‌ای، از ناموس مملکت دفاع کرده‌ای و حالا گوشه بیمارستانی افتاده‌ای و هیچ‌کس حتی خانواده‌ات به تو سر نمی‌زند. وی گفت: برای رسیدن به […]

فارس نیوز- به گزارش خبرگزاری فارس، رادان در برنامه “شب شیشه‌‌ای”، افزود: موقعی که برای شناخت شخصیت‌های واقعی به آسایشگاه جانبازان می‌رفتم به حس غریبی می‌رسیدم. این که سال‌ها برای مملکت جنگید‌ه‌ای، از ناموس مملکت دفاع کرده‌ای و حالا گوشه بیمارستانی افتاده‌ای و هیچ‌کس حتی خانواده‌ات به تو سر نمی‌زند.
وی گفت: برای رسیدن به آن نقش که از نظر سنی با من تفاوت داشت من یادم است ۱۵ جلسه تست گریم تفاوت داشتیم.
رادان در ادامه یادآورشد: ما ستاره نیستیم و در سینمای ایران، ستاره نداریم چرا که در سینمای دنیا، ستاره از تعریف دیگری برخوردار است.ستاره‌های سینمایی دنیا دستمزدهای نامتعارفی دارند و آن دستمزدهای نامتعارف، به آنها اجازه این را می‌دهد که در کارهای خیریه مشغول شوند، ورزش کنند و… در حالی که اینجا، همه به ستاره‌ها می‌گویند که مواظب خودت باش، شغل دوم داشته باش چون در بازیگری، اگر دوره‌ات بگذرد، تامین آنچنانی نخواهی داشت.
وی در مورد ورودش به سینما گفت: ورود من به سینما بیشتر زائیده یک تفریح بود و بیشتر به یک شوخی می‌ماند. دورهم جمع شدیم، کلاس بازیگری رفتیم و حتی خجالت می‌کشیدیم که بگوئیم داریم به کلاس بازیگری می‌رویم مبادا بگویند شما “عشق هنرپیشگی” هستید… جالب آن‌که من دو، سه هفته بیش‌تر کلاس بازیگری نرفتم. یک روز ما با بچه‌های کلاس مشغول بازی کردن بودیم و نقش‌های متعددی را که به ما می‌دادند، بازی می‌کردیم، از پشت شیشه‌های کلاس، دوسه نفر آمدند و با هم پچ پچ کردند، ولی صدای ما را نمی‌شنیدند. آمدند،‌ به همدیگر اشاره کردند و من را نشان دادند.
وی افزود: بعد از کلاس، آمدند جلو و یک آدرس را روی تکه روزنامه‌ای به من دادند. من به آن آدرس رفتم و تا مدت‌ها بعد و حتی تا دو شب قبل از فیلمبرداری، نمی‌دانستم نقش چندم هستم و فکر می‌کردم صرفا قرار است حضوری در فیلم داشته باشم.
رادان گفت: در”شورعشق” به من گفتند این سناریو را بخوانم و نقش من را مشخص کردند. من فیلمنامه را ورق می‌زدم و با خودم می‌گفتم این نقش چقدر زیاد است و بعد فهمیدم این نقش اول آن فیلم است.
او ادامه داد: هفت، هشت سال از آن زمان می‌گذرد. آن زمان که ۲۰ سالم بود و آمدم جلوی دوربین، بازی کردم، بازیگری برایم یک کارعجیب بود اما ترسناک نبود.
رادان ضمن تشریح شرایطی که به اعطای زرشک زرین بدترین فیلم سال ۷۸ توسط منتقدان به فیلم شورعشق انجامید، گفت: من موافق این زرشک زرین هم بودم و اگر زرشک را آن زمان به بازیگر فیلم می‌دادند، ‌خودم اولین نفری بودم که دلم می‌خواست کاندیدا شوم، چون آدم از شکست‌هایش، درس پیروزی می‌گیرد.
وی ادامه داد: من در ۱۹ فیلمی که بازی کرده‌ام، شکست‌های زیادی خورده‌ام. فیلم‌هایی مثل ازدواج صورتی یا رز زرد که شکست‌هایی فاحش برای من به دنبال داشت.
رادان گفت: وقتی با محمدرضا شریفی‌نیا به یک سفر رفتیم، تمام ایرانی‌های خارج از کشور، شریفی نیا را با فیلم دنیا می‌شناختند و من با همان کارگردان، فیلم بعدی‌اش را کار کردم که علی‌رغم زحمت همه گروه، فیلم موفقی نشد. برای آن فیلم مبلغی را گرفتم که شاید الان رقم نرمالی باشد اما آن زمان خیلی زیاد بود به طوری که اتحادیه تهیه‌کنند‌گان در یک اطلاعیه، به تهیه‌کنندگانی که دستمزد خارج از حد متعارف می‌دهند تذکر داد.
این بازیگر گفت: برای خودم یک شرط را قرار داده‌ام و آن اینکه نقش‌های متفاوتی را بازی کنم و در یک نقش تکرار نشوم. برای همین، من همه‌جور نقش را،‌از بچه کافی شاپ‌نشین بالای شهری تا جوان شیمیایی قطع نخاعی را بازی کرده‌ام و هر آنچه در توانم بوده برای ایفای این نقش‌ها ارائه داده‌ام.
برنده دو سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر افزود: من در ۱۹ فیلمی که بازی کرده‌ام، اگر ۱۹ تا عکس را کنار هم بگذارید، حداقل در گریم من روی این قضیه پافشاری کرده‌ام که برای مخاطب یک چهره از من جا نیفتد و فکر نکنند که این چهره از من جا افتاده چون اگر اینگونه باشد، از یک جایی به بعد، حتی اگر من هم بخواهم آن چهره را تغییر دهم، تهیه کننده نمی گذارد و راضی نمی‌شود.
وی گفت:‌من با شش فیلم اول خود سعی می کردم کاری کنم که دیده شوم، بازی کنم و در بورس باشم. روی اکران باشم که دیده شوم تا یک روز بهروز افخمی بیاید من را صدا بزند که بیا در گاوخونی، یک ربع انتهایی‌اش بازی داری و ۷۵ دقیقه قرار است صحبت کنی و این فیلم می شود متفاوت‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران و به خاطر آن یک ربع به من جایزه هم می‌دهند.
وی همچنین پس از خواندن دوباره نامه خود در دوران جشنواره بیست و پنجم و دفاع دوباره از اقدام خود در مراسم پایانی جشنواره، درمورد بازی در سنتوری گفت: من هم معتقدم بعض از نقش‌ها خودشان جایزه می‌گیرند، سر فیلم سنتوری، وقتی ساعت ۱/۵ نصف شب داشتم قرارداد بازی در این فیلم را با محمدرضاشریفی نیا می‌بستم، او به من گفت: سنتوری یک نقش جایزه بگیر است و اگر این نقش موفق نشود، تو نتوانسته‌ای.
وی درمورد حضور بازیگران در عرصه تبلیغات و بیلبوردهای تجاری گفت: حضور بازیگران در این عرصه، وسیله‌ای است برای کسب درآمد بیشتر تا فارغ از مسائل مالی، بازیگر فیلمنامه‌ها را بخوانند و فیلم‌هایی را که دوست دارند، کار کنند. شاید اگر من مساله مالی نداشته باشم، دو سال هم کار نکنم. من می خواهم فیلم‌هایی را بازی کنم که بعدها جلوی بچه هایم بتوانم سربلند باشم.
وی متذکر شد: بازیگریک شخصیت حقیقی دارد و یک شخصیت حقوقی. شخصیت حقوقی بازیگر حق ندارد در ملا عام سیگار بکشد چون شاید پسر کوچکی که او را می‌بیند، تصور کند کار او درست است و به واسطه او سیگاری شود. این شخصیت حقوقی، همان شخصیتی است که فیلم بازی می‌کند، و چون مردم بازی او را دوست داشته‌اند روی بیلبورد می‌رود تا موجب شود مردم کالاهایی را به خاطر او خریداری کنند. من البته مسوول این نیستم که کالا خوب باشد اما در عین حال روی انتخاب‌هایم دقت می‌کنم. از یک سو در زمینه تبلیغ کالاهای تجاری فعال هستیم و از آن سو باید برویم به سمت کارهای خیریه تا نفعمان به مردم هم برسد چون هرآنچه هنرمند دارد از مردم است.
وی تاکید کرد: به همراه بازیگران سینما و به ویژه به اتفاق گلشیفته فراهانی تصمیم گرفته‌ایم که در کارهایی عام‌المنفعه شرکت کنیم. مثلا درپاکسازی محیط زیست به فعالیت بپردازیم یا به بچه‌های یتیم کمک کنیم.

تلگرام پرشین وی

زولا بازی کن

ندای ارژنگ

آیسان پرواز

نو عروس

سگ پامِرانیان چه نژادی دارد؟سگ پامِرانیان چه نژادی دارد؟
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتمداستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
جزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اشجزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اش
احتمال ابتلا به سرطان سینه با نوشیدن زیاد شیر افزایش می یابداحتمال ابتلا به سرطان سینه با نوشیدن زیاد شیر افزایش می یابد
دعا برای دور کردن اضطراب و دلشوره چیست؟دعا برای دور کردن اضطراب و دلشوره چیست؟
ایده های مدرن نورپردازی اتاق پذیرایی در دکوراسیون داخلی + تصاویرایده های مدرن نورپردازی اتاق پذیرایی در دکوراسیون داخلی + تصاویر
کلم بروکلی سرطان پروستات را فراری میدهدکلم بروکلی سرطان پروستات را فراری میدهد
آموزش ساخت گوشواره های چرمی +تصاویرآموزش ساخت گوشواره های چرمی +تصاویر
ویندوز ۱۰ را مشکی کنیم + تصاویر آموزشویندوز ۱۰ را مشکی کنیم + تصاویر آموزش
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
اسپاگتی سالسا یک غذای خوشمزه که همه ی بچه ها دوست دارنداسپاگتی سالسا یک غذای خوشمزه که همه ی بچه ها دوست دارند
امید, راننده آزاردهنده دختران جوان: می‌خواستم از آنها انتقام بگیرم!امید, راننده آزاردهنده دختران جوان: می‌خواستم از آنها انتقام بگیرم!
کشمش در بارداری معجزه ای برای سلامت دندان و بدنکشمش در بارداری معجزه ای برای سلامت دندان و بدن
چگونه ناخن های نوزاد را کوتاه کنیم؟چگونه ناخن های نوزاد را کوتاه کنیم؟
زندگی متفاوت مگان مارکل قبل و بعد از ازدواج سلطنتی | چی بود و چی شد!!!؟زندگی متفاوت مگان مارکل قبل و بعد از ازدواج سلطنتی | چی بود و چی شد!!!؟
آشنایی با داروی آداپالن از دسته داروهای پوستی و ضد آفتابآشنایی با داروی آداپالن از دسته داروهای پوستی و ضد آفتاب
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
راه های درمان وسواس با راحت ترین روشهاراه های درمان وسواس با راحت ترین روشها
بررسی چگونگی حذف کنکور تا ۳سال آیندهبررسی چگونگی حذف کنکور تا ۳سال آینده
پوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکلپوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکل
بیوگرافی کامل بهادر مالکی (صداپیشه فامیل دور)بیوگرافی کامل بهادر مالکی (صداپیشه فامیل دور)
حقایق خواندنی از مگان مارکل عروس جدید خاندان سلطنتی بریتانیاحقایق خواندنی از مگان مارکل عروس جدید خاندان سلطنتی بریتانیا
آپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویرآپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویر
بازار شبانه پاتایا بهترین جاذبه تفریحی در تایلند+تصاویربازار شبانه پاتایا بهترین جاذبه تفریحی در تایلند+تصاویر
داستان کوتاه | مردم آزارداستان کوتاه | مردم آزار
سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۸سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۸
فرش ترکمن و مهمترین نقش های آنفرش ترکمن و مهمترین نقش های آن
دوربین مدار بسته | جرم بودن یا نبودن نصب دوربین های مداربستهدوربین مدار بسته | جرم بودن یا نبودن نصب دوربین های مداربسته
روز جهانی دیابت در ۱۴ نوامبرروز جهانی دیابت در ۱۴ نوامبر
تصاویری از مراسم هفتمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی در تهرانتصاویری از مراسم هفتمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی در تهران
کاریکاتور توبیخ احسان علیخانی در ماه عسل!کاریکاتور توبیخ احسان علیخانی در ماه عسل!
انواع شغلهای آقایون و طالع همسرانانواع شغلهای آقایون و طالع همسران
تیپ متفاوت و اروپایی بهنوش بختیاری در مونیختیپ متفاوت و اروپایی بهنوش بختیاری در مونیخ
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
زولا بازی کن

آیسان پرواز

ندای ارژنگ
زمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدیزمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدی
سریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسیدسریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسید
هدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلمهدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلم
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کنظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
ترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیرترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیر
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کنحرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
دلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلمدلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلم
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
اکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلالاکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلال
حضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکشحضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدسواکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
ابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلمابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلم
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامالبازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانشتشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیوناستقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمدشب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
اکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الونداکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الوند
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشتسید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
ساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمندساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمند
وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتمداستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
ماه عسل دیروز میزبان مهمانان عرب ایرانی خوزستان بود که با غیرتی مثال زدنی و در داستانی عجیب مقابل صدام ایستاده بودند و 28 عضو خانواده فدای دفاع این غیور مردان از خاک ایران شدند.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
در پاتایا و آنتالیا چه می گذرد ؟ ایرانیان به دنبال چه هستند ؟
تورهای متنوع باکو با پرواز هفتگی ایران ایر !!
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
چند پیشنهاد ویژه برای خوشحال کردن آنکه دلش مال توست !
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
عاقبت موزه دورهمی چه شد؟
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
حاشیه های زندگی خصوصی ماهایا پطروسیان ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
حمله کیهان به پرویز پرستویی پس از حمایت این بازیگر از جمیله رقاص!!!این‌ها بالاخره فازشان چیست؟!
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
چهل نما

آیسان پرواز

داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما