تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2016 مشاهده : رسانه RSS اشتراک:

رزیتا غفاری : حیا داشتم که تا امروز سکوت کردم +تصاویر

جراحی رزیتا غفاری رزیتا غفاری بازیگر عرصه تلویزیون و سینما می گوید: دلیل ریشه ای جراحی اخیرم به عمل سال ها قبل باز می گردد و در پست آخری که در صفحه شخصی ام قرار داده ام، به این موضوع پرداختم.غفاری تصریح کرد: بنده در این پست مطلبی را همراه با لبخند یک درد منتشر […]

رزیتا غفاری

جراحی رزیتا غفاری

رزیتا غفاری بازیگر عرصه تلویزیون و سینما می گوید: دلیل ریشه ای جراحی اخیرم به عمل سال ها قبل باز می گردد و در پست آخری که در صفحه شخصی ام قرار داده ام، به این موضوع پرداختم.
غفاری تصریح کرد: بنده در این پست مطلبی را همراه با لبخند یک درد منتشر کردم و با توجه به اتفاقی که برای من رخ داد، فکر می کنم مطلبی که منتشر کردم کمترین کاری بود که می توانستم انجام دهم.
بازیگر سریال خاطره انگیز "در قلب من" اظهار کرد: هر کسی جای من بود به طور یقین عکس العمل خیلی شدیدتری نشان می داد اما شاید من به خاطر حیا و یکسری ملاحظه بیش از اندازه تا حالا چیزی نگفته بودم چرا که به طور کلی فرد با ملاحظه ای هستم و حتی در روند کارم نیز همیشه این گونه هستم.

 رزیتا غفاری

این بازیگر عرصه تلویزیون در ادامه صحبت های خود گفت: امیدوارم عملی که انجام دادم جراحی آخرم باشد البته خدا را شکر بهبودی را نسبت به گذشته احساس می کنم.

رزیتا غفاری یادآور شد: هم اکنون مجموعه تلویزیونی "ماماهوت" به کارگردانی بنده، چهار شب در هفته روی آنتن شبکه دو سیما می رود البته این برنامه در هفته جاری شنبه ، دوشنبه و جمعه پخش می شود چرا که چهارشنبه شب شهادت امام حسن عسگری (ع) است و به همین دلیل، این برنامه پخش نمی شود.

رزیتا غفاری

بازیگر سریال تلویزیونی "تبریز در مه" همچنین خاطرنشان کرد: بنده همچنین پیشنهادهایی برای ایفای نقش در آثار مختلف داشته ام اما علاقمند هستم تا در شرایط فعلی کار کارگردانی انجام دهم.

 رزیتا غفاری

رزیتا غفاری 15 سال قبل به دلیل پوسیدگی دندان به یک جوان دندانپزشک که از سوی خانه سینما به او معرفی شد، مراجعه کرد اما تراش دادن دندان وی به اندازه ای ادامه پیدا کرد که به عصب رسید و این اتفاق، رویدادهای دیگری همچون خونریزی معده را در پی داشت.

البته موضوع به همین جا ختم نشد و به مرور و در طی این سال ها، غفاری متوجه باز بودن سینوس ها و تخریب کامل دیوارهای سینوسی نیز شد. البته در این مدت و به دلیل درد شدید دندان، او مجبور به استفاده از ایمپلنت شد و دو روز قبل دوباره تحت جراحی قرار گرفت.

رزیتا غفاری

مشرق

اخبار مرتبط:

رزیتا غفاری و افشای یک اشتباه پزشکی: استخوان فک‌ام از بین رفت!/سبک زندگی و بیوگرافی افرادمشهور(117)

رزیتا غفاری به اتفاق همسر و دخترش تارا + عکس

رزیتا غفاری از زندگی شخصی ، علت کم کاری ومهاجرتش می گوید!

عکس های رزیتا غفاری به همراه دختر و همسرش

گفتگوی خواندنی با رزيتا غفاري، بازيگر مجموعه سي‌امين روز

رزیتا غفاری : حیا داشتم که تا امروز سکوت کردم +تصاویر

    مطالب مرتبط:
چهل نما
رایانمهربهنودگشت