رسانهRSSاشتراک:

«رضا ایرانمنش» به کما رفت

خبرگزاری فارس: رضا ایرانمنش روز شنبه به علت شدت گرفتن عارضه شیمیایی به کما رفت. به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، رضا ایرانمنش، از کارگردانان و بازیگران متعهد کشورمان که از جانبازان دوران دفاع مقدس است، به علت شدت گرفتن عارضه شیمیایی از اواخر هفته گذشته در بخش آی سی یو بیمارستان آتیه بستری […]

خبرگزاری فارس: رضا ایرانمنش روز شنبه به علت شدت گرفتن عارضه شیمیایی به کما رفت.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، رضا ایرانمنش، از کارگردانان و بازیگران متعهد کشورمان که از جانبازان دوران دفاع مقدس است، به علت شدت گرفتن عارضه شیمیایی از اواخر هفته گذشته در بخش آی سی یو بیمارستان آتیه بستری شده و از روز شنبه به علت شدت یافتن بیماری به کما فرو رفته است.
بنابر این گزارش، او در دوران دفاع مقدس به دلیل قرارگرفتن درمعرض آثارمخرب بمباران شیمیایی رژیم بعث عراق از ناحیه ریه و شش دچار آسیب‌های جدی شده و سال‌هاست که از این مشکل رنج می‌برد.
«رضا ایرانمنش» تاکنون در بیش از ۶۰ فیلم تلویزیونی و سینمایی به ایفای نقش پرداخته و در چند سال اخیر بدلیل وضعیت جسمانی به نگارش فیلمنامه و کارگردانی روی آورده است.
او در فیلم‌هایی چون تلفن، ترور، کمین، دکل، آخرین شناسایی، سجاده آتش و … بعنوان بازیگر حضور داشته و سفر عشق به سرزمین وحی، روژان و اورامان نیز از آثار او در زمینه کارگردانی هستند.
خبرگزاری فارس برای این هنرمند عزیز آرزوی سلامت و بهبودی دارد.

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت