مشاهده : 65رسانهRSSاشتراک:

سرانجام « یوسف» به کنعان رسید

سرانجام « یوسف» به کنعان رسید
سرانجام فرج الله سلحشور پس از ۱۱۲۹ روز تصویر برداری مجموعه تلویزیونی حضرت یوسف (ع) را به پایان رساند. فیلم برداری سریال حضرت یوسف(ع) روز ۲۷ خرداد ماه سال ۸۳ کلید خورد و و پس از گذشت ۱۱۲۹ روز تصویربرداری این مجموعه روز ۲۷ فرودین ماه سال جاری در شهرک دفاع مقدس به پایان رسید. […]

سرانجام فرج الله سلحشور پس از ۱۱۲۹ روز تصویر برداری مجموعه تلویزیونی حضرت یوسف (ع) را به پایان رساند.
فیلم برداری سریال حضرت یوسف(ع) روز ۲۷ خرداد ماه سال ۸۳ کلید خورد و و پس از گذشت ۱۱۲۹ روز تصویربرداری این مجموعه روز ۲۷ فرودین ماه سال جاری در شهرک دفاع مقدس به پایان رسید.

بنابراین گزارش این مجموعه تلویزیونی در ۴۵ قسمت ۵۰ دقیقه ای برای سیما فیلم تولید می‌شود و تدوین هم زمان آن نیز توسط «حسین زندبافـ» در حال انجام است و تا به حال ۳۲ قسمت از این سریال تدوین شده است.

صداگذاری این مجموعه را «محمدرضا دلپاک» انجام می‌دهد و «پیمان یزدانیان» موسیقی آن را می‌سازد.

در این مجموعه تلویزیونی که جزء پروژه‌های الف سیما فیلم به شمار می‌رود و کار نگارش آن چهارسال به طول انجامیده، «جمال شورجه» به عنوان مشاور کارگردان حضور داشته است.

همچنین بازگرانی چون محمود پاک نیت، کتایون ریاحی، پروانه معصومی، جعفر دهقان، جهانبخش سلطانی، مهوش صبرکن، لیلا بلوکات، مصطفی زمانی، رحیم نوروزی ، زهرا سعیدی، سعیده عرب، نسرین یکسایی، فرشته سرابندی، الهام حمیدی، پانته‌آ مهدی نیا، امیر حسین مدرس، اسماعیل سلطانیان ، محمد علی سلیمان تاش، محمد قاسم پور ستار، عباس امیری ، سروش کهوری نژاد، داوود شیخ، زهیریاری، اردلان شجاع کاوه، رضا آقاربیع، اسرافیل علمداری ، علی بکائیان، ناصر فروغ، کوروش زارعی، سیروس اسنقی، مجتبی بیطرفان، حسین جعفری و ارسلان قاسمی نژاد به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سلحشور: داستان حضرت یوسف ( ع) محملی برای بیان ارزشهاست
فرج الله سلحشور کارگردان سریال حضرت یوسف(ع) گفت: در این مجموعه عظیم روایت داستان به تنهایی مطرح نبوده و بهانه و محملی برای بیان ارزشهاست.

وی افزود: داستان سریال حضرت یوسف از قرآن و روایات شیعه و اهل بیت گرفته شده و پس از چهار سال تحقیق و نگارش کار تصویر برداری را شروع کردیم.

وی در ادامه گفت: ساخت این سریال فقط برای روایت یک داستان نیست چرا که قرآن هدفش داستان گویی نیست بلکه هدف بیان و طرح ارزشهاست و آن ارزشها به قدری زیاد و عمیق هستند که نمی‌توان روی یکی از آنها انگشت گذاشت و فقط آن را بیان کرد.

وی افزود:مثلا مسائل خانوادگی، تربیتی، اجتماعی، عفاف، پاکدامنی، توحید و یکتاپرستی، مبارزه با شرک، معاد، نبوت، عدل و امامت از موضوعاتی است که در جان این داستان پنهان است که ما سعی کرده ایم آنها را شکافته و مطرح کنیم.همچنین نکاتی مانند انتظار، عشق، توکل و در پناه خدا قرار گرفتن نیز از نکات ارزشمند دیگری است که ما سعی در بازگویی آنها داشته‌ایم.

وی در ادامه اظهارداشت: در کنار این اهداف ما یک هدف کلی تر داشتیم و آن احیاء ارزشهای قرآنی و اسلامی و ترویج اسلام ناب است.

کارگردان سریال حضرت یوسف(ع) در ادامه درباره بازیگر نقش حضرت یوسف(ع) و ملاک انتخاب بازیگر آن گفت: درست است که حضرت یوسف (ع) به لحاظ چهره معروفیت دارد و ما نیز به پیروی از آن به دنبال بازیگر خوبرو بودیم ولی شخصیت آن فردبرایم بسیار مهم تر بود . زیرا دلم می‌خواست شخصیت پیامبر را یک آدم مثبت بازی کند و در کنار آن چهره‌ای جدید باشد که تداعی کننده خاطرات گذشته نباشد و در کل بازیگرانی را برای بازی انتخاب کرده‌ام که با قرآن و اسلام بیگانه نباشند.

وی در ادامه درباره سایر بازیگران این مجموعه گفت: در این مجموعه ۲۰ بازیگر بازیگر نقش اول، ۲۰ بازیگر نقش دوم و ۴۰ بازیگر نقش سوم داشتیم و در برخی از صحنه‌ها هزار تا ۱۲۰۰ نفر سیاهی لشکر حضور داشته‌اند.

وی درباره بودجه صرف شده برای تصویر برداری سریال حضرت یوسف (ع) گفت: ما نسبت به برخی از پروژه‌های الف سیما ۴۰ درصد بودجه و نسبت به برخی دیگر ۳۰ درصد بودجه مصرف کرده ایم و نهایت تلاشمان را برای پائین بودن هزینه سریال انجام داده‌ایم.

وی در پایان گفت: برنامه‌ریزی برای پخش سریال با تلویزیون است و ما نیز باید فرصت داشته باشیم تا مجموعه را آماده کنیم و با توجه به پیش‌بینی های انجام شده، احتمالا این مجموعه مهر ماه از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

مجید میرفخرایی: دکورهای سریال حضرت یوسف(ع) ماندگار هستند.
مدیر هنری و طراح لباس سریال حضرت یوسف(ع) گفت: دکورهایی که برای سریال حضرت یوسف(ع) ساخته شده‌اند همگی ماندگار هستند و در سایر مجموعه‌های تاریخی نیز قابل استفاده‌اند.

مجید میرفخرایی مدیر هنری و طراح لباس پروژه حضرت یوسف(ع) گفت: ما برای آغاز کار حدود ۸ ماه تحقیق و طراحی کردیم و پس از آن مشغول ساخت و ساز طرح‌ها شدیم که نزدیک به یکسال طول کشید.

وی افزود: طراحی صحنه برای سینما و تلویزیون این گونه است که ما کارمان را از مستندات شروع می کنیم سپس بُعد سینمایی به ان می دهیم و خلاقیت در آن به کار می‌بریم تا کار پیش برود.

وی افزود: ما برای طراحی دکورهای سریال حضرت یوسف(ع) به لندن سفر کردیم و با توجه به آثار باقیمانده از تمدن مصر در آن سالها که در موزه لوور وجود دارد و طرحها و تحقیقات انجام شده از مصر دکورها را ساختیم.

وی در ادامه اظهار داشت:ما دکورهای این سریال را در سه بخش پیاده کردیم.بخش اول شهر فدان، محل تولد حضرت یوسف(ع) بود که آن زمان در بابل قرار داشت و بر اساس معماری آنجا بود. بخش دوم شهر کنعان بود که بر اساس معماری بصرون انجام شد و بخش سوم خود مصر و دو شهر ممتیس و طبس بود که در کنار دریاچه شهرک دفاع مقدس پیاده شدند و ما از آن دریاچه به عنوان رودخانه نیل استفاده کردیم.

وی افزود: یکی دیگر از مهمترین لوکیشنهای ما خیابان قوچها بود که باقیمانده آن در مصر وجود دارد و ما در این خیابان ستون‌هایی به ارتفاع ۹ تا ۱۲ متر طول ساخته‌ایم که با توجه به وزش زیاد و سخت ‌باد در شهرک دفاع مقدس جنس آنها از فایبر گلاس است که محکم و با دوام باقی می‌ماند.

وی در پایان گفت: صحنه‌های داخلی قصرهای این مجموعه را در سوله ۲ هزار متری فرهنگسرای جوان پیاده کردیم و از روی نقش برجسته‌ها آنها را ساخته‌ایم و در این مجموعه ۳ هزار دست لباس برای صحنه‌های مختلف طراحی کرده ایم.

محمود پاک نیت: قرآن اصلی‌ترین منبع من برای رسیدن به نقش «حضرت یعقوب» بود
محمود پاک نیت گفت: برای رسیدن به نقش «حضرت یعقوب» در سریال «حضرت یوسف» تلاش بسیاری کرده‌ام و در این راه قرآن اصلی‌ترین منبع مورد استفاده من بوده است.

محمود پاک‌نیت بازیگر نقش «حضرت یعقوب» در سریال تلویزیونی «حضرت یوسف» گفت: در این مجموعه نقشی متفاوت با سایر نقش‌هایی که تابه حال داشته‌ام دارم.

وی در ادامه گفت: داستان این سریال از قبل از تولد حضرت یوسف تا عزیز مصر شدنش است.این نقش پیچیدگی‌های بسیاری دارد و برای رسیدن به آن تلاش بسیاری کرده‌ام زیرا حضرت یعقوب شخصیتی خاص دارد.

وی با اشاره به اینکه بازی در سریال «حضرت یوسف» سخت بود و زمان بازی در این سریال لحظات خاصی را گذراندم افزود:نویسنده این مجموعه چهار سال روی متن کار کرده و تمام تلاش خود را برای پربار شدن این نقش انجام داده است که این تلاش کمک شایانی برای بازیگران بوده است.

پاک نیت در ادامه گفت: خداوند متعال در سوره یوسف داستان آن پیامبر گرامی را«احسن القصص» نامیده است و فکر می‌کنم با توانایی که گروه برای ساخت این مجموعه از خود نشان داده مخاطبان بسیاری جذب این مجموعه شوند.

وی در ادامه درباره شخصیت حضرت یعقوب گفت: بزرگ‌ترین ویژگی این پیامبر صبر و اعتقاد رسوخ ناپذیر آن است به همراه عشقی که در وجود او بسیار پررنگ بوده است که این ویژگی‌ها او را در مقابل مشکلاتی که با آنها دست به گریبان بوده پیروز می‌کند.

وی افزود: حضرت یعقوب(ع)در زمان پیامبری خود با دو مشکل بزرگ رو به رو بوده است یکی ارشاد مردم جامعه‌ای که ایشان درآن زندگی می‌کرده‌اند و دیگری هدایت و ارشاد پسرانش که به راه کج نروند و یکتاپرستی پیشه کنند. اینها مسایل و مشکلاتی از زندگی این پیامبر است که در این مجموعه بیشتر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خلاصه‌ای از داستان حضرت یوسف:

برادران، یوسف را به کاروانی به بهایی اندک می‌فروشند. آنها سپس به نزد پدر برمی‌گردند و با نشان دادن پیراهن خون آلود یوسف به پدر می‌گویند که گرگ یوسف را دریده است. کاروانی که یوسف را از برادرانش خریده، وی را به مصر می‌برد و به بوتیفار عزیز مصر به بهایی بالا می‌فروشد.

عزیز مصر یوسف را به همسرش زلیخا هدیه می‌دهد. یوسف درقصر بزرگ عزیز مصر رشد می‌کند و به سن بلوغ می‌رسد و زلیخا عاشق یوسف می شود و برای به دست آوردن او مکرها می اندیشد. وقتی یوسف درمقابل زلیخا تسلیم نمی‌شود او را به زندان می‌اندازند. ۱۴سال بعد فرعون خواب می‌بیند که هفت گاو لاغر هفت گاو فربه را می خورند و هفت خوشه خشک هفت خوشه سبز را از بین می‌برند. تمام خواب گزاران مصر ازتعبیر خواب فرعون عاجزمی مانند. یوسف خواب فرعون را تعبیر می‌کند و می گوید قراراست پس ازهفت سال وفور نعمت هفت سال خشکسالی مصر را فرا گیرد و بدین ترتیب از زندان آزاد می‌گردد. یوسف پس از آزادی به عنوان عزیز مصر تلاش می‌کند تا مصر را از خشکسالی نجات دهد. در دوران خشکسالی کنعان نیز به قحطی دچار می شود. برادران یوسف به مصر پناه می آورند تا ازعزیز مصرکمک بگیرند. یوسف با برادران روبه رو می شود و آنها را می شناسد اما آنها یوسف را نمی شناسند. یوسف به برادران کمک می‌کند و ازآنها می خواهد اگر گندم بیشتری می خواهند در سفر بعدی برادر دیگرشان را نیز با خود بیاورند. در سفر بعدی آنها برادر کوچکتر خود بنیامین را نیز با خود می‌آورند. یوسف با نقشه‌ای حساب شده برادر تنی خود را نزد خود نگه می‌دارد.

حضرت یعقوب نامه‌ای برای عزیز مصر می‌نویسد تا بنیامین را آزاد کند و برادران نامه را به نزد یوسف می‌برند. یوسف آنها را از کار زشتشان درباره یوسف آگاه می‌کند و بدین ترتیب آنها یوسف را می‌شناسند. یوسف برادران را می‌بخشد و آنها به کنعان برمی‌گردند و پدر را به نزد یوسف (ع) می‌برند.

تلگرام پرشین وی

زولا بازی کن

ندای ارژنگ

آیسان پرواز

نو عروس

گیاه آگاو را چگونه پرورش دهیم؟گیاه آگاو را چگونه پرورش دهیم؟
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
جزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اشجزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اش
رنگ کردن موها و هر آن چیزی که در موردش میخواهید بدانیدرنگ کردن موها و هر آن چیزی که در موردش میخواهید بدانید
نماز خواندن با شیئ نجس چه حکمی دارد؟نماز خواندن با شیئ نجس چه حکمی دارد؟
دکور خانه با تابلوهای مدرن و بسیار شیک + تصاویردکور خانه با تابلوهای مدرن و بسیار شیک + تصاویر
آهن بیشتر با این منابع گیاهی و حیوانیآهن بیشتر با این منابع گیاهی و حیوانی
آموزش تزیین پیاز به شکل گل نیلوفر+تصاویرآموزش تزیین پیاز به شکل گل نیلوفر+تصاویر
تلفن همراه تان داغ میکند؟ این مطلب را از دست ندهیدتلفن همراه تان داغ میکند؟ این مطلب را از دست ندهید
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
ترافل شکلاتی توپی با بستنی یک دسر عالی و خوشمزهترافل شکلاتی توپی با بستنی یک دسر عالی و خوشمزه
ماجرای پسر جوانی که خواستگار خواهرش را با شمشیر کشت!!ماجرای پسر جوانی که خواستگار خواهرش را با شمشیر کشت!!
ناتوانی جنسی با داروی ضد ریزش مو | نام دارو چیست؟ناتوانی جنسی با داروی ضد ریزش مو | نام دارو چیست؟
با دکتر بازی بچه‌ها چه برخوردی کنیم؟با دکتر بازی بچه‌ها چه برخوردی کنیم؟
آرسن ونگر ؛ پایان زندگی آخرین پادشاه لیگ جزیره در میانِ توپچی هاآرسن ونگر ؛ پایان زندگی آخرین پادشاه لیگ جزیره در میانِ توپچی ها
آیا آفت دهان همان تبخال است؟آیا آفت دهان همان تبخال است؟
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
زندگی بدون حسرت خوردن و پشیمانی چگونه ممکن است؟زندگی بدون حسرت خوردن و پشیمانی چگونه ممکن است؟
گران‌ترین ازدواج‌ها مربوط به کدام شخصیت‌ها است؟گران‌ترین ازدواج‌ها مربوط به کدام شخصیت‌ها است؟
پوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکلپوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکل
بیوگرافی کامل شبنم فرشاد جو(بازیگر تئاتر و سینما)بیوگرافی کامل شبنم فرشاد جو(بازیگر تئاتر و سینما)
عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل با حضور سلبریتی هاعروسی شاهزاده هری و مگان مارکل با حضور سلبریتی ها
آپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویرآپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویر
اگر قصد سفر یکروزه به دبی دارید ! +تصاویراگر قصد سفر یکروزه به دبی دارید ! +تصاویر
داستان زیبای | دروغ های مادرمداستان زیبای | دروغ های مادرم
سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۷سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۷
ساعت دیواری سه بعدی | آموزش ساخت ساعت دیواری با خلال دندانساعت دیواری سه بعدی | آموزش ساخت ساعت دیواری با خلال دندان
قصاص در مورد انتقال بیماری کشندهقصاص در مورد انتقال بیماری کشنده
روز بزرگداشت سید محمدحسین طباطبایی در ۲۴ آبانروز بزرگداشت سید محمدحسین طباطبایی در ۲۴ آبان
حمایت علی دایی از تیم ملی و سورپرایز ویژه کی روش برای او!حمایت علی دایی از تیم ملی و سورپرایز ویژه کی روش برای او!
کاریکاتور تبلیغات فیلم حاتمی‌کیا در جام جهانیکاریکاتور تبلیغات فیلم حاتمی‌کیا در جام جهانی
شخصیت شناسی از روی فرم بینی که شما را شگفت زده می کندشخصیت شناسی از روی فرم بینی که شما را شگفت زده می کند
دعای روز ششم ماه مبارک رمضاندعای روز ششم ماه مبارک رمضان
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
زولا بازی کن

آیسان پرواز

ندای ارژنگ
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کنحرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدسواکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانشتشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمدشب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خانافتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشتقاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضانپرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانهافشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
زمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدیزمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدی
سریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسیدسریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسید
هدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلمهدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلم
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کنظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
ترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیرترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیر
دلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلمدلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلم
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کنحرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
اکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلالاکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلال
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدسواکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
حضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکشحضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
ابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلمابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلم
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانشتشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیوناستقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
اکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الونداکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الوند
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمدشب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
ساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمندساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمند
وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟
عاقبت موزه دورهمی چه شد؟عاقبت موزه دورهمی چه شد؟
خبر ناراحت کننده از وضعیت سریال زیر آسمان شهر ۴خبر ناراحت کننده از وضعیت سریال زیر آسمان شهر ۴
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خانافتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
هر سال با پخش ماه عسل از و حضور احسان علیخانی روی آنتن صدا و سیما بحث داغی پیرامون مسئله ازدواج احسان علیخانی شکل می گیرد . اما چرا این مجری جوان و پر طرفدار هنوز تن به ازدواج نداده است؟
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
در پاتایا و آنتالیا چه می گذرد ؟ ایرانیان به دنبال چه هستند ؟
تورهای متنوع باکو با پرواز هفتگی ایران ایر !!
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
چند پیشنهاد ویژه برای خوشحال کردن آنکه دلش مال توست !
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
عاقبت موزه دورهمی چه شد؟
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
حاشیه های زندگی خصوصی ماهایا پطروسیان ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
حمله کیهان به پرویز پرستویی پس از حمایت این بازیگر از جمیله رقاص!!!این‌ها بالاخره فازشان چیست؟!
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
مراسم فوتوکال همه میدانند در فستیوال کن /سکوت فرهادی درباره رفتار آمریکا
اتهام کلاهبرداری به محسن افشانی و پاسخ او
رضا یزدانی عزادار شد
اکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الوند
اکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلال
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
چهل نما

آیسان پرواز

چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما