رسانهRSSاشتراک:

سرانجام پروانه نمایش «دایره‌زنگی» صادر شد

«دایره‌زنگی» ایام نوروز در گروه سینمایی قدس اکران می‌شود سینمای ما- «دایره زندگی» (پریسا بخت‌آور) به تهیه کنندگی سیدجمال ساداتیان از جمله فیلم‌های متقاضی اکران نوروزی بود که دیروز پروانه نمایش خود را دریافت کرد. بنابراین گزارش شرکت هدایت فیلم که پخش کننده فیلم «دایره زندگی» است، قصد دارد این فیلم را در گروه سینمایی […]

«دایره‌زنگی» ایام نوروز در گروه سینمایی قدس اکران می‌شود

سینمای ما- «دایره زندگی» (پریسا بخت‌آور) به تهیه کنندگی سیدجمال ساداتیان از جمله فیلم‌های متقاضی اکران نوروزی بود که دیروز پروانه نمایش خود را دریافت کرد. بنابراین گزارش شرکت هدایت فیلم که پخش کننده فیلم «دایره زندگی» است، قصد دارد این فیلم را در گروه سینمایی قدس پس از اکران فیلم «مادر زن سلام» به نمایش بگذارد و این قضیه در جلسه آتی شورای صنفی نمایش که با تایید رسمی آئین‌نامه اکران همراه خواهد بود، اعلام خواهد شد.
«دایره زنگی» داستان فیلم درباره دختری است که صبح روز جمعه خودرو پدرش را برمی‌دارد و همراه محمد به گردش در شهر می‌رود، اما طولی نمی‌کشد که تصادف می‌کنند. آنها فقط تا بعد از ظهر فرصت دارند هزینه‌های تعمیر و صافکاری را تامین کنند، پس به خانه‌ای در شمال شهر می‌روند تا با انجام کاری پول مورد نیاز را به دست بیاورند.
مهران مدیری، امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا، صابر ابر، باران کوثری، حامد بهداد، بهاره رهنما، مهدی پاکدل، نیلوفر خوش‌خلق و اکرم محمدی از جمله بازیگرانی هستند که در «دایره زنگی» به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلمنامه «دایره زنگی» تصویری متفاوت از شهر تهران و جامعه ایران نشان می‌دهد.
قبل از «دایره زنگی»، نمایش «زن دوم» همین سادگی(رضا میرکریمی) در گروه سینمایی استقلال و زن دوم(سیروس الوند) درگروه سینمایی آزادی به عنوان برنامه نوروزی قطعی شده‌اند، اما اعلام این قضیه قرار است در جلسه آتی شورای صنفی نمایش اتفاق بیفتد

منبع خبر : فارس

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت