رسانهRSSاشتراک:

«سه زن» (منیژه حکمت) پس از دریافت پروانه نمایش

سینمای ما- با دریافت پروانه نمایش، فیلم سینمایی «سه‌زن» ساخته منیژه حکمت خرداد آینده به اکران عمومی درمی‌آید. منیژه حکمت گفت: روز شنبه قرار است شورای صنفی نمایش «سه زن» را ببینند که با دریافت پروانه نمایش،آن را برای خرداد سال آینده اکران می‌کنیم. براساس این گزارش،این فیلم داستان سه زن از سه نسل است […]

سینمای ما- با دریافت پروانه نمایش، فیلم سینمایی «سه‌زن» ساخته منیژه حکمت خرداد آینده به اکران عمومی درمی‌آید. منیژه حکمت گفت: روز شنبه قرار است شورای صنفی نمایش «سه زن» را ببینند که با دریافت پروانه نمایش،آن را برای خرداد سال آینده اکران می‌کنیم. براساس این گزارش،این فیلم داستان سه زن از سه نسل است که یکدیگر را گم کرده‌اند و در جستجو برای یافتن پیوندهای گمشده میان گذشته و حال و آینده همدیگر را باز می‌یابند.
این فیلم در بخش پانورامای پنجاه و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین که از ۸ تا ۲۸ بهمن در کشور آلمان برگزار ‌شد، اکران شد.
نیکی کریمی،پگاه آهنگرانی،مریم بوبانی،نازنین احمدی،ستاره پسیانی،نسیم امیرخسرو،شیوا ابراهیمی، شهرزاد کمال‌زاده،احمد ساعتچیان،احمد یاوری شاد،مهرداد ضیایی،رضا کیانیان،بابک حمیدیان،شاهرخ فروتنیان ، مهران رجبی و آتیلا پسیانی بازیگران «سه زن» هستند.
شرکت بامداد فیلم فیلم سه زن را تهیه کرده است و پخش جهانی این فیلم همچون ساخته قبلی منیژه حکمت، بر عهده مستقل‌های ایرانی به مدیریت محمد اطبایی است.

منبع خبر : فارس

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت