رسانهRSSاشتراک:

شغل همسر محمد سلوکی مجری تلویزیون +تصاویر

شغل همسر محمد سلوکی محمد سلوکی علاوه بر فن بیان خوب و قدرت عالی در اجرا یک مجری خوش تیپ نیز هست. او در سال های اخیر نیز به عنوان خوش تیپ ترین مجری صدا و سیما انتخاب شد. همسر او صاحب و مدیر کافه است و چند سالی است که با هم ازدواج کرده […]

محمد سلوکی

شغل همسر محمد سلوکی

محمد سلوکی علاوه بر فن بیان خوب و قدرت عالی در اجرا یک مجری خوش تیپ نیز هست. او در سال های اخیر نیز به عنوان خوش تیپ ترین مجری صدا و سیما انتخاب شد.

همسر او صاحب و مدیر کافه است و چند سالی است که با هم ازدواج کرده اند.

 بیوگرافی محمد سلوکی

محمد متولد 8 اسفند سال 58 است. پدر او سرهنگ نیروی هوایی بوده است. مادرش خانه دار و اراکی است. محمد در حالی که بر سر فیلمبرداری یکی از کارهای برادرش مهدی سلوکی حاضر شده توسط یک نفر برای اجرا انتخاب می شود. جالب است بدانید که محمد سلوکی 7 بار در تست اجرا رد می شود تا اینکه بالاخره در این زمینه منتخب می شود.

بیوگرافی محمد سلوکی

در بیشتر مواقع ما محمد سلوکی را با تیپ رسمی جلوی دوربین می بینیم و اغلب کت و شلوار به تن می کند. در انتخاب کت و شلوار هم تمایلش به سمت کت و شلوار های سه تکه (به همراه جلیقه است). رنگ های مشکی و طوسی و خاکستری را روی تن او زیاد دیده ایم و این ها دقیقا همان رنگ هایی هستند که مناسب رنگ پوست و چهره زیبای او هستند.

محمد سلوکی در استفاده از اکسسوری ها مهارت خاصی دارد. شاید بیشتر از پایه های تیپ او، اکسسوری هایش توجه ما را جلب می کنند. فریم عینک های زیبایی که به چشم می گذارد با دقت خاصی انتخاب شده اند و مناسب فرم صورت او هستند. در انتخاب ساعت مچی نیز هوشمندانه عمل می کند. در برخی از اجراها ساعت جیبی بند دار نیز در تیپ او مشاهده شده است که کامل کننده تیپ او بوده است.

بیوگرافی محمد سلوکی

از نکات بارز دیگر تیپ محمد سلوکی می توان به مدل موهای مثال زدنیش اشاره کرد که در زمان خود تک و منحصر به فرد بوده اند. مدل ریش و سبیل او کاملا هوشمندانه انتخاب شده اند و نقصی در آن ها مشاهده نمی شود. به دلیل فرم صورتش اکثر مدل های ریش مثل ریش پروفسوری، ته ریش و ریش کوتاه به او می آید.

در انتخاب لباس ها سعی می کند لباس های اندازه تنش انتخاب کند و از رنگ های شاد برای ظاهر شدن جلوی دوربین استفاده می کند.

بیوگرافی محمد سلوکی

شهر خبر

اخبار مرتبط:

محمد سلوکی از دکوراسیون منزلش می گوید / تصاویری از منزلش

سبک زندگی ، بیوگرافی و نوع پوشش افراد مشهور(26)/ محمد سلوکی / محمد سلوکی و همسرش در کافه موسوفر

عکسی جذاب و دیدنی از محمد سلوکی و مهدی سلوکی به همراه پدرشان

فیلم سلفی بامزه احسان علیخانی و محمد سلوکی در شهر مسکوی روسیه + فیلم

سلفی جالب مهدی و محمد سلوکی با بقایای تاریخ بیچاره ما!

    مطالب مرتبط:

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

روایت مجری برنامه، از توهین محسن قرائتی به “آقای دوربینی”: «سابقه توهین به من را داشتند»!روایت مجری برنامه، از توهین محسن قرائتی به “آقای دوربینی”: «سابقه توهین به من را داشتند»!
مجری برنامه‌ی تلویزیونی «عطر عاشقی» در مواجهه با این نقد که چرا واکنشی نسبت به برخورد آقای قرائتی با آقای دوربینی نداشته است؟، گفت: به هیچ وجه در برنامه‌ی زنده چنین امکانی وجود ندارد و بهترین اتفاق ممکن به جهت این که شأن آقای قرائتی به عنوان مفسر قرآن رعایت شود، آرام کردن فضا بود.
چهل نما
رایانمهربهنودگشت