رسانهRSSاشتراک:

فریاد بی صدا ” کلید می خورد

رضا اعظمیان با پایان نگارش بزودی درخواست پروانه ساخت این فیلم را به اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد ارسال می‌کند. به گزارش این کارگردان از زمستان سال گذشته به دلیل توقف فیلمبرداری در انتظار شروع دوباره این پروژه بود اما با مهیا نشدن شرایط و از دست رفتن فصل، فیلمبرداری به پاییز سال آینده […]

رضا اعظمیان با پایان نگارش <فریاد بی‌صدا> بزودی درخواست پروانه ساخت این فیلم را به اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد ارسال می‌کند.

به گزارش <بانی‌فیلم> این کارگردان از زمستان سال گذشته به دلیل توقف فیلمبرداری <کارناوال مرگ> در انتظار شروع دوباره این پروژه بود اما با مهیا نشدن شرایط و از دست رفتن فصل، فیلمبرداری <کارناوال مرگ> به پاییز سال آینده موکول شد.

اعظمیان که در این مدت مشغول نگارش فیلمنامه <فریاد بی‌صدا> بود با آماده شدن فیلمنامه قصد دارداین فیلم را جلوی دوربین ببرد. او این روزها مشغول مذاکره با یکی، دو تهیه‌کننده سینماست تا ساخت <فریاد بی‌صدا> را قطعی کند. اعظمیان درباره این پروژه به <بانی‌فیلم> گفت: <با مهیا شدن شرایط فیلمبرداری <فریاد بی‌صدا> را اواخر بهار سال آینده آغاز می‌کنم. البته هنوز تهیه کننده این فیلم مشخص نشده است.>

فیلم داستان یک سرباز عراقی است که با خانواده‌اش به مشهد سفر می‌کند. داستان فیلم در زمان معاصر اتفاق می‌افتد و قرار است بخش‌هایی از آن در کشور عراق فیلمبرداری ‌شود.

اعظمیان هنوز عوامل و بازیگر فیلمش را انتخاب نکرده است.

http://www.bonniefilmdaily.com/

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت