مشاهده : 73رسانهRSSاشتراک:

فیلم‌های سیما در هفته جاری

فیلم‌های سیما در هفته جاری
خبرگزاری فارس: در هفته جاری به مناسبت رحلت امام (ره) و سالروز قیام پانزده خرداد، در هفته جاری سیما علاوه بر فیلم‌های سینمایی هفتگی خود فیلم‌هایی ویژه‌ای نیز تدارک دیده است. به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، در هفته جاری شبکه اول سیما فیلم‌های «پایان نمایش»، «فرشته‌ای در کنار من» و«بی‌پایان» را پخش خواهد […]

خبرگزاری فارس: در هفته جاری به مناسبت رحلت امام (ره) و سالروز قیام پانزده خرداد، در هفته جاری سیما علاوه بر فیلم‌های سینمایی هفتگی خود فیلم‌هایی ویژه‌ای نیز تدارک دیده است.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، در هفته جاری شبکه اول سیما فیلم‌های «پایان نمایش»، «فرشته‌ای در کنار من» و«بی‌پایان» را پخش خواهد کرد.

*«پایان نمایش»:
فیلم سینمایی «پایان نمایش» روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد ساعت ۱۶ از شبکه اول سیما پخش می شود.این فیلم که نسخه سینمایی سریالی به همین نام است در دو قست ۱۰۰ دقیقه‌ایی پخش خواهد شد.
پایان نمایش داستان زوج جوانی را دنبال می‌کند که در سال های قبل از انقلاب مرد خانواده به دلیل فعالیت های سیاسی به زندان نامعلومی می‌افتد، زن جوان که اینک باردار است در پی همسر و یافتن او سفری را آغاز می کند که این سفر ماجراهای این فیلم را رقم می‌زند تا در این بستر بخشی از وقایع تاریخ معاصر ایران از جمله قیام پانزده خرداد به نمایش درآید.
پایان نمایش به همت بهمن زرین پور نوشته و کارگردانی شده و در ۱۵ قسمت نوروز سال ۸۵ از شبکه اول سیما پخش شده است.
امین زندگانی، سولماز غنی، شهرام عبدلی، احمد دلاوری و … بازیگران این فیلم هستند که به همت رضا انصاریان در گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما تهیه شده است.

*«فرشته‌ای در کنار من»:
فیلم سینمایی فرشته‌ای در کنار من روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه در قالب سینما یک از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.
این فیلم به کارگردانی «جین کمپیون» ساخته شده و محصول کشورهای استرالیا و نیوزلند در سال۱۹۹۰ است.
داستان این فیلم درباره زندگی نویسنده معروف نیوزلندی به نام «جانت فریم» است. او در خانواده‌ایی فقیر و پرجمعیت بزرگ شده و از کودکی به خاطر تفاوتش با سایر کودکان به گونه‌ایی غیر عادی در جامعه پذیرفته می شود و درجوانی سراز تیمارستان در می‌آورد و…..

*«بی پایان»:
فیلم سینمایی بی پایان روز جمعه ۱۸ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.
این فیلم به کارگردانی «کاوه سجاد حسینی» ساخته شده ویک طنز ماورایی است که داستان یک دانشجوی سال آخر فلسفه را دنبال می کند که بصورت اتفاقی با یک خانم دکتر آشنا شده و دلباخته او می شود. اما خانم دکتر بر اثر حادثه تصادف به کما می رود و در این حالت روح او به سراغ دانشجو می آید و از او کمک می طلبد. دانشجو برای نجات جان دکتر نذر می کند هفت کار خیر انجام دهد و این آغاز ماجراست.
تهیه کننده این فیلم «علیرضا رئیسیان» است و در آن بازیگرانی چون بابک حمیدیان، علیرام نورایی، سهیلا گلستانی، محبوبه بیات و حسین توشه به ایفای نقش پرداخته اند.

در این هفته شبکه سوم سیما نیز برای این هفته فیلمهایی چون «کافه ترانزیت»،«شکوفه‌های سنگی»، «غریبانه»، «قانون»، «گل و تگرگ»‌ و «آخرین دام گذار» را تدارک دیده است.

*«غریبانه»:
فیلم سینمایی غریبانه به کارگردانی «احمد امینی» روز یکشنبه سیزدهم خرداد ماه ساعت ۱۷:۱۵ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
این فیلم محصول سال ۱۳۷۶ است و بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، هدیه تهرانی، محمد رضا دواد نژاد، دلدار گلچین و میترا حجار در آن بازی کرده‌اند.
درخلاصه داستان این فیلم آمده است: مرد جوانی به نام بزرگ با خواهر و شوهر خواهرش زندگی می کند. یک روز یوسف، شوهر خواهر بزرگ که دریک نمایشگاه اتومبیل کار می‌کنداز او می خواهد که ماشین گران قیمت خانم دکتر ثابتی را به او تحویل دهد. اما بزرگ ماشین را تصادف کرده تحویل می دهد و یوسف مجبور می شود برای پرداخت خسارت چند چک به خانم دکتر بدهد و …

*«شکوفه‌های سنگی»:
فیلم سینمایی شکوفه های سنگی محصول ایران در سال ۱۳۸۳ است و روز یکشنبه ساعت ۲۴ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
نویسنده و کارگردان این فیلم «عزیزا…حمید نژاد» است و بازیگرانی چون کامران حمزه آقایی، لیلی عبدالهی، حسین امینی،محمد بابک دری و …در آن بازی کرده‌اند.
درخلاصه این فیلم آمده است:دریکی از شهرهای کوچک مرزی کردستان،یک معلم مدرسه که زندگیش با زندگی دانش آموزانش درهم آمیخته،متوجه می شود که یکی از بچه ها برای گذراندن زندگی و نیز تعهد مالی که دارد، علیرغم میل خود دریک مرغ فروشی کار می کند و …

*«قانون»:
فیلم سینمایی قانون محصول ایران در سال ۱۳۷۴ به کارگردانی «فرامرز قریبیان» است که روز دوشنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۷:۱۵ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم بازیگرانی چون فرامرز قریبیان، عبدالرضا اکبری، جمشید جهان زاده، منوچهر حامدی،نرسی گرگیا و …بازی کرده‌اند و خلاصه آن از این قرار است:مفخم که قاچاقچی بین الملل است بار دیگر به ایران بازگشته تا محموله ای را با نظارت خود به خارج از کشوربفرستد. او این بار در یک معامله پنج میلیارد تومان شمش طلا ازیک تاجر یهودی کلاهبرداری می کند و …

*«کافه ترانزیت»:
فیلم سینمایی کافه ترانزیت به نویسندگی و کارگردانی «کامپوزیا پرتوی» در سال ۱۳۸۳ ساخته شده و روز دوشنبه ۱۴ خرداد ماه ساعت ۲۴ ازشبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم بازیگرانی چون پرویز پرستویی، فرشته صدرعرفایی، اسماعیل سلطانیان و جعفر وهاب پوربازی کرده‌اند. کافه ترانزیت داستان زنی به نام ریحانه است که درمیان آدمهای متفاوت اطرافش، ایستادن را تجربه می کند .

*«سقوط»:
فیلم سینمایی سقوط به کارگردانی «محمد رضا ورزی» ساخته شده است.
این فیلم روز سه شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۰:۳۰ پخش خواهد شد.

*«گل وتگرگ»:
فیلم سینمایی «گل و تگرگ» محصول سال ۱۳۸۴به کارگردانی «علی اکبر میهن خواه» است.
این فیلم روز سه شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۲۴ پخش خواهد شد و بازیگرانی چون فاطمه گودرزی، مجید مظفری، رضا توکلی، سوگل خسروی و فریماه ارباب در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.
این فیلم داستان پزشک زنی است که به دنبال شوهر خود می گردد . او در حین جستجو با دکتر میکروب شناسی به نام فرهاد آشنا می شود و در نهایت …

*«آخرین دام گذار»:
فیلم سینمایی «آخرین دام گذار» محصول مشترک کشورهای کانادا، فرانسه، سوئیس، آلمان و ایتالیا در سال ۲۰۰۴ است که روز چهارشنبه ۱۶ خرداد ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
این فیلم به کارگردانی «نیکلاس ونییر» ساخته شده و بازیگرانی چون نرمن ویندر، می لو، آلکس ون بیبر و کن بولتون در آن بازی کرده‌اند.
آخرین دام گذار داستان مردی است که در جنگلهای سرد شمال کانادا مشغول ارتزاق از طریق دامهای حیوانی است اما زندگی اوبه علت تاثیر زندگی مدرن در طبیعت دچار اختلال می شود و…

شبکه چهار سیما نیز در قالب برنامه «سینما و ماوراء» فیلم سینمایی «فرشته روی شانه راست» را پخش خواهد کرد.

*«فرشته روی شانه راست»:
فیلم سینمایی فرشته روی شانه راست روز یکشنبه ۱۰ خرداد ماه از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.
این فیلم محصول سال ۲۰۰۵ کشور تاجیکستان به کارگردانی «جمشید عثمان اف» است و داستان مردی بزه کار است که به دلیل بیماری مادرش به زادگاه خود در یک روستا باز می‌گردد و با مرگ مادر رو به رو می شود. مادر زنی عارف مسلک و مرگ آگاه است و فیلم تقابل درونی این دو را به تصویر می کشد.

شبکه تهران نیز این هفته فیلمهای چون «نسیم شمال باد جنوب»، «پرواز در شب»و «ارنست گنج یاب می‌شود» را پخش خواهد کرد.

*«نسیم شمال باد جنوب»:
فیلم سینمایی نسیم شمال باد جنوب به کارگردانی «محمد مهدی عسگر پور» ساخته شده و روز ۱۴ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان ابن فیلم آمده است:نوجوان ۱۵ ساله ای در بهمن ۵۷ در روستایی زیبا بنام درگل از توابع سوادکوه با خانواده اش زندگی می کند. شوق دیدار امام این نوجوان را با ماجراهایی خاصی روبرو می کند.

*«پرواز در شب»:
فیلم سینمایی پرواز در شب روز ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ پخش خواهد شد.این فیلم به کارگردانی شادروان «رسول ملاقلی پور» ساخته شده و بازیگرانی چون فرج الله سلحشور،علی یعقوب زاده، جعفر دهقان، مصطفی لاجوردی و جواد هاشمی در آن بازی کرده‌اند.
ماجرای این فیلم درباره یک گردان نیروهای ایران است که در محاصره ارتش دشمن قرار می گیرند و ارتباط آنها با قرارگاه مرکزی قطع می شود. چهار نفر از رزمندگان گردان انتخاب می شوند تا برای درخواست کمک خود را به قرارگاه برسانند از آن میان سه تن کشته می شوند و یکی خود را به قرارگاه می رساند. فرمانده گردان نیز برای تهیه آب آشامیدنی سربازان زخمی محاصره دشمن را می شکند، اما کشته می شود. قوای کمک سر می رسد و پس از مقابله با دشمن بقیه افراد گردان را نجات می دهد.

*«ارنست گنج یاب می شود»:
فیلم سینمایی ارنست گنج یاب می‌شود روز جمعه ۱۸ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ پخش خواهد شد و تکرار آن نیز روز جمعه ساعت ۱۳:۳۰ پخش خواهد شد.
در خلاصه این فیلم آمده است:ارنست فلزی می یابد و به دوستش که استاد دانشگاه و مدرس رشته باستانشناسی است، نشان می دهد او در تایید نظریه‌اش برمی‌آید که جواهرات سلطنتی انگلستان درکاخ نیست، اما هیچ کس حرفش را باور نمی کند، ولی ارنست می‌تواند توپ جنگی که حاوی جواهرات است را پیدا کند و…

تلگرام پرشین وی

زولا بازی کن

ندای ارژنگ

آیسان پرواز

نو عروس

سگ پامِرانیان چه نژادی دارد؟سگ پامِرانیان چه نژادی دارد؟
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسلقصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
جزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اشجزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اش
پیشگیری از چروک دور چشم و پوستتان با این روشهای شگفت انگیزپیشگیری از چروک دور چشم و پوستتان با این روشهای شگفت انگیز
دعا برای دور کردن اضطراب و دلشوره چیست؟دعا برای دور کردن اضطراب و دلشوره چیست؟
دکوراسیون منزل با ترکیب دو رنگ زرد و و طوسی +عکسدکوراسیون منزل با ترکیب دو رنگ زرد و و طوسی +عکس
کلم بروکلی سرطان پروستات را فراری میدهدکلم بروکلی سرطان پروستات را فراری میدهد
آموزش ساخت گوشواره های چرمی +تصاویرآموزش ساخت گوشواره های چرمی +تصاویر
کاهش مصرف بسته اینترنت موبایل با این گوشیکاهش مصرف بسته اینترنت موبایل با این گوشی
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
سوپ لازانیا یک غذای خوشمزه و متنوعسوپ لازانیا یک غذای خوشمزه و متنوع
آخرین وضعیت پرونده قتل دردناک ندا | روزگار سخت خانواده پس از نداآخرین وضعیت پرونده قتل دردناک ندا | روزگار سخت خانواده پس از ندا
بالا و پایین رفتن از پله در بارداری خطر دارد؟بالا و پایین رفتن از پله در بارداری خطر دارد؟
با دکتر بازی بچه‌ها چه برخوردی کنیم؟با دکتر بازی بچه‌ها چه برخوردی کنیم؟
زندگی متفاوت مگان مارکل قبل و بعد از ازدواج سلطنتی | چی بود و چی شد!!!؟زندگی متفاوت مگان مارکل قبل و بعد از ازدواج سلطنتی | چی بود و چی شد!!!؟
آشنایی با داروی آداپالن از دسته داروهای پوستی و ضد آفتابآشنایی با داروی آداپالن از دسته داروهای پوستی و ضد آفتاب
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
راه های درمان وسواس با راحت ترین روشهاراه های درمان وسواس با راحت ترین روشها
بررسی چگونگی حذف کنکور تا ۳سال آیندهبررسی چگونگی حذف کنکور تا ۳سال آینده
پوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکلپوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکل
بیوگرافی کامل کاظم سیاحی (صداپیشه عروسک جیگر)بیوگرافی کامل کاظم سیاحی (صداپیشه عروسک جیگر)
مقایسه عروسی مگان مارکل با کیت میدلتون و پرنسس دیانامقایسه عروسی مگان مارکل با کیت میدلتون و پرنسس دیانا
آپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویرآپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویر
جزیره پوکت دیدنی ترین جزیره تایلند + تصاویرجزیره پوکت دیدنی ترین جزیره تایلند + تصاویر
تست هوش تصویری | تفاوت ها را بیابید (۳۲)تست هوش تصویری | تفاوت ها را بیابید (۳۲)
سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۸سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۸
فرش ترکمن و مهمترین نقش های آنفرش ترکمن و مهمترین نقش های آن
دوربین مدار بسته | جرم بودن یا نبودن نصب دوربین های مداربستهدوربین مدار بسته | جرم بودن یا نبودن نصب دوربین های مداربسته
دوره قاجار | مراسم جالب ازدواج بلوچ هادوره قاجار | مراسم جالب ازدواج بلوچ ها
فرجام تلخ پرسپولیس و محسن مسلمان بالاخره مشخص شد!فرجام تلخ پرسپولیس و محسن مسلمان بالاخره مشخص شد!
کاریکاتور توبیخ احسان علیخانی در ماه عسل!کاریکاتور توبیخ احسان علیخانی در ماه عسل!
انواع شغلهای آقایون و طالع همسرانانواع شغلهای آقایون و طالع همسران
دعای روز هشتم ماه مبارک رمضاندعای روز هشتم ماه مبارک رمضان
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
زولا بازی کن

آیسان پرواز

ندای ارژنگ
زمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدیزمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدی
سریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسیدسریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسید
هدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلمهدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلم
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کنظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
ترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیرترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیر
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کنحرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
دلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلمدلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلم
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
اکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلالاکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلال
حضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکشحضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدسواکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
ابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلمابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلم
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانشتشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامالبازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیوناستقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
اکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الونداکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الوند
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمدشب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
ساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمندساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمند
وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
عاقبت موزه دورهمی چه شد؟عاقبت موزه دورهمی چه شد؟
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسلقصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
ششمین قسمت برنامه ماه عسل روز گذشته 1 خرداد 1397 با حضور زوج پزشکی که در محروم ترین نقاط ایرن خدمت میکردند روی آنتن شبکه سه سیما رفت.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
در پاتایا و آنتالیا چه می گذرد ؟ ایرانیان به دنبال چه هستند ؟
تورهای متنوع باکو با پرواز هفتگی ایران ایر !!
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
چند پیشنهاد ویژه برای خوشحال کردن آنکه دلش مال توست !
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
عاقبت موزه دورهمی چه شد؟
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
حاشیه های زندگی خصوصی ماهایا پطروسیان ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
حمله کیهان به پرویز پرستویی پس از حمایت این بازیگر از جمیله رقاص!!!این‌ها بالاخره فازشان چیست؟!
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
مراسم فوتوکال همه میدانند در فستیوال کن /سکوت فرهادی درباره رفتار آمریکا
اتهام کلاهبرداری به محسن افشانی و پاسخ او
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
چهل نما

آیسان پرواز

قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما