مشاهده : 81رسانهRSSاشتراک:

فیلم ضد ایرانی «پرسپولیس»

فیلم ضد ایرانی «پرسپولیس»
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری برناما، فیلم ضد ایرانی «پرسپولیس» به کارگردانی «مرجان ساتراپی» که کمی پیش جایزه ویژه هیئت داوران کن را از آن خود کرد و جنجال زیادی آفرید، علی‌رغم اعتراض ایرانیان، قرار است که این بار افتتاح کننده جشنواره بانکوک باشد. به گزارش فارس، فیلم کارتونی «پرسپولیس» اگرچه به […]

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری برناما، فیلم ضد ایرانی «پرسپولیس» به کارگردانی «مرجان ساتراپی» که کمی پیش جایزه ویژه هیئت داوران کن را از آن خود کرد و جنجال زیادی آفرید، علی‌رغم اعتراض ایرانیان، قرار است که این بار افتتاح کننده جشنواره بانکوک باشد.
به گزارش فارس، فیلم کارتونی «پرسپولیس» اگرچه به ادعای کارگردانش فیلمی کاملا بی‌طرفانه است ولی در قالبی سیاه و سفید سعی کرده تا انقلاب اسلامی را رویدادی تلخ و سیاه معرفی کند که مردم ایران را به مردمی افسرده و دل شکسته تبدیل کرده است.
این فیلم که براساس دو کتاب مصور «ساتراپی»، توسط خود او و با همکاری «ونسان پارونو»، فیلمساز فرانسوی ساخته شده است، تصویرگر خاطرات دختری چهارده ساله سرکشی است که به ادعای سازنده فیلم، پس از انقلاب اسلامی، ناگهان خود را در تهرانی کاملا سنتی و مذهبی می‌یابد و او که نمی‌تواند با وضع موجود خود را تطبیق دهد توسط والدینش به وین فرستاده می‌شود.
به گزارش خبرگزاری برناما، مالزی، امسال در جشنواره بانکوک در مجموع ۱۰۰ فیلم بلند و کوتاه از ۳۰ کشور جهان به نمایش درخواهد آمد که از این میان ۱۸ فیلم از کشورهای تایلند، فلیپین، اندونزی، مالزی و ویتنام در بخشی تحت عنوان «آسه‌آن» به نمایش در خواهد آمد.
همچنین کشورهای ایالات متحده آمریکا، انگلستان،ژاپن، کره، فرانسه، هند، ویتنام، سریلانکا، پرتغال، لهستان، پرو، کانادا و یونان، فیلم‌های مورد نظر خود را به دفتر این جشنواره تحویل داده‌اند.
جشنواره بانکوک پس از ده روز، ۲۹ جولای به کار خود پایان خواهد داد.

مشاهده : رسانهRSSاشتراک:

فیلم ضد ایرانی «پرسپولیس»

فیلم ضد ایرانی «پرسپولیس»
خبرگزاری فارس: فیلم ضد ایرانی «پرسپولیس» که قرار است در بخش رقابتی شصتمین جشنواره فیلم کن به نمایش در بیاید نظر مطبوعات غربی را به خود جلب کرده است. به گزارش خبرنگار فارس، در حالی که فیلم‌های متعارف و واقع بینانه درباره ایران چندان مورد توجه رسانه‌های خارجی قرار نمی‌گیرند، فیلم ضد ایرانی «پرسپولیس» نظر […]

خبرگزاری فارس: فیلم ضد ایرانی «پرسپولیس» که قرار است در بخش رقابتی شصتمین جشنواره فیلم کن به نمایش در بیاید نظر مطبوعات غربی را به خود جلب کرده است.

به گزارش خبرنگار فارس، در حالی که فیلم‌های متعارف و واقع بینانه درباره ایران چندان مورد توجه رسانه‌های خارجی قرار نمی‌گیرند، فیلم ضد ایرانی «پرسپولیس» نظر رسانه‌های خارجی بالاخص مطبوعات آمریکایی را به خود جلب کرد، آنچنانکه روزنامه آمریکایی لس‌آنجلس تایمز می‌نویسد: «پرسپولیس» یکی از زیباترین و بکرترین روایات تاریخی است که در عصر حاضر وجود دارد.
این فیلم که براساس دو کتاب مصور «ساتراپی»، توسط خود او و با همکاری «ونسان پارونو»، فیلمساز فرانسوی ساخته شده است، تصویرگر خاطرات دختری چهارده ساله سرکشی است که به ادعای سازنده فیلم، پس از انقلاب اسلامی، ناگهان خود را در تهرانی کاملا سنتی و مذهبی می‌یابد و او که نمی‌تواند با وضع موجود خود را تطبیق دهد توسط والدینش به وین فرستاده می‌شود و تازه پس از استقرار خود در کشوری دیگر و رویارویی با فرهنگی جدید درمی‌یابد که در کشورش چه دروغ بزرگی به اسم حقیقت در حال وقوع است!
لس‌آنجلس تایمز ضمن تعریف و تمجید از استعداد «ساتراپی» در کتاب‌های کمیک استریپ، وی را همپای «آرت اشپیگلمن» و «لیندا باری»، کاریکاتوریست‌های مشهور آمریکایی معرفی می‌نماید و می‌نویسد: جلد دوم این کتاب به مراتب بهتر از جلد نخست آن است و ساتراپی به خوبی توانسته از زبان کودکانه برای روایتی واقعی و جذاب استفاده نماید.
نشریه آمریکایی «پاپلیشرز ویکلی» نیز ضمن تمجید فیلم «ساتراپی»، درباره دومین جلد کتاب وی که در باره وقایع پس از جنگ و خروج «مرجان» از ایران است می‌نویسد: اگرچه در دومین جلد این کتاب از زهر کلام «ساتراپی» و تلخی اتفاقات روایت شده کاسته می‌شود، ولی «ساتراپی» در این قسمت نیز بسیار ماهرانه و زیرکانه عمل نموده و در بعضی جاها از این جلد بیش از جلد اول می‌توان به استعداد و انگیزه او پی برد.
همچنین روزنامه نیویورک تایمز در این باره می نویسد: داستان ساتراپی فوق‌العاده پیچیده است و بیشتر به یک مستند می‌ماند اگرچه در قالبی گرافیکی روایت شده است….این داستان بسیار پویا است و به خوبی می‌تواند با مخاطب ارتباط برقرار نماید.
این روزنامه در پایان می‌نویسد: داستان پرسپولیس فوق‌العاده و جذاب است!
روزنامه یوس‌ای‌تودی نیز در ستایش «ساتراپی» با وی ترتیب یک مصاحبه رو در رو را داد و با او درباره انگیزه‌اش از نوشتن و پس از آن ساخت «پرسپولیس» به گفتگو نشست.
ساتراپی در گفت‌وگو با این روزنامه بدون اشاره به حمایت اکثریت ملت ایران از انقلاب اسلامی گفت: در کتاب اولم من خود از نزدیک با انقلاب و پس از آن جنگ ایران و عراق از نزدیک روبرو شدم، همه زندگی‌ من و دیگر هم میهنانم به خاطر آنچه که به وقوع پیوسته بود به شدت زیر و زبر شده بود که واقعا برای همه به خصوص یک نوجوان چهارده ساله بسیار سخت بود.
او در این مصاحبه خود را “تبعیدی” نامیده و مدعی شده کتاب دومش درباره زمانی است که به تبعید رفته است!.
وی می افزاید: آرزوها و خواسته‌هایم با یک فرهنگ جدید تلفیق شد که این واقعه چنان بزرگ و شگرف بود که من باید فراموش می‌کردم که هستم و از کجا آمده‌ام، اگر صادق باشم باید بگویم که چه روزها و شب‌هایی در خانه نمی‌نشستم از آنچه که در کشورم بعنوان یک دورغ بزرگ به وقوع می‌پیوست، نگران و افسرده نبودم!
وی با وجود دفاع همه جانبه ملت ایران در جنگ تحمیلی افزود: مردم تازه جنگ را پشت سر گذاشته بودند و دیگر مردم دیگر سیاسی نبودند، آنها آنقدر از جنگ و وقایع آن خسته و دل شکسته بودند که فقط می‌خواستند زندگی کنند و تنها این مطلب که دیگر بمبی بر سرشان نبود آنها را خوشحال می‌کرد، دیگر از جنبش‌های دانشجویی نیز خبری نبود، نسل ما به نسلی تبدیل شده بود که درباره زندانیون سیاسی، انقلاب و جنگ همه چیز را می‌دانست ولی همچنان ساکت بود زیرا می‌دانست که اگر دهانش را باز کند باید در ازای آن زندگیش را از دست بدهد، ما درباره سیاست حرف نمی‌زدیم چون می‌ترسیدیم!
ساتراپی در جلد دوم از کتاب خود، مدعی می شود که او پس از خروج از ایران و رویا رویی با کشور، فرهنگ و مردمی جدید به این مطلب پی می‌برد که تا چه اندازه در کشورش ظلم و خشونت بیداد می‌کند!
فیلم کارتونی «پرسپولیس» که امسال قرار است در شصتمین جشنواره فیلم کن به نمایش درآید، اگرچه به گفته «مرجان ساتراپی» فیلمی کاملا بیطرفانه است ولی در قالبی سیاه و سفید آشکارا سعی کرده تا انقلاب اسلامی را رویدادی تلخ و سیاه معرفی کند که مردم ایران را به مردمی افسرده و دل شکسته تبدیل کرده است.

تلگرام پرشین وی

زولا بازی کن

ندای ارژنگ

آیسان پرواز

نو عروس

سگ پامِرانیان چه نژادی دارد؟سگ پامِرانیان چه نژادی دارد؟
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتمداستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
جزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اشجزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اش
احتمال ابتلا به سرطان سینه با نوشیدن زیاد شیر افزایش می یابداحتمال ابتلا به سرطان سینه با نوشیدن زیاد شیر افزایش می یابد
دعا برای دور کردن اضطراب و دلشوره چیست؟دعا برای دور کردن اضطراب و دلشوره چیست؟
ایده های مدرن نورپردازی اتاق پذیرایی در دکوراسیون داخلی + تصاویرایده های مدرن نورپردازی اتاق پذیرایی در دکوراسیون داخلی + تصاویر
کلم بروکلی سرطان پروستات را فراری میدهدکلم بروکلی سرطان پروستات را فراری میدهد
آموزش ساخت گوشواره های چرمی +تصاویرآموزش ساخت گوشواره های چرمی +تصاویر
ویندوز ۱۰ را مشکی کنیم + تصاویر آموزشویندوز ۱۰ را مشکی کنیم + تصاویر آموزش
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
اسپاگتی سالسا یک غذای خوشمزه که همه ی بچه ها دوست دارنداسپاگتی سالسا یک غذای خوشمزه که همه ی بچه ها دوست دارند
امید, راننده آزاردهنده دختران جوان: می‌خواستم از آنها انتقام بگیرم!امید, راننده آزاردهنده دختران جوان: می‌خواستم از آنها انتقام بگیرم!
کشمش در بارداری معجزه ای برای سلامت دندان و بدنکشمش در بارداری معجزه ای برای سلامت دندان و بدن
چگونه ناخن های نوزاد را کوتاه کنیم؟چگونه ناخن های نوزاد را کوتاه کنیم؟
زندگی متفاوت مگان مارکل قبل و بعد از ازدواج سلطنتی | چی بود و چی شد!!!؟زندگی متفاوت مگان مارکل قبل و بعد از ازدواج سلطنتی | چی بود و چی شد!!!؟
آشنایی با داروی آداپالن از دسته داروهای پوستی و ضد آفتابآشنایی با داروی آداپالن از دسته داروهای پوستی و ضد آفتاب
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
راه های درمان وسواس با راحت ترین روشهاراه های درمان وسواس با راحت ترین روشها
بررسی چگونگی حذف کنکور تا ۳سال آیندهبررسی چگونگی حذف کنکور تا ۳سال آینده
پوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکلپوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکل
بیوگرافی کامل بهادر مالکی (صداپیشه فامیل دور)بیوگرافی کامل بهادر مالکی (صداپیشه فامیل دور)
حقایق خواندنی از مگان مارکل عروس جدید خاندان سلطنتی بریتانیاحقایق خواندنی از مگان مارکل عروس جدید خاندان سلطنتی بریتانیا
آپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویرآپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویر
بازار شبانه پاتایا بهترین جاذبه تفریحی در تایلند+تصاویربازار شبانه پاتایا بهترین جاذبه تفریحی در تایلند+تصاویر
داستان کوتاه | مردم آزارداستان کوتاه | مردم آزار
سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۸سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۸
فرش ترکمن و مهمترین نقش های آنفرش ترکمن و مهمترین نقش های آن
دوربین مدار بسته | جرم بودن یا نبودن نصب دوربین های مداربستهدوربین مدار بسته | جرم بودن یا نبودن نصب دوربین های مداربسته
روز جهانی دیابت در ۱۴ نوامبرروز جهانی دیابت در ۱۴ نوامبر
تصاویری از مراسم هفتمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی در تهرانتصاویری از مراسم هفتمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی در تهران
کاریکاتور توبیخ احسان علیخانی در ماه عسل!کاریکاتور توبیخ احسان علیخانی در ماه عسل!
انواع شغلهای آقایون و طالع همسرانانواع شغلهای آقایون و طالع همسران
مسابقه دو سرعتی نوزادان در فصل جدید «خندوانه»مسابقه دو سرعتی نوزادان در فصل جدید «خندوانه»
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
زولا بازی کن

آیسان پرواز

ندای ارژنگ
زمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدیزمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدی
سریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسیدسریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسید
هدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلمهدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلم
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کنظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
ترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیرترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیر
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کنحرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
دلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلمدلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلم
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
اکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلالاکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلال
حضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکشحضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدسواکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
ابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلمابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلم
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامالبازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانشتشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیوناستقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمدشب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
اکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الونداکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الوند
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشتسید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
ساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمندساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمند
وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتمداستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
ماه عسل دیروز میزبان مهمانان عرب ایرانی خوزستان بود که با غیرتی مثال زدنی و در داستانی عجیب مقابل صدام ایستاده بودند و 28 عضو خانواده فدای دفاع این غیور مردان از خاک ایران شدند.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
در پاتایا و آنتالیا چه می گذرد ؟ ایرانیان به دنبال چه هستند ؟
تورهای متنوع باکو با پرواز هفتگی ایران ایر !!
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
چند پیشنهاد ویژه برای خوشحال کردن آنکه دلش مال توست !
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
عاقبت موزه دورهمی چه شد؟
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
حاشیه های زندگی خصوصی ماهایا پطروسیان ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
حمله کیهان به پرویز پرستویی پس از حمایت این بازیگر از جمیله رقاص!!!این‌ها بالاخره فازشان چیست؟!
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
چهل نما

آیسان پرواز

داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما