رسانهRSSاشتراک:

قرنطینه “توقیف نشده است

تهیه کننده فیلم (منوچهر هادی) گفت: این فیلم برای نمایش عمومی مشکلی ندارد و توقیف نیست. محمد نشاط تهیه‌کننده فیلم سینمایی در گفت‌و‌گو با فارس اظهار داشت:در زمان جشنواره فیلم فجر، فیلم فقط یک مورد اصلاحیه داشت که انجام شد و جز این، دیگر نیازی به اصلاح مجدد ندارد و ما برای کسب پروانه نمایش […]

تهیه کننده فیلم <قرنطینه>(منوچهر هادی) گفت: این فیلم برای نمایش عمومی مشکلی ندارد و توقیف نیست.

محمد نشاط تهیه‌کننده فیلم سینمایی <قرنطینه> در گفت‌و‌گو با فارس اظهار داشت:در زمان جشنواره فیلم فجر، فیلم فقط یک مورد اصلاحیه داشت که انجام شد و جز این، دیگر نیازی به اصلاح مجدد ندارد و ما برای کسب پروانه نمایش آن اقدام کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این پرسش که فیلم به دلایلی امکان نمایش عمومی نخواهد یافت، گفت:چنین چیزی نیست و ما تمامی اصلاحیه‌ها را انجام داده‌ایم. فیلم در جشنواره به نمایش در آمده و هیات داوران هم فیلم را دیده‌اند.

این تهیه‌کننده گفت: فقط یک سکانس فیلم حذف شده که خوشبختانه این حذف، به کلیت فیلم لطمه نزده است.فیلم جای ممیزی دیگری ندارد و طبق روال فیلم برای کسب مجوز نمایش به اداره نظارت فرستاده شده است.

<قرنطینه> در جشنواره فیلم فجر در سینماهای فلسطین،عصرجدید،فردوسی و فرهنگ به نمایش در آمد و قرار است در نمایش‌های حوزه هنری نیز در سه سانس روی پرده برود. این فیلم سینمایی به کارگردانی منوچهر هادی به دلیل تاخیر در ارسال، از داوری‌ در بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر بازماند.

http://www.bonniefilmdaily.com/

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت