رسانهRSSاشتراک:

کارگردان مستند «سوزوکی به بهشت می‌رود»

به اسرار واقعی قصه اخراجی‌ها پی‌برده ایم سینمای ما- مجید توکلی ازتصاویر واقعی گردان سلمان و دسته اخراجی‌ها درمنطقه عملیاتی شاخ شمیران در مستند بلند «سوزوکی به بهشت می‌رود» خبر داد. وی با تائید این خبر گفت: تا کنون بیش از۸۰درصد از مرحله تصویربرداری فیلم مستند سوزوکی به بهشت می رود،به پایان رسیده و همزمان […]

به اسرار واقعی قصه اخراجی‌ها پی‌برده ایم

سینمای ما- مجید توکلی ازتصاویر واقعی گردان سلمان و دسته اخراجی‌ها درمنطقه عملیاتی شاخ شمیران در مستند بلند «سوزوکی به بهشت می‌رود» خبر داد. وی با تائید این خبر گفت: تا کنون بیش از۸۰درصد از مرحله تصویربرداری فیلم مستند سوزوکی به بهشت می رود،به پایان رسیده و همزمان مراحل تدوین فیلم توسط میثم هاشم زاده در حال سپری شدن است. وی که به تازگی ساخت فیلم مستند “سلطان” را به پایان رسانده در ادامه گفت:یکی از مهمترین و غافلگیرکننده ترین صحنه های این مستند، تصاویر واقعی از گردان سلمان و دسته اخراجی‌ها در جنگ است. این صحنه‌ها تا به حال در جایی منتشر نشده و برای اولین بار در مستند “سوزوکی به بهشت می‌رود” پخش خواهد شد.
وی ادامه داد: تا به حال با بسیاری از چهره های جنگ،فرماندهان و همرزمان شهید مجید خدمت و دیگر شخصیت های فیلم اخراجی‌ها به گفتگو نشستیم و به اسرار واقعی قصه اخراجی‌ها پی‌برده ایم که پرده از اسرار یکی از اتفاقات نادر دوران جنگ بر می‌دارد.
مجید توکلی همچنین درباره موضوع فیلم خود گفت:سوزوکی به بهشت می رود درواقع داستان واقعی شخصیت های فیلم اخراجی‌ها را با محوریت شخصیت اصلی آن،”شهید مجید خدمت”بررسی می کند و به نوعی درباره آدم های متفاوت جنگ پیش می رود.در طول دوران ۸سال دفاع مقدس،آدم های بسیاری بودند که تفاوت آن ها با دیگران در جنگ احساس می شد و جبهه تاثیر به سزایی روی روحیات آن‌ها داشته است و تا به حال کسی به آن نپرداخته بود.وی از کوهیار کلاری(مدیر تصویربرداری)،محمدزمان وفاجویی(نویسنده و مشاور کارگردان)،امیر فیاض(مدیر تولید) و مرکز کسترش سینمای مستند و تجربی(تهیه کننده) به عنوان عوامل فیلم نام برد.

منبع خبر : فارس

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت