مشاهده : 58رسانهRSSاشتراک:

کیانیان: هیچ مشکلی با حاتمی کیا و پرستویی ندارم

کیانیان: هیچ مشکلی با حاتمی کیا و پرستویی ندارم
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کیانیان در برنامه پنجشنبه «شب شیشه‌ای» گفت: چرا ذهن‌مان را پر می‌کنیم از حرف‌های بد و بدگویی و چرا ذهن‌مان را پر از چیزهای خوب نکنیم؟ شایعه چیز مخربی است چون لقلقه دهان کسانی است که غیبت کردن را دوست دارند و چه به لحاظ دینی و چه عرفی و […]

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کیانیان در برنامه پنجشنبه «شب شیشه‌ای» گفت: چرا ذهن‌مان را پر می‌کنیم از حرف‌های بد و بدگویی و چرا ذهن‌مان را پر از چیزهای خوب نکنیم؟ شایعه چیز مخربی است چون لقلقه دهان کسانی است که غیبت کردن را دوست دارند و چه به لحاظ دینی و چه عرفی و فیزیکی چیز مذمومی است.
او درباره عدم همکاری‌اش با آثار ابراهیم حاتمی کیا پس از دو همکاری موفق در آژانس شیشه‌ای و روبان قرمز، گفت: سینما قواعد خود را دارد، آقای حاتمی کیا تمام فیلمنامه‌هایی را که می‌نوشت، می‌داد تا من بخوانم و حتی به‌نام پدر هنوز نسخه اولیه‌اش در کامپیوتر من موجود هست. من در این سال‌ها بارها به ایشان مشاوره ‌داده‌ام اما بعد از دو فیلمی که برای من هم خاطره‌انگیز بودند فرصت همکاری پیش نیامد. شاید اگر به من هم بگویند که در فیلمنامه «به‌نام پدر»، رضا کیانیان کجا قرار دارد، من بگویم هیچ جا!
وی افزود: حاتمی‌کیا موقع بازی در فیلم آژانس شیشه ای، قصه به رنگ ارغوان را تعریف کرد و فیلمنامه آن را هم خواندم که به نظرم خیلی نزدیک به «حاتمی کیا» است اما برای من جایی برای بازی در آن وجود نداشت.
وی همچنین ضمن رد هرگونه مشکل با پرویز پرستویی گفت: الان دارم با پرستویی فیلمی بازی می‌کنم و اصلا قهر و آشتی به ما نمی‌آید.
کیانیان تاکید کرد: من تا اینجا که در زندگی حرفه‌ای پیش رفته‌ام، با هیچکس در سینما، به خصوص بازیگران مشکلی نداشته‌ام. حتی با بازیگری که برای اولین‌بار همکاری می‌کنم، رفیق شش دانگ می‌شوم. من در سینما یک قافله رفیق دارم، به همه‌شان می‌بالم و همه را هم دوست دارم. من معتقدم وقتی شما نقشی را می‌پذیرید، روح و جسم خود ر ابه آن نقش می‌سپارید حال اگر قرار باشد من با شما، در یک فیلم رفیق باشم، رفاقت موجود بین ما می‌تواند بازی‌ها را بیشتر در قلب و روح تماشاگر بنشاند.
وی در مورد قرار گرفتن نام او بالاتراز جمشید مشایخی در فیلم یک بوس کوچولو، گفت: فکر نمی‌کنم در هیچ فیلمی، به کارگردانی گفته باشم که اسم من اول باشد. در نهایت هم تهیه‌کننده هم تایید می‌کند که کارگردان باید در این زمینه نظر ‌دهد. قاعدتا تیتراژ را کارگردان تایید می‌کند و من به این قضایا فکر نکرده‌ام.
وی گفت: دوست دارم پله پله بالا بروم، دوست ندارم به بالا پرت شوم. اینگونه آدم معقول‌تری هستم و جوگیر نخواهم شد. من نه می‌خواهم به عرش برسم نه به فرش و می‌خواهم همین که هستم، باشم. برای همین هم هست که از ابتدا به فکر این بودم که در صورت موفقیت، ابتدا جایزه نقش دوم را بگیرم و بعد به جایزه نقش اول فکر کنم.
وی در مورد کم حاشیه بودن خود گفت: وقتی کاری به کار کسی نداشته باشی کاری به کارت ندارند به همین سادگی! زیاد به زندگی خصوصی کسی، کاری ندارم و فکر می‌کنم که زندگی خصوصی همه مال خودشان است. دوست هم ندارم به حریم خصوصی خودم سرک کشیده شود.
کیانیان در این برنامه، گفت: کلی نگاه کردن من را عصبی می کند چرا که برایم معنی خاصی ندارد. من در زندگی فکر می‌کنم کلی دیدن و کلی حرف‌زدن به هیچ جا نمی‌رسد ولی وقتی به جزئیات و به مورد مشخص اشاره می‌کنیم و راجع به آن بحث می‌کنیم، آن موقع در واقع می‌توانیم چیزی بفهمیم و می‌توانیم پیشرفت کنیم. وقتی یک پله را ببینیم می‌رویم پله بعدی و از پلکان بالا می‌رویم اما وقتی راجع به پلکان صحبت می‌کنیم به صعود نمی‌رسیم. به نظر من باید در همه زمینه‌ها جزئی‌نگری را پیش خود کنیم. مثلا وقتی یک فیلم فروش می کند بلافاصله تهیه کنندگان، اهالی سینما، معاونت سینمایی، خانه سینما، کارشناسان، تلویزیون وهمه رسانه‌‌های مربوط باید در این مورد جستجو کنند. مثلا نشست بگذارند و ببینند که چرا این فیلم فروش کرده و اینگونه به جزئیاتی خواهیم رسید که بعدا می‌تواینم آنها را رعایت کنیم تا فیلم‌هیامان پرفروش شود.
در این برنامه، کیانیان با اشاره به تاریخچه ایفای نقش متفاوت در سینما گفت:در سینمای قبل از انقلاب در کشور ما موجی درست شد که به موج نوی سینمای ایران معروف بود. قبل از آن، در دهه چهل وپنجاه تولیدات سینمای ایران، شامل موضوعات تکراری بود که در آن موضوعات تکراری، شخصیت‌های تکراری و تیپ‌های تکراری هم وجود داشت و برای همین، برخی از بازیگران آن موقع در فیلم‌های متعددی همان نقش یا تیپ را تکرار می‌کردند، اما از یک زمانی، داستان‌ها تکرار نشد، سینماگران موج نو مقداری وارد زندگی روزمره شدند، روابط جدیدی را شروع کردند و با جستجو و کاوش در زندگی، نقش‌های جدیدی وارد سینمای ایران شد اما این نقش‌هایی بود که یا آن بازیگران نمی‌توانستد بازی کنند یا مردم باورشان نمی‌شد که بازیگری در نقش‌هایی که بازی نکرده، بازی کند، در نتیجه کارگردانانی مثل آقایان فرمان آرا، مهرجویی، تقوایی، کیمیایی و کیارستمی که مربوط به این موج می‌شدند، رفتند سراغ بازیگران تئاتر چرا که این بازیگران توانایی ایفای نقش‌های متفاوت را داشتند.
وی در عین حال گفت: در سینما قاعدتا خیلی از بازیگران در یک نقش ماندگار می شوند و می مانند و به طور مرتب این نقش را تکرار می‌کنند، اما من شخصا دوست ندارم یک نقش را تکرار کنم چرا که دفعه دوم هیچ لذتی برای من ندارد.
کیانیان گفت: سینما یک پایه‌اش تجارت است و تجارت، قاعدتا محافظه کار است. برای همین است که سازندگان یک فیلم ترجیح می‌دهند که بازیگر پایش را جایی بگذارد که قبلا جواب داده تا سرمایه‌ای که گذاشته شده، برگردد پس نقش را می‌دهند به کسی که قبلا در آن نقش امتحانش را پس داده باشد اما سینماگرانی مثل بهمن فرمان‌آرا اینگونه نیست و به عنوان مثال در «یک بوس کوچولو» کار او در استفاده از من یک اقدام آوانگارد و پیشرو بود.
وی تاکید کرد: من هیچ وقت نمی گویم ستاره شدن بد است. یکسری از بازیگران ستاره هستند و یکسری، بازیگران دراماتیک. بعضی از بازیگران تک‌نقش هستند و برخی چند نقش. ستاره‌ها در سینما بازیگران تک نقش هستند و دوست دارند همیشه نقشی را بازی کنند که خودشان دیده شوند اما بازیگران دراماتیک، برایشان نقش زیاد مهم نیست.
کیانیان اظهار داشت: مخاطب سینما به ستاره نیاز دارد و چهره، فیزیک ، صدا نگاه ، بدن ابزار خدادادی ستاره است که برای بیننده جذاب است و او کم می‌تواند چنین چیزهایی را یک جا در یک آدم ببیند و دوست دارد این زیبایی‌ها را راوی پرده سینما ببیند، پس ستاره برای سینما لازم است اما من می‌گویم وقتی بازیگری این ابزار را ندارد لزومی ندارد اصرار بر ستاره شدن داشته باشد.
وی در مورد کوتاهی و بلندی نقش‌هایی که در آن بازی می‌کند و اهمیت این قضیه، گفت: در سریال کیف انگلیسی، من نقش یک روحانی را بازی کردم که ۱۳ دقیقه در ۱۳ قسمت بود یا نقش قاضی در سریال ۲۶ قسمتی دوران سرکشی اما همه این نقش ها را به خاطر دارند.
جوی در جامعه موجود است که می‌گوید نقش اول مهم است اما من همیشه می‌گویم کوشش کن بازیگر شوی و بازیگر خوبی باشی.

تلگرام پرشین وی

زولا بازی کن

ندای ارژنگ

آیسان پرواز

نو عروس

سگ پامِرانیان چه نژادی دارد؟سگ پامِرانیان چه نژادی دارد؟
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتمداستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
جزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اشجزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اش
احتمال ابتلا به سرطان سینه با نوشیدن زیاد شیر افزایش می یابداحتمال ابتلا به سرطان سینه با نوشیدن زیاد شیر افزایش می یابد
دعا برای دور کردن اضطراب و دلشوره چیست؟دعا برای دور کردن اضطراب و دلشوره چیست؟
ایده های مدرن نورپردازی اتاق پذیرایی در دکوراسیون داخلی + تصاویرایده های مدرن نورپردازی اتاق پذیرایی در دکوراسیون داخلی + تصاویر
کلم بروکلی سرطان پروستات را فراری میدهدکلم بروکلی سرطان پروستات را فراری میدهد
آموزش ساخت گوشواره های چرمی +تصاویرآموزش ساخت گوشواره های چرمی +تصاویر
ویندوز ۱۰ را مشکی کنیم + تصاویر آموزشویندوز ۱۰ را مشکی کنیم + تصاویر آموزش
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
اسپاگتی سالسا یک غذای خوشمزه که همه ی بچه ها دوست دارنداسپاگتی سالسا یک غذای خوشمزه که همه ی بچه ها دوست دارند
امید, راننده آزاردهنده دختران جوان: می‌خواستم از آنها انتقام بگیرم!امید, راننده آزاردهنده دختران جوان: می‌خواستم از آنها انتقام بگیرم!
کشمش در بارداری معجزه ای برای سلامت دندان و بدنکشمش در بارداری معجزه ای برای سلامت دندان و بدن
چگونه ناخن های نوزاد را کوتاه کنیم؟چگونه ناخن های نوزاد را کوتاه کنیم؟
زندگی متفاوت مگان مارکل قبل و بعد از ازدواج سلطنتی | چی بود و چی شد!!!؟زندگی متفاوت مگان مارکل قبل و بعد از ازدواج سلطنتی | چی بود و چی شد!!!؟
آشنایی با داروی آداپالن از دسته داروهای پوستی و ضد آفتابآشنایی با داروی آداپالن از دسته داروهای پوستی و ضد آفتاب
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
راه های درمان وسواس با راحت ترین روشهاراه های درمان وسواس با راحت ترین روشها
بررسی چگونگی حذف کنکور تا ۳سال آیندهبررسی چگونگی حذف کنکور تا ۳سال آینده
پوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکلپوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکل
بیوگرافی کامل بهادر مالکی (صداپیشه فامیل دور)بیوگرافی کامل بهادر مالکی (صداپیشه فامیل دور)
حقایق خواندنی از مگان مارکل عروس جدید خاندان سلطنتی بریتانیاحقایق خواندنی از مگان مارکل عروس جدید خاندان سلطنتی بریتانیا
آپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویرآپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویر
بازار شبانه پاتایا بهترین جاذبه تفریحی در تایلند+تصاویربازار شبانه پاتایا بهترین جاذبه تفریحی در تایلند+تصاویر
داستان کوتاه | مردم آزارداستان کوتاه | مردم آزار
سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۸سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۸
فرش ترکمن و مهمترین نقش های آنفرش ترکمن و مهمترین نقش های آن
دوربین مدار بسته | جرم بودن یا نبودن نصب دوربین های مداربستهدوربین مدار بسته | جرم بودن یا نبودن نصب دوربین های مداربسته
روز جهانی دیابت در ۱۴ نوامبرروز جهانی دیابت در ۱۴ نوامبر
تصاویری از مراسم هفتمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی در تهرانتصاویری از مراسم هفتمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی در تهران
کاریکاتور توبیخ احسان علیخانی در ماه عسل!کاریکاتور توبیخ احسان علیخانی در ماه عسل!
انواع شغلهای آقایون و طالع همسرانانواع شغلهای آقایون و طالع همسران
مسابقه دو سرعتی نوزادان در فصل جدید «خندوانه»مسابقه دو سرعتی نوزادان در فصل جدید «خندوانه»
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
زولا بازی کن

آیسان پرواز

ندای ارژنگ
زمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدیزمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدی
سریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسیدسریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسید
هدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلمهدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلم
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کنظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
ترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیرترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیر
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کنحرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
دلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلمدلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلم
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
اکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلالاکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلال
حضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکشحضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدسواکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
ابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلمابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلم
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامالبازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانشتشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیوناستقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمدشب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
اکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الونداکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الوند
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشتسید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
ساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمندساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمند
وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتمداستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
ماه عسل دیروز میزبان مهمانان عرب ایرانی خوزستان بود که با غیرتی مثال زدنی و در داستانی عجیب مقابل صدام ایستاده بودند و 28 عضو خانواده فدای دفاع این غیور مردان از خاک ایران شدند.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
در پاتایا و آنتالیا چه می گذرد ؟ ایرانیان به دنبال چه هستند ؟
تورهای متنوع باکو با پرواز هفتگی ایران ایر !!
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
چند پیشنهاد ویژه برای خوشحال کردن آنکه دلش مال توست !
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
عاقبت موزه دورهمی چه شد؟
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
حاشیه های زندگی خصوصی ماهایا پطروسیان ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
حمله کیهان به پرویز پرستویی پس از حمایت این بازیگر از جمیله رقاص!!!این‌ها بالاخره فازشان چیست؟!
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
چهل نما

آیسان پرواز

داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما