رسانهRSSاشتراک:

محمد درمنش درباره فعالیت‌های سینمایی تازه‌اش

‌«ماه وش» را برای گرفتن پروانه نمایش ارسال کرده‌ایم، ولی هنوز جوابی به ما داده نشده است سینمای ما- محمد درمنش درباره نمایش آخرین ساخته سینمایی‌اش گفت: در انتظار پروانه نمایش برای اکران «ماه وش» هستم و پس از آن تولید دو پروژه جدید را در برنامه دارم. این کارگردان گفت: اوایل اسفند‌ماه سال گذشته […]

‌«ماه وش» را برای گرفتن پروانه نمایش ارسال کرده‌ایم، ولی هنوز جوابی به ما داده نشده است

سینمای ما- محمد درمنش درباره نمایش آخرین ساخته سینمایی‌اش گفت: در انتظار پروانه نمایش برای اکران «ماه وش» هستم و پس از آن تولید دو پروژه جدید را در برنامه دارم. این کارگردان گفت: اوایل اسفند‌ماه سال گذشته «ماه وش» را برای گرفتن پروانه نمایش به اداره نظارت و ارزشیابی ارسال کرده‌ایم ولی هنوز از طرف این اداره جوابی به ما داده نشده است. وی افزود: به محض اینکه پروانه نمایش «ماه وش» را بگیریم برای نمایش آن اقدام خواهیم کرد، چون معتقدم این فیلم، می‌تواند مخاطبان خود را به سینما بکشاند.
درمنش که سال گذشته فیلم «ابی‌سی‌دی» را برای سیما فیلم ساخته بود، در مورد این فیلم نیز گفت:‌ این فیلم آماده شده و آن را به سیما فیلم تحویل داده‌ام و پخش آن منوط به تصمیم سیما فیلم است، اما گمان می‌کنم که سیما فیلم قصد دارد این فیلم در جشنواره کودک و نوجوان به نمایش در بیاید.
وی در مورد پروژه‌های خود در سال جاری گفت: دو گروه فیلمنامه‌نویس مشغول کار بر روی دو فیلمنامه هستند که یکی تلویزیونی و دیگری سینمایی است و هر کدام که زودتر آماده شود و بتوانیم مسایل‌ مالی آن را حل کنیم، ساخته‌ خواهد شد.

منبع خبر : فارس

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت