مشاهده : 142رسانهRSSاشتراک:

نقدی بر فیلم “صحنه جرم ورود ممنوع”

نقدی بر فیلم “صحنه جرم ورود ممنوع”
همیشه یک احتمال دیگر هم وجود دارد؛ نقد فیلم “صحنه جرم ورود ممنوع” به کارگردانی ابراهیم شیبانی ابراهیم شیبانی در دومین فیلم بلند سینمایی خود رویکرد حرفه‌ای به سینما را با قصه‌ای پلیسی معمایی درهم می‌آمیزد و حاصل کار اثری است قابل قبول که می‌توانست فراتر از این هم باشد. شیبانی پس از دستیاری کارگردانانی […]

همیشه یک احتمال دیگر هم وجود دارد؛ نقد فیلم “صحنه جرم ورود ممنوع” به کارگردانی ابراهیم شیبانی

ابراهیم شیبانی در دومین فیلم بلند سینمایی خود رویکرد حرفه‌ای به سینما را با قصه‌ای پلیسی معمایی درهم می‌آمیزد و حاصل کار اثری است قابل قبول که می‌توانست فراتر از این هم باشد.

شیبانی پس از دستیاری کارگردانانی صاحب نام چون داریوش مهرجویی، رخشان بنی اعتماد و بازیگری در فیلم های “زیر پوست شهر” ،”باران و بومی” و اپیزودی از مجموعه تلویزیونی “زیر آسمان شهر”، اولین فیلم بلند سینمایی خود را با نام “زهر عسل” ساخت .فیلمی که با وجود همه انتقاداتی که می توان در موردش مطرح کرد، نگاه حرفه ای او را به تخصص های مختلف برجسته می کرد. هر چند فیلمنامه کاستی هایی داشت، ولی از مشاوره و نگاه فرید مصطفوی بهره برده بود.

شیبانی با انتخاب بازیگر حرفه ای مثل فریماه فرجامی در کنار بازیگران مشهور چون محمدرضا گلزار و مهناز افشار و حضور عوامل حرفه ای دیگر، چهره خود را به عنوان فیلمسازی با نگاه حرفه ای تثبیت کرد. تجربه چند تله فیلم و دومین فیلم بلند سینمایی در ادامه کارنامه سینمایی شیبانی قرار گرفته است. او نگارش فیلمنامه “صحنه جرم ورود ممنوع” را از مرحله ای همراه با علیرضا معتمدی آغاز و وقت زیادی صرف کرد تا فیلمنامه به آنچه در ذهن داشت نزدیک شود و سپس آن را کلید بزند. فیلمی که واجد همان نگاه از یک فیلمساز جوان است.

فیلم قصه ای پلیسی معمایی دارد که مانند الگوی آشنای اینگونه فیلم ها با پیگیری سلسله قتل های زنجیره ای و برجسته کردن نقش مأمور پلیس و دستیارش دنبال می شود. مهمانی جشن تولد آیدا (شقایق فراهانی) سکانسی برجسته است که برخی شخصیت ها را معرفی می کند و به واسطه اتفاقات بعدی می تواند جایگاهی خاص پیدا کند. روابط به گونه ای چیده شده که ارتباط میان آیدا و نگین (مرجان شیرمحمدی) و پیمان (حمیدرضا پگاه) و حامد (سام درخشانی) در فضایی میان ابهام و قطعیت شکل می گیرد. وقتی حامد مقابل همه خبر نامزدی خود و آیدا و اهدا سهم خود از برج را به او اعلام می کند، دلخوری نگین و ترک کردن مهمانی که با واکنش پیمان مواجه می شود، چیدمان اولیه این رابطه چهار نفره است.

در این سکانس به واسطه نوع فضاسازی، حرکت سیال دوربین و زوایایی که برای نزدیک شدن به سوژه مورد نظر انتخاب شده، فضایی مبهم و ناامن شکل می گیرد که به کلیت فیلم منتقل شده و زیرلایه و اصل وجودی فیلم است. فیلم تا انتها سعی می کند این زوایای پیدا و پنهان را مقابل چشم مخاطب قرار دهد و با توجه به دیالوگ کلیدی مأموران پلیس (همیشه یک احتمال دیگر هم وجود دارد)، اصل عدم قطعیت را بدل به تم اصلی فیلم کند.

“صحنه جرم ورود ممنوع” می کوشد مولفه هایی چون دوربین فیلمبرداری خانگی، فیلم ویدئویی و … را به گونه ای وارد اتفاقات کند که در ادامه به بازی و طراحی اتفاقات موجود منتهی شود. دوربین فیلمبرداری که در سکانس مهمانی در دست نگین است و از همه فیلمبرداری می کند و حامد در مورد آن با پیمان شوخی می کند، فرستاده شدن فیلم سوزاندن حامد به آیدا، تحت فشار قرار گرفتن خانم دکتر از سوی سرگرد پارسا به واسطه فیلمی که از او در مهمانی گرفته شده و … همه به منظور انتقال فضایی نمایشی و ناامن بر موقعیت طراحی شده در فیلم حرکت می کنند.

با قتل حامد در همان شب نامزدی، خیلی سریع پای پلیس و دو مأمور تیپیک آن به فیلم باز می شود. سرگرد پارسا (حمید فرخ نژاد) و دستیارش رضایی (پولاد کیمیایی) از زوج هایی هستند که نحوه حضور آنها می تواند یادآور اندک نقش های ماندگار این دو کاراکتر باشد. با توجه به اینکه این رابطه در فیلم های ایرانی بیشتر مطابق الگوهای خارجی پیش رفته، شاید کمتر نمونه ماندگاری بتوان برای آن مثال زد. به همین جهت ایرانی کردن رابطه است که می تواند این زوج را تبدیل به کاراکترهایی تازه و ویژه کند.

فیلمنامه نویس “صحنه جرم ورود ممنوع” سعی کرده با وجهی کمرنگ از طنز (انتخابی هوشمندانه به جهت فضای کلی قصه)، غالب شدن خصوصیات تیپیک بازیگران این دو نقش و البته حرکت طبق الگویی آشنا این دو کاراکتر را برجسته کند. درآمدن و به نوعی باورپذیری این رابطه علاوه بر وجوه اشاره شده نیاز به تداوم و تمرکز حضور و مانور روی جنس خاص این رابطه دارد که در ادامه کمتر اتفاق افتاده است. رضایی دستیار کم هوش، سر به هوا، ظاهربین و … است که نمی تواند زوج کامل کننده پارسا محسوب شود و اندک لحظات حضور شیرین او مخاطب را در انتظار چیزی بیش از آنچه می بیند باقی می گذارد. اما همان عدم تمرکز باعث می شود این کاراکتر به نوعی پا در هوا و رابطه خاص او با پارسا هم عقیم جلوه کند.

به این ترتیب بده بستان اطلاعاتی که می تواند تنها نتیجه کارآمد حضور رضایی محسوب شود (از نظر فیلمنامه ای) به این ترتیب رو و آشکار است و تک لحظاتی چون سردر آوردن او از خانه فامیلش در لواسان که برای مأموریت رفته، نمایشی که برای فهماندن حرفش به پارسا که پای تلفن است اجرا می کند، اهمیت دادن به شیکپوشی، تکیه کلام او پس از هر خرابکاری (من می خوام استعفا بدم) و … بی نتیجه می ماند. در کنار رضایی حضور مافوق او سرگرد پارسا هم در چیدمان و درآمدن این رابطه نقشی مهم دارد. اما پارسا هم جز بخشی که به پیگیری پرونده قتل ها می پردازد، خط فرعی کمرنگی دارد که به خوبی از آن استفاده نمی شود.

ناموفق بودن زندگی خانوادگی پارسا، برخورد او با زن سابقش در پارک، وضع اقتصادی نامناسب او که با خودرو قدیمی برجسته می شود و … کارکرد خود را جایی نشان می دهند که آیدا می خواهد روی او تأثیر بگذارد. این دو بخش هر چند در امتداد هم قرار می گیرند، ولی در ادامه روی بسط این رابطه کمتر کار شده، رابطه بین آیدا و پارسا که به نوعی موجب شود سرگرد از دنبال کردن خط اصلی پرونده قتل ها و پی بردن به نقش اصلی آیدا دور شود. هر چند سکانسی که زن در یک گفتگوی تلفنی وجهی از اغواگری خود را به نمایش می گذارد چهره معصوم او را تا حدی تعدیل می کند.

“متولد برج سرطان” هر چند نام قبلی فیلم و معرفی آیدا به عنوان یک زن تیرماهی است، کارکرد دوگانه دیگری هم در فیلم دارد، وقتی همه راهها به یک برج ختم می شود. برج سرطان که شراکت و جاه طلبی بر سر تصاحب آن شکل دهنده ماجرای اصلی فیلم است. هر چند فیلم می کوشد با چنین مولفه هایی اهمیت برج را فراگیر و به طالع و تقدیر آدم ها مرتبط کند، ولی به نظر می آید برجسته شدن برج نیاز به پرداخت و تمرکز بیشتری دارد.

فیلم از نحوه توزیع اطلاعات که به نوعی مشکل گره گشایی را به همراه دارد رنج می برد. جایی که قرار است همه اشاره های غیرمستقیم به سوختن و سوختگی، زیرزمین خانه آیدا و نام بردن از یک فرد همیشه غایب (نادر) به یک معرفی جدید از رابطه های ساخته شده در فیلم ختم شود. در این میان هر چند حضور پیمان به عنوان عاملی برای بیراهه رفتن شراکت در برج و لو رفتن رابطه های پنهان کنونی نقش دارد، ولی نحوه گره گشایی که با اعترافات او شکل می گیرد در امتداد سایر اتفاقات قرار نمی گیرد. در ادامه هم طرح و توطئه پارسا برای به دام انداختن مهره پنهان این بازی یعنی نادر و بیرون کشیدن او از زیرزمین خانه آیدا دومین رویکردی است که تعاریف فیلم را به گونه ای تغییر می دهد که به ابهام دامن می زند.

“صحنه جرم ورود ممنوع” از جهت نحوه پرداخت به زن مخرب (فم فتال) ایرانی می تواند مورد توجه قرار گیرد. معرفی لازم و کافی، کدهای شخصیتی بطئی و دوگانگی جسورانه ای که نویسنده، فیلمساز و بازیگر در ترسیم چهره آیدا به کار برده اند موجب شده این کاراکتر ملموس شود و هنگامی که تعاریف قصه در گره گشایی عوض می شود، با وجود هجوم اطلاعات جدید و ابهامی که شکل می گیرد، این کاراکتر باورپذیرترین آنها باشد. کاراکتری که با بسته شدن پرونده فیلم، تکلیف مخاطب را با خود روشن کرده، ولی این اتفاق در مورد کاراکترهای دیگر نمی افتد.

منبع : خبرگزاری مهر

تلگرام پرشین وی

زولا بازی کن

ندای ارژنگ

آیسان پرواز

نو عروس

گیاه آگاو را چگونه پرورش دهیم؟گیاه آگاو را چگونه پرورش دهیم؟
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
جزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اشجزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اش
رنگ کردن موها و هر آن چیزی که در موردش میخواهید بدانیدرنگ کردن موها و هر آن چیزی که در موردش میخواهید بدانید
نماز خواندن با شیئ نجس چه حکمی دارد؟نماز خواندن با شیئ نجس چه حکمی دارد؟
دکور خانه با تابلوهای مدرن و بسیار شیک + تصاویردکور خانه با تابلوهای مدرن و بسیار شیک + تصاویر
آهن بیشتر با این منابع گیاهی و حیوانیآهن بیشتر با این منابع گیاهی و حیوانی
آموزش تزیین پیاز به شکل گل نیلوفر+تصاویرآموزش تزیین پیاز به شکل گل نیلوفر+تصاویر
تلفن همراه تان داغ میکند؟ این مطلب را از دست ندهیدتلفن همراه تان داغ میکند؟ این مطلب را از دست ندهید
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
ترافل شکلاتی توپی با بستنی یک دسر عالی و خوشمزهترافل شکلاتی توپی با بستنی یک دسر عالی و خوشمزه
ماجرای پسر جوانی که خواستگار خواهرش را با شمشیر کشت!!ماجرای پسر جوانی که خواستگار خواهرش را با شمشیر کشت!!
ناتوانی جنسی با داروی ضد ریزش مو | نام دارو چیست؟ناتوانی جنسی با داروی ضد ریزش مو | نام دارو چیست؟
با دکتر بازی بچه‌ها چه برخوردی کنیم؟با دکتر بازی بچه‌ها چه برخوردی کنیم؟
آرسن ونگر ؛ پایان زندگی آخرین پادشاه لیگ جزیره در میانِ توپچی هاآرسن ونگر ؛ پایان زندگی آخرین پادشاه لیگ جزیره در میانِ توپچی ها
آیا آفت دهان همان تبخال است؟آیا آفت دهان همان تبخال است؟
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
زندگی بدون حسرت خوردن و پشیمانی چگونه ممکن است؟زندگی بدون حسرت خوردن و پشیمانی چگونه ممکن است؟
گران‌ترین ازدواج‌ها مربوط به کدام شخصیت‌ها است؟گران‌ترین ازدواج‌ها مربوط به کدام شخصیت‌ها است؟
پوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکلپوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکل
بیوگرافی کامل شبنم فرشاد جو(بازیگر تئاتر و سینما)بیوگرافی کامل شبنم فرشاد جو(بازیگر تئاتر و سینما)
عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل با حضور سلبریتی هاعروسی شاهزاده هری و مگان مارکل با حضور سلبریتی ها
آپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویرآپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویر
اگر قصد سفر یکروزه به دبی دارید ! +تصاویراگر قصد سفر یکروزه به دبی دارید ! +تصاویر
داستان زیبای | دروغ های مادرمداستان زیبای | دروغ های مادرم
سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۷سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۷
ساعت دیواری سه بعدی | آموزش ساخت ساعت دیواری با خلال دندانساعت دیواری سه بعدی | آموزش ساخت ساعت دیواری با خلال دندان
قصاص در مورد انتقال بیماری کشندهقصاص در مورد انتقال بیماری کشنده
روز بزرگداشت سید محمدحسین طباطبایی در ۲۴ آبانروز بزرگداشت سید محمدحسین طباطبایی در ۲۴ آبان
حمایت علی دایی از تیم ملی و سورپرایز ویژه کی روش برای او!حمایت علی دایی از تیم ملی و سورپرایز ویژه کی روش برای او!
کاریکاتور تبلیغات فیلم حاتمی‌کیا در جام جهانیکاریکاتور تبلیغات فیلم حاتمی‌کیا در جام جهانی
شخصیت شناسی از روی فرم بینی که شما را شگفت زده می کندشخصیت شناسی از روی فرم بینی که شما را شگفت زده می کند
دعای روز ششم ماه مبارک رمضاندعای روز ششم ماه مبارک رمضان
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
زولا بازی کن

آیسان پرواز

ندای ارژنگ
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کنحرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدسواکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانشتشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمدشب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خانافتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشتقاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضانپرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانهافشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
زمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدیزمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدی
سریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسیدسریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسید
هدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلمهدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلم
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کنظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
ترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیرترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیر
دلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلمدلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلم
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کنحرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
اکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلالاکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلال
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدسواکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
حضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکشحضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
ابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلمابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلم
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانشتشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیوناستقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
اکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الونداکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الوند
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمدشب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
ساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمندساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمند
وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
عاقبت موزه دورهمی چه شد؟عاقبت موزه دورهمی چه شد؟
خبر ناراحت کننده از وضعیت سریال زیر آسمان شهر ۴خبر ناراحت کننده از وضعیت سریال زیر آسمان شهر ۴
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خانافتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
هر سال با پخش ماه عسل از و حضور احسان علیخانی روی آنتن صدا و سیما بحث داغی پیرامون مسئله ازدواج احسان علیخانی شکل می گیرد . اما چرا این مجری جوان و پر طرفدار هنوز تن به ازدواج نداده است؟
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
در پاتایا و آنتالیا چه می گذرد ؟ ایرانیان به دنبال چه هستند ؟
تورهای متنوع باکو با پرواز هفتگی ایران ایر !!
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
چند پیشنهاد ویژه برای خوشحال کردن آنکه دلش مال توست !
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
عاقبت موزه دورهمی چه شد؟
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
حاشیه های زندگی خصوصی ماهایا پطروسیان ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
حمله کیهان به پرویز پرستویی پس از حمایت این بازیگر از جمیله رقاص!!!این‌ها بالاخره فازشان چیست؟!
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
حضور آتش نشان ها در اکران مردمی فیلم چهارراه استانبول در پردیس کورش!!!
مراسم فوتوکال همه میدانند در فستیوال کن /سکوت فرهادی درباره رفتار آمریکا
اتهام کلاهبرداری به محسن افشانی و پاسخ او
رضا یزدانی عزادار شد
اکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الوند
اکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلال
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
چهل نما

آیسان پرواز

چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟!|تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما