مشاهده : 57رسانهRSSاشتراک:

پوراحمد: از آشنایی نسل آینده با گذشته سینمای ایران خوشحالم

پوراحمد: از آشنایی نسل آینده با گذشته سینمای ایران خوشحالم
به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه نشست‌های موسسه تصویرشهر، آئین سپاس از کیومرث پوراحمد، چهارشنبه شب (۲۶ اردیبهشت) برپا شد و در این مراسم، فیلم مستندی درباره کیومرث پوراحمد با نام «کودکی ناتمام» ساخته مهدی اسدی و به تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی به نمایش درآمد. * گلمکانی: عشق و علاقه‌ای که پوراحمد نثار سینما کرد، ثمر […]

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه نشست‌های موسسه تصویرشهر، آئین سپاس از کیومرث پوراحمد، چهارشنبه شب (۲۶ اردیبهشت) برپا شد و در این مراسم، فیلم مستندی درباره کیومرث پوراحمد با نام «کودکی ناتمام» ساخته مهدی اسدی و به تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی به نمایش درآمد.

* گلمکانی: عشق و علاقه‌ای که پوراحمد نثار سینما کرد، ثمر داد
———————————————————————————
بنابراین گزارش، در ابتدای این مراسم کامران ملکی منتقد سینما و مجری مراسم، از هوشنگ گلمکانی دعوت کرد تا به عنوان نخستین سخنران، پشت تریبون قرار گیرد.
این سردبیر و منتقد سینمایی در ابتدای سخنان خود، گفت: من امشب می‌خواهم درباره کیومرث پوراحمد قبل از سینما صحبت کنم.
وی ادامه داد: من پوراحمد را قبل از فیلم‌سازی می‌شناختم. البته او را ندیده بودم اما او را از طریق صفحات نقد خوانندگان یکی از نشریات سینمایی آن زمان می‌شناختم. آن زمان افراد زیادی نقد می‌فرستادند که از آن بین نام خسرو دهقان، حسین گیتی، تورج زاهدی و کیومرث پوراحمد به یادم مانده است و بین همه کسانی که نقد فیلم می‌فرستادند، نام کیومرث پوراحمد، برایم از همه مشخص‌تر بود و با خواندن آن مطالب، حس می‌کردم که این آدم را دوست دارم.
وی ادامه داد: من و کیومرث پوراحمد در یک زمان به تهران آمدیم. او از اصفهان آمد و من از مشهد. همزمان هم وارد کار حرفه‌ای روزنامه‌نگاری شدیم. پوراحمد به یک مجله سینمایی رفت و من به یک مجله اقتصادی. و من چه خوشحال شدم که دیدم او یک منتقد حرفه‌‌ای شده است.
گلمکانی در مورد آن سال‌ها افزود: من در آن دوران دغدغه انجام کار سینمایی داشتم و این کار را نکردم اما وقتی که اسم کیومرث پوراحمد را در تیتراژ سریال «آتش بدون دود»(نادر ابراهیمی) دیدم، بسیار خوشحال شدم و احساس کردم که این موفقیت خود من است.
وی ادامه داد: اولین فیلم کوتاه کیومرث پوراحمد را من ندیدم اما در سال ۱۳۵۸ دومین فیلمش با نام آوازه‌خوان را در اولین جشنواره فیلم‌های کودک دیدم.
گلمکانی گفت: آن روز با شوق و ذوق رفته بودم که ببینم این همزاد و البته همذات من چه کرده است. در انتهای فیلم، وقتی همه دست می‌زدند، من هم یک دست ویژه برای او زدم و گفتم که این عشق و علاقه که پوراحمد این سال‌ها نثار سینما کرده، ثمر داده است.
وی راجع به سینمای پوراحمد گفت: همه فیلم‌هایی که پوراحمد تاحالا ساخته، حتی آنهایی که دوستشان ندارم، نشان می‌دهند که عاشقانه و صادقانه هستند، چون پوراحمد عاشق صادق سینما است.
گلمکانی گفت: من همیشه پی‌گیر آثار او بوده‌ام و حتی نگرانی‌هایی هم درمورد آخرین فیلم او (اتوبوس شب) داشتم که وقتی آن را دیدم به این نتیجه رسیدم که آن فیلم هم یک فیلم کاملا پوراحمدی است.
وی در پایان گفت: معمولا در اینگونه مراسم سکه می‌دهند اما من چیزی ندارم که به پوراحمد بدهم. تنها کاری که می‌توانم بکنم، این است که یک نسخه از کتاب تنگنا را که عشق مشترک هر دوی ما بوده، به این سینماگر تقدیم کنم.
در ادامه، گلمکانی در هنگام پائین آمدن از سن، نزد پوراحمد رفت و کتاب خود را به او اهدا کرد.

* عسگرپور: زمینه‌ای ایجاد شد تا جوان‌ها به شناسایی مفاخر شهر خودش بپردازند
————————————————————————————————–
سپس کامران ملکی پس از برشمردن ویژگی‌های سینمای کیومرث پوراحمد، از محمدمهدی عسگرپور معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و بانی این مراسم، به روی صحنه رفت و گفت: وقتی ما این کار را شروع کردیم هرگز فکر نمی‌کردم این پروژه سینمایی با این وسعت و بزرگی ادامه پیدا کند، اما حالا با دیدن این آثار از اینکه توانسته‌ایم در این راه قدمی برداریم، خرسند هستیم.
وی گفت: روز اولی که رضا میرکریمی ایده ساخت پروژه‌هایی در مورد مفاخر فرهنگی و چهره‌های برجسته سینمای ایران را مطرح کردند، فکر نمی کردم این کار به شکل فعلی گسترده شود چون ما داشتیم وظیفه عادی خودمان را انجام می دادیم و عقیده داشتیم که در حوزه شهر تهران و فضای فرهنگی و هنری آن، انجام چنین کارهایی، یک کار فرهنگی است و نباید راحتی از گنجینه های کشور غفلت کنیم.
وی ادامه داد: حداقل کاری که می‌تواند انجام بدهد، این است که برای شهروند زمینه‌ای ایجاد کند تابه شناسایی مفاخر شهر خودش بپردازد.
معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران تصریح کرد: ساخت این فیلم‌ها از زمانی که بحث آن شروع شد تا به امروز، اثرات زیادی داشته است که البته این تنها آغاز مسیر محسوب می‌شود و امیدوارم ایجاد این فضاها به ادامه این پروژه کمک کند و البته تشویق شما هم در ادامه این پروه موثر است.
عسگرپور در ادامه صحبت‌های خود درباره پوراحمد گفت: هم سن و سالان پوراحمد ایشان را خیلی خوب می شناسند. من هم ایشان را از زمان قدیم تاکنون خیلی خوب می‌شناسم و خیلی به ایشان غبطه می‌خورم چرا که معتقدم آنچه در سینمای ما هر روز کم‌رنگ‌تر می‌شود، این است که زندگی و فیلم کارگردانان عین هم باشد و متاسفانه بسیاری از فیلمسازان شبیه آثارشان نیستند که در مورد کیومرث پوراحمد چنین چیزی وجود ندارد و ایشان شبیه فیلم‌هایش است و صداقتی که در آثارش است، در خودش هم وجود دارد.

* پوراحمد: از این بزرگداشت‌ها آدم کیف می‌کند!
———————————————————
دربخش بعدی مراسم، کیومرث پوراحمد ضمن تشکر از اهالی سینما برای شرکت در این مراسم گفت: بزرگداشت و نکوداشت و این حرف‌ها که خیلی خوب است، بزرگداشت که می‌گیرند آدم کیف می‌کند اما این بزرگداشت‌ها فقط به یک نفر مربوط نیست. خانواده و دوستان و همراهانی هم هستند که به ما کمک می‌کنند و باید بگویم نزدیک‌ترین یار من در این سال‌‌ها همسر من «مهرانه ربی» است که سال‌ها با همه چیز من و بداخلاقی های من و خوشی‌های من ساخته است و همیشه همراه و یاور و همکار من بوده است.
تشکر بعدی من از مهدی اسدی سازنده فیلم کودکی ناتمام است و همچنین از هومن شکیبا و دوست و مشاورم در این پروژه، احمد طالبی‌نژاد نیز سپاسگزاری می‌کنم و خوشحالم از این بایت که سازمان فرهنگی هنری شهرداری کاری کرده که قبل از مردن، از زنده‌های سینما قدردانی شود و اتهام مرده‌پرستی از ایرانیان دور شود!
وی گفت: سینمای ایران از دهه ۴۰ تاکنون سند زیادی ندارد و سازمان فرهنگی هنری با این کار اسناد خوبی را از سینمای ایران برای نسل آینده فراهم می‌کند.
وی در پایان حرف‌هایش گفت: یادی از نادر ابراهیمی می‌کنم که در ابتدای حضورم در سینما از او آموختم و امروز بیمار است. از همه حاضران می‌‌خواهم تا برایش دعا کنند.

* شرف الدین: هنرمندان ما همیشه زنده هستند
———————————————————
در بخش دیگری از مراسم، محمدرضا شرف الدین مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس نیز از طرف این انجمن و به پاس ساخت فیلم «اتوبوس شب» با اعطای هدیه‌ای از کیومرث پوراحمد تشکر و قدردانی کرد.
شرف‌الدین درباره این مراسم، گفت: پوراحمد حرف زیبایی زد. این که تجلیل یا نکوداشت یک هنرمند را زمانی بگیرند که او زنده است و این امری شایسته است، گرچه باید بگویم هنرمندان ما همیشه زنده هستند.
وی ادامه داد: همه این عزیزان متعلق به این تمدن و فرهنگ هستند و وجودشان همانند همین تمدن و فرهنگ برای ما ارزشمند و زنده است. اگر این مملکت و تمدن تا به امروز دوام آورده، به خاطر این بوده که به ارزش‌های اصیل خود مثل ادب و هنر احترام گذاشته است.جاودانی ارزش‌ها به این تمدن متعلق است و کیومرث پوراحمد هم یکی از این مفاخر فرهنگی است.
وی در پایان به شوخی گفت: واقعا حیفم آمد هنگام جایزه دادن، از همشهری‌ام تعریف نکنم!
در پایان، مهدی اسدی سازنده فیلم «کودکی ناتمام» نیز به روی صحنه آمد و از همه دست اندرکاران فیلم،تشکر بود.
سپس با حضور محمد مهدی عسگرپور، هوشنگ گلمکانی، رضا کیانیان و جمشید ارجمند از کیومرث پوراحمد، مهدی اسدی کارگردان فیلم کودکی ناتمام، احمد طالبی نژاد مشاور این پروژه، فرشاد محمدی تصویربردار این مستند تقدیر به عمل آمد که مهدی گنجی جایزه محمدی را گرفت.
در پایان مراسم فیلم کودکی نا تمام درباره زندگی و دوران فیلمسازی کیومرث پوراحمد برای حاضرین به نمایش در آمد.
درمراسم آیین سپاس کیومرث پوراحمد، افرادی چون بهمن فرمان آرا، تهمینه میلانی، حمید فرخ نژاد، رضا کیانیان ، محسن امیریوسفی، اصغر فرهادی، رضا ارحام صدر، حبیب رضایی، بیوک میرزایی، اصغر نعیمی، علیرضا شجاع نوری، بهرام دهقانی، فردین خلعتبری، مهتاب کرامتی، سعید پیردوست، هوشنگ گلمکانی، علیرضا شجاع نوری و گروهی از خبرنگاران و اهالی رسانه‌ها حضور داشتند.
مؤسسه توسعه تصویر شهر، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مراسم نکوداشت مجتبی راعی، عباس گنجوی، بهمن فرمان‌آرا، کامبوزیا پرتوی، فریدون جیرانی، کمال تبریزی، مسعود جعفری جوزانی، بهروز افخمی و ابراهیم فروزش نیز در برنامه دارد و این بزرگداشت‌ها از سوی این مؤسسه و با حمایت معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تا پایان آبان‌ماه امسال برگزار خواهد شد.
این برنامه، باهدف تکریم و معرفی هنرمندان برجسته سینمای ایران شکل گرفته و در هر برنامه فیلم ساخته شده درباره زندگی هر یک از این هنرمندان (به تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی) به نمایش درمی‌آید

تلگرام پرشین وی

زولا بازی کن

ندای ارژنگ

آیسان پرواز

نو عروس

سگ پامِرانیان چه نژادی دارد؟سگ پامِرانیان چه نژادی دارد؟
نیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اشنیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اش
جزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اشجزئیات آرایش صورت و مدل مو مگان مارکل در روز عروسی اش
برای داشتن موهای پرپشت و جلوگیری از ریزش آن از رزماری غافل نشویدبرای داشتن موهای پرپشت و جلوگیری از ریزش آن از رزماری غافل نشوید
دعا برای دور کردن اضطراب و دلشوره چیست؟دعا برای دور کردن اضطراب و دلشوره چیست؟
دکوراسیون و چیدمان مطابق اسرار فنگ شویی برای جذب عشقدکوراسیون و چیدمان مطابق اسرار فنگ شویی برای جذب عشق
کلم بروکلی سرطان پروستات را فراری میدهدکلم بروکلی سرطان پروستات را فراری میدهد
روش هایی برای از بین بردن بخار آینه حمامروش هایی برای از بین بردن بخار آینه حمام
ویندوز ۱۰ را مشکی کنیم + تصاویر آموزشویندوز ۱۰ را مشکی کنیم + تصاویر آموزش
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
پیتزا قیفی یک غذای ساده که میز شامتان را زیبا میکندپیتزا قیفی یک غذای ساده که میز شامتان را زیبا میکند
لغو قرار بازداشت حمید صفت خواننده معروف رپ و آزادی او از زندان!!لغو قرار بازداشت حمید صفت خواننده معروف رپ و آزادی او از زندان!!
کشمش در بارداری معجزه ای برای سلامت دندان و بدنکشمش در بارداری معجزه ای برای سلامت دندان و بدن
شیردهی | ۷ مشکل شایع در شیردهیشیردهی | ۷ مشکل شایع در شیردهی
زندگی متفاوت مگان مارکل قبل و بعد از ازدواج سلطنتی | چی بود و چی شد!!!؟زندگی متفاوت مگان مارکل قبل و بعد از ازدواج سلطنتی | چی بود و چی شد!!!؟
آشنایی با داروی آداپالن از دسته داروهای پوستی و ضد آفتابآشنایی با داروی آداپالن از دسته داروهای پوستی و ضد آفتاب
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
راه های درمان وسواس با راحت ترین روشهاراه های درمان وسواس با راحت ترین روشها
بررسی چگونگی حذف کنکور تا ۳سال آیندهبررسی چگونگی حذف کنکور تا ۳سال آینده
پوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکلپوشش ستاره ها در عروسی پرنس هری و مگان مارکل
بیوگرافی کامل بهادر مالکی (صداپیشه فامیل دور)بیوگرافی کامل بهادر مالکی (صداپیشه فامیل دور)
قیمتی ترین خودروها در مراسم عروسی پرنس هری و مگان مارکلقیمتی ترین خودروها در مراسم عروسی پرنس هری و مگان مارکل
آپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویرآپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویر
زیباترین جاذبه های تایلند +تصاویرزیباترین جاذبه های تایلند +تصاویر
اس ام اس فلسفی و معنی دار (۴۷)اس ام اس فلسفی و معنی دار (۴۷)
سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۸سوژه های بامزه و خنده دار ۳۹۸
فرش ترکمن و مهمترین نقش های آنفرش ترکمن و مهمترین نقش های آن
دوربین مدار بسته | جرم بودن یا نبودن نصب دوربین های مداربستهدوربین مدار بسته | جرم بودن یا نبودن نصب دوربین های مداربسته
روز جهانی دیابت در ۱۴ نوامبرروز جهانی دیابت در ۱۴ نوامبر
جنجال ازدواج عجیب و همزمان رونالدینیو با دو دختر برزیلی!!جنجال ازدواج عجیب و همزمان رونالدینیو با دو دختر برزیلی!!
کاریکاتور توبیخ احسان علیخانی در ماه عسل!کاریکاتور توبیخ احسان علیخانی در ماه عسل!
انواع شغلهای آقایون و طالع همسرانانواع شغلهای آقایون و طالع همسران
دعای روز یازدهم ماه مبارک رمضاندعای روز یازدهم ماه مبارک رمضان
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
زولا بازی کن

آیسان پرواز

ندای ارژنگ
زمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدیزمان پخش خندوانه در سال ۹۷ مشخص شد|جزئیات سری جدید خندوانه و شبی با عبدی
سریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسیدسریال‌ های جالب ماه رمضان ۹۷ را بشناسید
هدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلمهدیه گران قیمتی که بهاره رهنما به جای مهریه گرفت!+ فیلم
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کنظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
ترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیرترلان پروانه و این همه حاشیه‌! | اولین واکنش ترلان پروانه به حواشی روزهای اخیر
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کنحرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
دلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلمدلیل سکته شهاب مظفری از زبان خودش! +فیلم
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
حضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکشحضور پرشمار چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش
اکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلالاکران مردمی فیلم سینمایی خجالت نکش در سینما استقلال
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدسواکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامالبازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشتسید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
ابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلمابعاد تازه‌ای از ویدئوی جنجالی سحر قریشی با مهدی طارمی در قطر! +فیلم
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانشتشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیوناستقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمدشب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
اکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الونداکران فیلم چهارراه استانبول با حضور مهدی پاکدل و بهرام رادان و ماهور الوند
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلنداستقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسلقصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
ساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمندساخت سریال ستایش ۳ با همکاری نرگس محمدی و داریوش ارجمند
وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟وضعیت ستایش بدون رامسین کبریتى که به جم رفته چه می شود؟
نیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اشنیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اش
یکی از خبرهای خوب و جالب هفته گذشته در بین هنرمندان مادر شدن نیوشا ضیغمی بود که حاشیه های زیادی را در پی داشت. از اظهار نظر عجیب نیوشا ضیغمی درباره پاسپورت ایرانی تا محل تولد فرزندش. با ما همراه باشید تا از این حاشیه ها باخبر شوید
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
در پاتایا و آنتالیا چه می گذرد ؟ ایرانیان به دنبال چه هستند ؟
تورهای متنوع باکو با پرواز هفتگی ایران ایر !!
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
چند پیشنهاد ویژه برای خوشحال کردن آنکه دلش مال توست !
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
حاشیه ساز شدنِ سریال ستایش ، سریالی که در انتظار نرگس محمدی است!
کسب نخل طلا توسط جعفر پناهی در جشنواره کن و دست های خالی فرهادی!
پرطرفدارترین و خاطره انگیزترین سریال های ماه رمضان
شب دوم و مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
حرف های تلخ اما واقعیِ امیر آتشانی: بخاطر زنده ماندن همه زندگی‌ام را فروختم!
افشاگری جناب خان از خرید میلیونی نیمار در شب حضور علیرضا شجاع نوری در خندوانه
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
افتتاحیه خندوانه با هدیه جالب دورهمی به این برنامه و بازگشت جناب خان
تشییع پیکر قاسم افشار با همراهی همکارانش
حرکت جسورانه بازیگر زن لبنانی-فرانسوی روی فرش قرمز جشنواره کن
قاسم افشار ؛ گوینده دوست داشتنی و محبوب تلویزیون درگذشت
آیا بازیگری که در استادیوم آزادی به همراه همسرش بازداشت شد، محسن افشانی بود؟
واکنش جالب ترانه علیدوستی به ترامپ برای انتقال سفارت امریکا به قدس
استقبال عجیب از همه می‌دانند در جشنواره کن و اعتراض کریستن استوارت به پوشیدن کفش پاشنه بلند
عاقبت موزه دورهمی چه شد؟
استقبال ماه عسل و خندوانه از ماه رمضان امسال/ بازگشت هیجان به تلویزیون
ظاهر موجه بهناز جعفری و پوشش عجیب بازیگر نقش دوم سه رخ در جشنواره کن
حاشیه های زندگی خصوصی ماهایا پطروسیان ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی
پایان شهرزاد از نگاه فریبا متخصص چگونه است؟
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
شیلا خداداد و همسرش و بهاره رهنما با بادیگاردش در نمایشگاه کتاب!
حمله کیهان به پرویز پرستویی پس از حمایت این بازیگر از جمیله رقاص!!!این‌ها بالاخره فازشان چیست؟!
فصل سوم شهرزاد ، بازگشت شکوهمندانه و دوباره شور و امید!
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
چهل نما

آیسان پرواز

نیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اش
نیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اش
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
داستان حماسی و فوق العاده عجیب ماه عسل در شب هفتم
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
قصه شنیدنی و جذاب زوج پزشک نیکوکار در شب ششم ماه عسل
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
چرا احسان علیخانی ازدواج نمی‌کند؟! | تکلیف ادعای عجیب مهمان ماه عسل چه شد؟
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
به بهانه بازگشت جناب خان | سپاس که برگشتی لبو فروش!
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما